محلی لیگ کوچک می توانید انجام دهید اما امیدوارم که فصل از دست رفته نیست به شیوع کروناویروس

حدود یک دقیقه پیش

تصویر ابرهای گرد و غبار در پشت یک تراکتور کشیدن زمین زیر کشت.

بوی تازه برش خود چمن.

کاملا اندود شده خمیر جعبه و خطوط.

نیم دوجین مربیان تراکم الماس ارائه دستورالعمل تشویق و یا اصلاح.

به سلامتی از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و خواهر و برادر در شلوغ حقه.

در وسط آن همه کمی Leaguers — جوان و امیدوار کننده بیس بال و سافتبال بازیکنان پر از هیجان و انرژی و پتانسیل … اگر آنها یک شانس را به بازی.

کمی لیگ بین المللی هیئت مدیره برای بیس بال و سافتبال (persian) توصیه کرده است سازمان ها در سراسر کشور به حالت تعلیق در بازی حداقل تا آوریل 11.

Coronavirus همه گیر است نابود دنیای ورزش از سطح حرفه ای را به ballfields از غرب پنسیلوانیا است.

بسیاری از جوانان بیس بال و سافتبال بانوان لیگ امیدوار به برگزاری روز افتتاحیه مراسم در اوایل ماه آوریل اما این برنامه شده اند نقش برآب توسط قرنطينه و اجتماعی فاصله.

“امید ما این است که با انجام این کار ما تمام خواهد شد بازی یک بخشی کوچک اما مهم در مسطح منحنی در گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس” نوشت کمی لیگ جمهور Stephen حادثه در نامه ای به مربیان داوطلب و اعضای هیئت مدیره.

چه این به این معنی است که کمی Leaguers می تواند به روز سگ تابستان و یا احتمالا نه در همه.

بازی توپ ؟

منطقه مدیران لیگ برتر و رئیس جمهور هفته صرف راه اندازی برنامه ساخت فهرست اسامی و هماهنگی زمان تمرین. همه گیر انداخته است سازمان دهندگان موبایل و کامپیوتر مجبور به اوراق و احتمالات در نظر گرفته شود.

وست پوینت کمی لیگ جمهور تام رنی گفت: مدیران و اعضای هیئت مدیره شده اند کار را از طریق گزینه های به حداکثر رساندن بازی به تابستان اما آنها با تکیه بر هدایت از کمی لیگ بین المللی قبل از نهایی هر چیزی.

“هیئت ما مدیران و خودم کار کرده اند در برنامه ریزی برای زمان ما پیش نویس شیوه ها و بازی ها” گفت: با استناد به چراغ در لیگ را رشته رشته “اما ما در یک الگوی برگزاری با توجه به ناشناخته زمان ما فصل است.”

مهلت

کمی لیگ جهانی سری است که برای برنامه ریزی Aug. 20-30 در Williamsport. این بدان معناست که تیم های واجد شرایط باید پایبند به یک برنامه دقیق در all-star مسابقات به ویژه در بخش منطقه ای و ایالتی رقابت است که به طور معمول آغاز می شود در اواخر ماه ژوئن هر چند که جدول زمانی را می توان تغییر.

وجود دارد بیش از 6,500 لیگ در 84 کشور جهان است. بسیاری از کسانی که در لیگ شرکت در سالانه کمی لیگ مسابقات بین المللی.

برخی از سازمان ها با توجه به صرف نظر کردن از این همه ستاره حوادث و فقط برنامه ریزی به طور منظم فصل رقابت به ماه های تابستان.

“خلاق برنامه ریزی فرصت های فراوانی را اگر بازیکنان در دسترس باقی می ماند” گفت: جو Walkovich که نظارت شش لیگ و حدود 1500 بازیکنان در منطقه 7 در آرمسترانگ و ایندیانا, شهرستان.

“اگر لیگ خودداری کردن از مشارکت در این مقام کمی از مسابقات پس از آن فصل به طور منظم می تواند در نهایت با قهرمانی منطقه خواهد بود که به احتمال زیاد در پایان ماه ژوئیه.”

شسته ؟

طرفداران ورزش در حال حاضر به عنوان تماشا NCAA بسکتبال مسابقات لغو شد. آنها احتمال سرنوشت مشابه برای NBA و NHL فصل.

بنابراین می تواند کمی لیگ فصل بهار بود از بین برود ؟

“شما را به انجام آنچه شما باید انجام دهید. هیچ مربی می خواهد برای قرار دادن بازیکنان در راه آسیب است” گفت: Doug Talmadge مدیر برای منطقه 26 که شامل 12 لیگ در نقاط A-K دره و Westmoreland County است.

در حالی که لیگ مدیران به امید آن نمی آید به آن خوشبین هستند و همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت در زمان سقوط توپ.

“در حالی که ما قطعا امیدواریم که چنین نیست و این یک احتمال واقعی است” گفت: رنی که وجود دارد گفت: بیش از 500 بازیکن در وست پوینت بیس بال و سافتبال بانوان و رقیب برنامه های.

“لیگ ما ساخته شده است بسیار رقابتی پاییز فصل بیس بال در تاسیسات ما در تمام بخش های ما. ما دختران سافتبال بانوان همچنان به بازی در پاییز نیز در منطقه دیگر در لیگ. من فکر می کنم در برخی از نقطه وجود خواهد داشت سافت بال و بیس بال بازی در ما پیچیده است.”

چه بعدی ؟

سازمان های محلی در حال گرفتن صبر و انتظار رویکرد ماندن در تماس با لیگ بین المللی از طریق منطقه مدیران.

بدن حاکم است که با تکیه بر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و هدایت عضو لیگ بر اساس توصیه هایی که به نفع سلامت و رفاه همه درگیر.

پس در اصل معرفی یک مارس 6, تاریخ شروع آخرین هفته جدول نقل مکان کرد و به 11. آن روز نیز آزمایشی است.

“بزرگترین مبارزه برای ما در حال حاضر است که به سادگی نمی دانستن زمان آن همه” رنی گفت. “ما باید از این منابع برای رسیدن به همه چیز و در حال اجرا در عجله برای لیگ.

“ما بسیاری از مربیان با تجربه و مدیران و داوطلبان پدر و مادر هستند که آماده کمک در هر راه یک بار ما داده می شود خوب برای شروع است. تنها سوال این است که چه زمانی؟”

لایحه Hartlep یک تریبون-نقد و بررسی ورزشی ویرایشگر. شما می توانید تماس لایحه از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
دیگر محلی | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im