مدرسه محلی بالا ستاره گلف شادی به دوباره باز کردن گلف

جک o’donnell در واکنش به بازگشایی دوره های گلف در ماساچوست در مارس 7 مانند بسیاری دیگر از علاقه مندان به گلف: او بلافاصله راه اندازی یک توپ را روی گوه زمان برای بعد از آن روز.

برای o’donnell, یک سال قبل از میلاد بالا ارشد که بازی گلف در میشیگان در پاییز و مدرسه دیگر گلف بازان با یک دانشگاهی حرفه ای در افق گرفتن بر روی یک دوره بیش از فقط برای تفریح. آن را فراهم می کند بهترین راه برای آنها را به سنگ تیز کردن مهارت های خود را و آماده شدن برای کالج خود آغاز بکار.

“من هدف قرار دادن توپ در میدان فوتبال در Hingham بالا, تلاش برای ماندن تا حدودی تیز” گفت: اودانل یک کوهست ساکن که گفت: او سه بار در شش روز که بوستون باشگاه گلف در Hingham افتتاح شد. “اما بدیهی است که در این دوره و در واقع قادر به بازی سوراخ و نگه داشتن نمره و ببینید که در آن من نیاز به بهبود بسیار مفید بود برای من بازی بلکه فوق العاده سرگرم کننده برای انجام پس از نه پس از بازی در حالی که.”

وقتی ماساچوست گلف برای اولین بار بسته در اواخر ماه مارس o’donnell جرأت به Keney پارک در کانکتیکات در مواردی به برخی از عمل مانند او استفاده می شود. او تنها کسی نیست که به درایو.

کنکورد-کارلایل را گابریل Shieh, a two-time Division 1 قهرمان دولتی رفت و به کانکتیکات ملی گلف باشگاه دو بار در هفته برای دریافت مزایای اضافه او نمی تواند از ضربه زدن به توپ به خالص در گاراژ خود را.

در حالی که Shieh هنوز بر روی یک گلف محلی — او هدف از انجام این کار به زودی یک بار او را تکمیل کرده است پیشرفته قرار دادن امتحانات — او را مشتاق برای شانس برای بازگشت وجود دارد و آماده شدن برای آینده او دانشجوی سال اول فصل در قهوه ای.

“من فقط این فرصت را به نگه داشتن در بهبود نوسان نگه داشتن کار خود را در مکانیک. سعی کنید به کسانی که جزئیات کمی از نوسان گلف” Shieh گفت. “من از دیدن من مربی هنوز و فقط در یک مقدار زیادی از عمل است. کار بر روی بازی کوتاه. فقط مطمئن شوید که تمام قطعات از بازی من آماده برای این سقوط است.”

Wellesley مایکل Thorbjornsen است در یک وضعیت مشابه به Shieh. او شده است قادر به آن را بر روی محلی و البته در عین حال اما برنامه ای برای انجام این کار در آینده نزدیک.

در حال حاضر دانشگاه استنفورد-محدود 2018 ایالات متحده کاربر تازه کار, قهرمان, که همچنین ساخته شده از برش در ایالات متحده باز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل, زیر سال, است تنزل به هدف قرار دادن توپ در حیاط خلوت خود را. Thorbjornsen است خارش را در یک دور به عنوان او نبوده است در یک دوره پس از آخرین بازی در سیج ولی در کارولینای جنوبی بیش از هفت هفته پیش.

“این کاملا متفاوت” گفت: Thorbjornsen از شیوه های فعلی. “من ترجیح می دهم در این دوره و یا در محدوده و فقط دیدن پرواز توپ و قادر به کار در نوع های مختلف مدار.”

Thorbjornsen افزود: “من مشتاقانه منتظر هر وقت من برو و عمل چون من دوست دارم آنچه که من انجام. من عاشق بازی گلف است. اما من حدس می زنم آن را مانند (ضربه به خالص) که پوره سیب زمینی و استفاده نا مشروع خواهد بود دیدن پرواز توپ.”

اما گلف بازان می تواند نزدیک به تمام اتصالات حتی در حال حاضر در زمان آشفته. هنوز بسیاری از ورزش می تواند پایبند به سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند گلف می دهد گلف بازان یک مزیت نسبت به سایر ورزشکاران است.

با دوره های آمادگی گلف بازان می تواند در این بازی تمرین طبیعی محدوده یک فرایند حیاتی برای کسانی که در حال پرش به دانشگاهی سطح خود در چند ماه.

“من احساس می کنم بسیار خوش شانس است که من هنوز هم قادر به بازی در حال حاضر به دلیل آن را واقعا سخت به عنوان یک ورزشکار را که زمان زیادی از خود, ورزش,” Shieh گفت. “آن را سخت در تلاش برای تمرین از صفحه اصلی. من احساس می کنم واقعا خوش شانس است که من هنوز هم قادر به بهبود بازی من در طول این قرنطینه.”

برگشت بر روی یک دوره به ارمغان آورد یک حس قدردانی o’donnell. نه تنها به خاطر او پشت در تنظیمات دلخواه به کار در هنر و صنعت خود را, اما همچنین با توجه به گلف در حال حاضر در خدمت به عنوان یک واحه.

“آن را به خوبی پشت در خارج وجود دارد” o’donnell گفت. “این قطعا احساس و زندگی یک کمی عادی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de