به دنبال یک کار ؟ آمازون دارای 37,000+ دهانه

در یک نقطه در هفته گذشته آمازون تا به حال در مورد 37,200 لیست کار در سراسر جهان.

که اکثر لیست سیاتل شرکت ارسال شده در آمازون است.مشاغل حرفه ای سایت در حداقل 15 ماه یک سخنگوی شرکت گفت: — و ممکن است بیشتر از همیشه اگر یک سیستم به روز رسانی مانع از مقایسه آسان به دوره های قبلی.

آمازون به دنبال هر کس از ساعتی انبار کارگران به بالا پرداخت می شود, ماشین-یادگیری از کارشناسان تأکید بر وسعت و دامنه عملیات شرکت و جاه طلبی. لیست ارائه یک نقشه از آمازون کوتاه مدت رشد اولویت های سراسر کسب و کار و جغرافیای.

آمازون در حال انجام استخدام زیر یک سال که در آن نیروی کار جهانی رشد 150,500 مردم و یا بیش از 23 درصد است. آن به پایان رسید 2019 با 798,000 معرفی کامل و پاره وقت کارکنان و نه از جمله پیمانکاران.

در ایالات متحده, که در آن این شرکت با بیش از 500 ، 000 کارکنان ادامه استخدام می آید در برابر ملی افت تقاضا برای نیروی کار. در سراسر کشور, پوزیشن های باز تعداد جویندگان کار اما دهانه سقوط کرد هنوز هم قوی 6.4 میلیون نفر در پایان سال 2019 پایین نزدیک به 15 ٪ از سال گذشته و دومین ماه متوالی کاهش می یابد, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار.

آمازون کار نیاز به خصوص در تقاضا فن آوری حرفه ای می تواند تامل کردن ذهن است. این شرکت تا به حال بیش از 10,600 مشاغل لیست در توسعه نرم افزار, بزرگترین تک دسته اضافی از 7400 لیست در مجاور نقش مانند آن را مهندسی و علوم اطلاعات. (لیست فرصت های شغلی اضافه شده و به روز شده و پر شده در یک دقیقه توسط دقیقه اساس. این لیست کار در این داستان منعکس کننده دهانه در 2:03 p. m. on Feb. 11 به طور دقیق. توسط 2:42 بعد از ظهر تعداد listings حال افزایش 54.)

آمازون به دنبال پر کردن بیش از 4500 پروژه – برنامه-مدیریت نقش ها. آن را تا به حال نزدیک به 2,050 دهانه در فروش, تبلیغات و مدیریت حساب. وجود دارد حدود 1800 لیست در تحقق و مدیریت عملیات. بیش از 1600 شغل بودند ذکر شده در منابع انسانی از جمله برای استخدام که کار خواهد بود استخدام استخدام.

“من فکر نمی کنم بسیاری از افراد حتی افرادی که مشغول به کار در یک کرگدن, شرکت مثل من در AT&T می تواند حتی درک ایده داشتن که باز بسیاری از موقعیت حرفه ای در یک زمان” گفت: برنت Androidwear که در حال حاضر سران کسب و کار تحول تمرین در دفتر سیاتل شرکت مشاوره مرسر.

آمازون مقر اصلی شهر که در آن در حال حاضر دارای بیش از 50 ، 000 کارکنان باقی مانده محل کثرت لیست فرصت های شغلی و توسط یک حاشیه بزرگ. وجود دارد تقریبا 11,500 دهانه های ذکر شده در سیاتل.

شماره 2 شهر بنگلور, هندوستان با 1,430 لیست کار در زمان Feb. 11 عکس فوری. ونکوور, بریتیش کلمبیا, تا به حال 973 listings پس از لندن (906). Arlington, Va., جایی که آمازون در حال ساخت آن دوم ستاد تا به حال 517 دهانه در حالی که در نزدیکی Herndon, Va., تا به حال 898. شهر نیویورک رها شده HQ2 منطقه است که هنوز هم در حال رشد آمازون hub. آن را به حال 864 لیست کار.

Bellevue بشویید. جایی که آمازون در نظر دارد به رشد به 15,000 کارکنان در چند سال آینده به حال بیش از 700 دهانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>