به دنبال یک خوب نامزد حزب دموکرات? فکر می کنم کومو

دموکرات ها خواهد بود در کل خیلی بهتر است اگر اندرو کومو شد و خود را نامزد برای رئیس جمهور.

در حالی که ممکن است خیلی دیر به از خط خارج سناتور جو بایدن نامزد خم بر خود-تخریب کومو فرماندار نیویورک نشان داده است ملت آنچه در آن به معنی یک رهبر در زمان بحران.

در حالی که بایدن ممکن است پیش در کنوانسیون دموکراتیک نمایندگان او در پشت است وقتی که می آید به جاذبه و اعتماد به نفس. کومو هیچ نمایندگان اما او oozes هر دو فقط به عنوان پدر ماریو کومو بود.

Cuomo, 62, تبدیل به یک فرمانده و اعتماد به نفس و اطمینان بخش با حضور در صحنه ملی او به عنوان معاملات با کروناویروس که ویران نیویورک.

بایدن 77 در ضمن تبدیل شده است تقریبا بی ربط پس از مبارزه را به توقف آمده است. برای باقی می ماند از نظر سیاسی زنده بایدن ساخته شده است و استودیو های تلویزیونی در زیرزمین خود را ویلمینگتون دلم., خانه که در آن او جریان را ظاهر و انجام مصاحبه.

اما آنها رفته اند و نه بیش و به خاطر او اغلب از دست می دهد و قطار خود را از فکر تهمت کلمات و utters عجیب و غریب و اغلب سخنان نامنسجم.

بایدن همچنین پژواک ميانگين روحیه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان نانسی پلوسی و چاک شومر بیش از رئيس جمهور در تلاش برای مبارزه با این ویروس اما مانند آنها ارائه کرده است هیچ چیز سازنده.

در یک coronavirus ظاهر در “پنج” یک اشتباه بایدن گفت: “ما باید به مراقبت از درمان است. که مشکل را بدتر می کند, مهم نیست که چه, بدون توجه به آنچه.”

علاوه بر آنچه به نظر می رسد رکود در روند فکر معاون سابق رئیس جمهور هیچ ایستاده در مبارزه با کروناویروس. او دارای هیچ ، و در حالی که او است که حزب سوسیالیست دموکراتیک نژاد برای نامزدی حزب او نیست و در عین حال رسمی نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. همچنین او هنوز رتبهدهی نشده است برای دریافت برنی ساندرز به پرتاب در حوله.

در حالی که کومو توان رقابت با رئیس جمهور تهمت وقتی که می آید به مسلط اخبار روزانه جلسات ملی جنگ علیه مرگبار ویروس کومو نشانی از یک کار خیلی خوب از برگزاری خود را.

در حال حاضر پیش نویس کومو 2020 حساب توییتر راه اندازی شده است به جای کومو برای بایدن.

کومو است که یک نامزد خواهد بود طولانی ترین longshots می به جای بایدن حتی در زمان های عجیب و غریب زندگی می کنیم. در عین حال او می تواند دیدن یک ترک از روز, حتی اگر او هیچ سازمان و نه نمایندگان.

در حالی که بایدن به 1,217 نمایندگان متعهد به او در آینده اوت کنوانسیون —در مقایسه با 914 برای برنی ساندرز — معاون سابق رئیس جمهور باید 1,991 از تقریبا 4000 نمایندگان به او رای اول در انتخابات به نفع نامزدی.

این فرض که کنوانسیون میله میله برای میلواکی, است, به عنوان یک نتیجه از بحران بهداشت و درمان حتی برگزار شد.

اگر بایدن برنده نیست در اولین رای گیری تمام کسانی که نمایندگان در حال رایگان برای رای برای هر کس که آنها می خواهند در یک دوم یا پس از آن برگه های رای. نیز وجود دارد 771 ناکرده فوق العاده که نمایندگان نیز واجد شرایط برای رای دادن بعد از انتخابات.

بنابراین این امکان وجود دارد که از راه دور به عنوان آن را در این نقطه است که باید بایدن موفق به پیروزی نامزدی در اولین رای گیری در یک رقابت کنوانسیون نمایندگان می تواند به نامزد دیگری.

که نامزد می تواند کومو.

کومو است که نه تنها جذب حمایت از ولرم بایدن هواداران که به اعتقاد بایدن نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنین از دموکرات ها که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

Cuomo, راه ارتباط با رای دهندگان در تلویزیون است که تعداد کمی از سیاستمداران از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که تهمت می آید در سراسر به عنوان بلانت سرد و خام — حتی زمانی که ارائه اخبار خوب — کومو صاف و گرم و درک. برگ برنده مذاکرات را دوست دارید رئیس خود کومو مذاکرات شما مثل برادر خود را.

او مربوط به مردم زمانی که او در مورد خانواده و اهمیت مراقبت از یکدیگر. او به گرمی به نقل از پدر بزرگ خود را, پدرش, ماریو, اواخر فرماندار نیویورک اشاره و فرزندان و برادر و خواهر خود را.

زمانی که او صادر شده یک لیست از ضد coronavirus بهداشت دستورالعمل های او آن را به نام “ماتیلدا قانون” پس از مادرش.

او در حال اجرا نیست. شاید او باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im