مستند افراط گرایی بیشتر تقسیم کشور ما

ما را در مبارزه با کروناویروس برای ماه اگر نه سال و در عین حال وقت آن است که به اعلام ماموریت انجام شده بر روی یک هدف بسیار مهم.

این مستندات از خیلی از کشور انجام شد “برای صاف منحنی” و تا حد زیادی به جلوگیری از این سیستم بیمارستان از غرق. آن را نزدیک به اجرای چیزی که در نیویورک و نیوجرسی اما dikes برگزار شد به لطف فداکاری باور نکردنی از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

در حال حاضر لفاظی در اطراف آتن منتقل شده و نه بسیار ماهرانه — مسطح منحنی و صرفه جویی در بيمارستان هستند “” و نه اجازه می دهد هر گونه موارد اضافی به ظهور است “در.”

ویروسی متوسط قطعه منتشر شده در اواسط ماه مارس معروف به نام دوره مستندات برای خرد کردن بیماری “چکش” و پس از آن دوره از زندگی با آن “رقص.” این مقاله را انکار نمی کند به شدت از بیماری; اگر هر چیزی, آن جنجال آفرینی. هنوز با استانداردهای فعلی بحث قطعه غیر قابل قبولی سهل انگار.

“زمان مورد نیاز برای چکش” آن گفت: “قرار است هفته نه ماه.” پس از آن پیش بینی “زندگی ما را بازگشت به حالت عادی است.” و آن فکر زندگی در یک فازی عرصه تجارت آف بین اهداف مهم — و یا آن را به عنوان آن را “یک رقص از اقدامات بین ما زندگی می کند در مسیر بازگشت و گسترش این بیماری یکی از اقتصاد در مقابل مراقبت های بهداشتی است.”

چنین اذعان نیاز به اعتصاب تعادل بین اقتصاد و بهداشت عمومی است که در حال حاضر در نظر گرفته شده معادل قتل است.

آن را تبدیل به یک استعاره است که نرم افزار-باز کردن جمهوری خواهان می خواهند به مردم کشته شدند. یک ستون در نیویورک تایمز با عنوان “چگونه اوباما شد حزب از مرگ است.” یک نگهبان قطعه اظهار, “‘تهمت قتل حامیان خود را’ — حتی کاخ سفید خودی آن را می دانم.”

اما منحنی شده است پهن. به عنوان سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb, یادداشت ها, زمان دو برابر شدن موارد در سراسر کشور افزایش یافته و به 25 روز است.

یک تجزیه و تحلیل شان Trende از RealClearPolitics نشان می دهد اکثر کشورهای زیر اوج خود موارد است. وجود دارد برخی از ایالت ها, برای مثال, مینه سوتا, ویرجینیا, دلاور, آیووا و ایندیانا است که هنوز هم در اطراف خود قله. اما دیگران مانند آلاسکا مونتانا و آیداهو, هاوایی, لوئیزیانا, میشیگان و اوکلاهما را گذرانده قله هفته پیش.

نه بیش از حد طولانی پیش جمهوریخواه که ظاهرا بیشتر می خواستم به مردم کشته شد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis از فلوریدا. در اعلام خود را دوباره باز طرح او به یاد می آورد تمام وخیم بینی که چه چیزی رخ خواهد فلوریدا چرا که او ظاهرا در اواخر صدور اقامت در خانه, منظور, موثر, آوریل 3. در عین حال فلوریدا است که بیرون آمدن از این مرحله از این بیماری همه گیر بسیار بهتر از لوئیزیانا ماساچوست و نیویورک. حدود 40 درصد از تخت های بیمارستانی شده اند در دسترس در هر زمان داده شده است.

در نگاه به گذشته وجود دارد عقل در رژیم صهیونیستی. DeSantis اجازه شهرداری ها و استان ها ابتکار عمل را در متنوع دولت است.

علاوه بر آن مردم قادر به تصمیم گیری خود را. آنها تصمیم به ماندن در خانه قبل از دولت به طور رسمی به آنها گفت. با توجه به وال استریت ژورنال گزارش جنبش مردم شروع کاهش در اواسط ماه مارس و قبل از دولت گسترده اقامت در خانه سفارش دهید.

معکوس نیز صادق است. اگر آنها هنوز هم ترس از ویروس نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی که آیا کشورهای خود را به طور رسمی باز است یا نه.

در یک دنیای بهتر به مستندات نمی خواهد که صرفا اجتناب بدترین اما خرد گسترش این بیماری است. که اتفاق افتاده است. ما مشغول خواهد شد برای برخی از زمان حتی اگر یک جناح در زندگی ملی ما تنها می خواهد به خوب بکار بردن یک چکش.


ریچ لوری سردبیر ملی نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im