به دنبال یک تعطیلات مختلف? سعی کنید یوتا, پناهگاه حیوانات

KANAB یوتا — در طول سه دهه به عنوان یک سفر نویسنده این اولین بار بود که من تا به حال خودم را در لانه سگ. به معنای واقعی کلمه. من در توله سگ قبل از مدرسه در بهترین دوستان پناهگاه حیوانات را Dogtown, cuddling محبت مخلوط پیت بول به نام Challah. او گذشته از او در بستر و در صورت وجود هر گونه عدالت در جهان این شایستگی mutt در حال حاضر و یا به زودی پیدا خواهد کرد او را برای همیشه به خانه.

در عین حال او — و دیگران مانند او — دریافت مقدار زیادی از TLC از پرشور کارکنان در بهترین دوستان است. در اینجا در این آلاینده 3,700 هکتار پناهگاه در دره عمیق و باریک, nestled در میان صخره های سرخ از جنوب یوتا و گربه و خرگوش و اسب و پرندگان و خوک و بز و حتی گاه به گاه لاک پشت خود را به پیوستن به سگ اصحاب در زندگی خوب زندگی می کنند تا زمانی که آنها می تواند به تصویب رسید. اگر در مورد نادر, آنها, هرگز, هستند, این است که خود را به پناهگاه امن برای زندگی است.

به تازگی یکی دیگر از گونه های جانوری تبدیل شده است بخشی از بهترین دوستان چشم انداز — انسان در قالب بی باک مسافران که به دنبال یک نوع متفاوت از تعطیلات.

Horse Haven یکی از مناطق داوطلبان می توانید از را انتخاب کنید در بهترین دوستان پناهگاه حیوانات. (بهترین دوستان پناهگاه حیوانات/TNS)

با توجه به کوروش الله مهاجرانی یکی از بنیانگذاران بهترین دوستان است و در سال 1984 برخی 35,000 بازدید کنندگان می رسند سالانه در محراب. برخی از آمدن به درخت لور اما حدود یک سوم آمده برای بیان هدف از داوطلب.

آنها می آیند به تغذیه کننده ی اکواينوس stabled در Horse Haven; گرفتن یک دسته سه تایی و ساکنان Dogtown برای پیاده روی روزانه خود را; و محور خجالتی گربه سانان به آمد و بازی در گربه جهان. در پایان روز آن را سخت به بگویید که گونه های حیوانات و یا انسان دارای سود بیشتر از روبرو می شوند.

یک bighorn است silhouetted در برابر عظمت پارک ملی صهیون قرمز سنگ دره. (بری شیشه گر/TNS)

“داوطلبان بسیاری از کسانی که می آیند از عنوان دور به عنوان اروپا و آفریقا و استرالیا هستند کمک بزرگی به ما کارکنان در مراقبت از حیوانات” الله مهاجرانی گفت: “اما ما احساس می کنند چیزی در بازگشت است که, مثبت, نشاط بخشی و گاهی اوقات زندگی در حال تغییر.”

داوطلبان می توانید انتخاب کنید از سه ساعت صبح یا بعد از ظهر شیفت. پیش ثبت نام مورد نیاز است و کارکنان خواهد شد بهترین خود را برای مطابقت با پتانسیل داوطلبان با گونه های خود را انتخاب.

اگر آنها می خواهند برای ادامه canoodling با دندان نیش, frolicking با felines و پیوند با bunnies و اگر آنها اتفاق می افتد به اقامت در بهترین دوستان است Roadhouse و کالای آنها می توانید به ترتیب با پناهگاه برای سگ و گربه و یا اسم حیوان دست اموز برای پیوستن به آنها را در یک sleepover.

شکوه red rock دره در پارک ملی صهیون. (David کلاه بردار/TNS)

محراب باز بهترین دوستان است Roadhouse در سال 2019 به عنوان یک راه برای هر دو جای بازدید کنندگان برای Kanab و تولید درآمد بیشتر برای خود حیوانات نجات یافته اند. احاطه شده توسط کاملا زیبا شنگرف و صخره های بزرگ واقع شده است و فقط پنج مایل دورتر از پناهگاه.

40 اتاق های طراحی شده با pet-دوستانه لمس مانند ساخته شده است در cubbies برای سگ یا گربه خود را در حالی که بر اساس ویژگی های سگ-ایستگاه های شستشو و فنس کشی پارک سگ با یک چلپ چلوپ منطقه.

این Roadhouse دوستانه کارکنان که همیشه به نظر می رسد که رفتار در دست است. فقط بنابراین شما نمی خواهد احساس از سمت چپ آنها را تازه پخته شده با تراشه های شکلات و یا بلغور جو دوسر کشمش کوکی ها در هنگام خواب و صبحانه در بورس به روز خود را شروع.

Kanab شناخته شده به عنوان “کمی هالیوود” به عنوان برخی از 100 غربی فیلم و مجموعه تلویزیونی را فیلم برداری شده است در اینجا. (Kanab شهرستان دفتر گردشگری/TNS)

به دانشمندان این سنگ قرمز که تحت پوشش این بخش از یوتا شد و تبدیل به سنگ های شن و ماسه قدمت 150 میلیون سال است. به هنرمندان آنها سنگهای رنگارنگ از صحرا. به بومی Paiutes آنها مکان های مقدس پناه ارواح اجداد خود. به فیلم و تلویزیون صنایع آنها پول در بانک.

Kanab است شناخته شده به عنوان “کمی هالیوود” برای هیچ چیز. ما در طول پیاده روی Mejia اشاره استراحت بین دو دره.

“استفاده می شود وجود دارد یک پل چوبی در سراسر آن” او گفت:. “کسانی که به اندازه کافی به یاد داشته باشید (1950) نسخه فیلم ‘The Lone Ranger’ ممکن است تشخیص دهند که به عنوان نقطه که در آن Lone Ranger ادا ‘Hi ho, نقره ای’ به عنوان اسب پرورش داده تا در پاهای عقبی آن.” The Lone Ranger بود فقط یکی از 100 غربی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که در اینجا فیلم برداری شد. فیلم کلاسیک مانند “قلعه آپاچی” و “او عینک یک روبان زرد” و تلویزیون کلاسیک “Gunsmoke” به نام Kanab خود سینمایی خانه.

نشانه استقبال بازدید کنندگان برای Kanab. (Kanab شهرستان دفتر گردشگری/TNS)

به عنوان اگر Kanab نمی توانید به اندازه کافی از آن celluloid کابوی شهر میزبان سالانه غربی افسانه میراث فرهنگی و جشنواره موسیقی (در این سال Aug. 13-15) که در آن مهمانان را فرصتی برای ارتباط برقرار کردن با برخی از مورد علاقه خود را غربی قهرمانان.

سگ گفت: هرگز به اقامت کردن رختخواب در بهترین دوستان است Roadhouse و بازرگانی. (بهترین دوستان است Roadhouse و بازرگانی/TNS)

صرفه جویی در یک روز برای یک سفر به یکی از نزدیک پارک های ملی است. Zion National Park, Utah, اولین پارک ملی اتحاد عظیم ماسه سنگ قرمز صخره های مشترک در سراسر منطقه برایس کنیون پارک ملی در اندازه کوچکتر اما اشغالگر بالاتر از ارتفاع (9000 فوت) از صهیون است که واقعا یک دره عمیق و باریک. به جای آن یک سری از amphitheaters که قد بلند ستون استوانه ای شناخته شده به عنوان hoodoos. هر دو پارک ها هیچ چیز کوتاه از دیدنی و جذاب است.

تریبون سرویس خبری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>