نگاه کردن! ستاره دنباله دار Neowise خطی در سراسر آسمان نمی خواهد بازگشت به هزاران سال

نگاه کردن به آسمان در این ماه شما ممکن است دریافت کیهانی درمان از یک عمر دانشمندان بگویید هرالد.

ستاره دنباله دار Neowise است خطی در سراسر آسمان در طول ماه جولای پس از آن جان سالم به در برد اخیر خود حلقه به دور خورشید است. ستاره دنباله دار در حال حاضر به رهبری بازگشت به سمت بیرونی منظومه شمسی را مورد توجه skywatchers در سراسر نیمکره شمالی — که به امید گرفتن یک بار در طول عمر اجمالی کیهانی با گلوله برف زدن.

“معمولا با یک ستاره دنباله دار شما نیاز به یک تلسکوپ به آن را ببینید. اما با این یکی شما باید یک پنجره کوتاه به واقع دیدن آن با چشم غیر مسلح گفت: Keith Cowing قبلا از ناسا.

“این قابل توجه است که چگونه نزدیک آن به زمین” اضافه شده Cowing در حال حاضر سردبیر ناسا سازمان دیده بان.

ستاره دنباله دار دیده می شود در آسمان روشن حدود یک ساعت قبل از طلوع خورشید نزدیک به افق در ایالات متحده در شمال شرقی آسمان است. Neowise قابل مشاهده است حدود 10 درجه بالاتر از افق شمال شرقی.

از اواسط ماه جولای در آن را به عنوان بهترین شب, شی, افزایش بالاتر به طور فزاینده ای در بالای افق شمال غربی.

ناظران سراسر جهان به امید دیدن دنباله دار قبل از آن سرعت دور به اعماق فضا. حتی فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی آن را خال خال.

ناسا فضانورد باب Behnken پرسیدم آسمان شب درست قبل از سپیده دم از @Space_Station. ستاره, شهرستانها, سفینه های فضایی و ستاره دنباله دار!”

ستاره دنباله دار نزدیک ترین رویکرد به زمین خواهد بود در تاریخ 22 ژوئیه در فاصله حدود 64 میلیون مایل است.

ستاره دنباله دار طول می کشد در مورد 6,800 سال به یکی از دامان در اطراف آن بلند و کشیده مدار بنابراین آن را نمی خواهد سفر درونی منظومه شمسی دوباره برای هزاران سال.

ستاره های دنباله دار در حال منجمد باقی مانده از شکل گیری منظومه شمسی تشکیل شده از گرد و غبار سنگ و یخ است. آنها طیف وسیعی از چند مایل به ده ها مایل گسترده اما به عنوان آنها در مدار نزدیک به خورشید آنها را حرارت بالا و فشار گازها و گرد و غبار به درخشان سر است که می تواند بزرگتر از یک سیاره است. این مواد به شکل یک دم که امتداد میلیون مایل است.

“در آن کشف تصاویر دنباله دار Neowise به نظر می رسد به عنوان درخشان, fuzzy نقطه در حال حرکت در سراسر آسمان حتی زمانی که آن را هنوز هم بسیار دور” گفت: Amy Mainzer, Neowise محقق اصلی در دانشگاه آریزونا. “به محض این که ما تو را دیدم که چگونه نزدیک آن را به خورشید ما تا به حال امیدوار است که آن را خوب نشان می دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de