وقتی که می آید به اقتصاد استرالیا در حال پرسیدن این سوالات مشابه: زمانی که بدترین ضربه ؟ هنگامی که ما از طریق به طرف دیگر? هنگامی که ما می توانید شروع به احساس می کنم امیدوارم?

این صخره مالی در حال آمدن است و من نمی تواند کمک کند فکر کردن در مورد این صحنه یاد از سیمپسونها.

بازیابی است که نمی توان ساده است و شما می توانید شروع به دیدن که در مقام پیش بینی.

وزارت خزانه داری را پیش بینی های جدید نشان می دهد نرخ بیکاری اوج بعد از آنچه قبلا انتظار می رود. بانک مرکزی استرالیا را پایه سناریو بود و بیکاری به اوج خود در ماه ژوئن این سال در حال حاضر خزانه داری فکر می کند آن را افزایش تا دسامبر سال 2020 به طور متوسط 8.75 درصد در این سال مالی.

مربوط به: پاسخ به ترسناک بدهی سوال

ذهن شما خزانه داری را به پیش بینی های بسیار خوش بینانه در مورد وضعیت در ویکتوریا انتظار این مستند به پایان پس از تنها شش هفته است.

من نمی قادر خواهد بود برای استراحت حداقل تا ماه مارس است. اقتصاد است و در بسیاری از جدی طوفان شروع در دو ماه زمان است.

دولت کاهش هزینه های اضطراری در پایان ماه سپتامبر و این بدان معناست که مقدار زیادی پول کمتر خواهد بود جریان در اطراف اقتصاد در ماه نوامبر. آنها به این صخره های مالی (fiscal اشاره به هزینه های دولت).

بعدی نمودار نشان می دهد که چگونه JobKeeper پرداخت خواهد شد کوچک, کشیدن دور یکی از حمایت است که در حال حاضر نگه داشتن اقتصاد استرالیا.

مرتبط: چرا خانه ها قیمت در واقع می تواند بالا برود

مقدار JobKeeper پرداخت خود را به برش است که تنها کوچک از 1500 دلار در دو هفته به 1200 دلار. بزرگ برش در واجد شرایط بودن. به جای 3.5 میلیون کارمند واجد شرایط آن در حال حاضر خواهد شد 1.4 میلیون. که بیش از 2 میلیون نفر که شغل های دیگر پشتیبانی می کند.

کاهش JobKeeper عادلانه است. این امر می تواند عجیب و غریب و غیر معمول به پول برای کسب و کار است که باید بهبود درآمد خود را و در حال حاضر خوب است.

ما باید برای بازگشت به حالت عادی در نهایت. اما رفتن به نمایشگاه و عادی آسان نخواهد بود. وجود میلیاردها دلار شناور در اطراف اقتصاد در ماه سپتامبر که نمی خواهد وجود داشته باشد در ماه های نوامبر و ما را از دست آنها را زمانی که آنها رفته است. چه در اطراف می رود می آید در اطراف و غرفه تا همه مشاغل.

مانند هومر سیمپسون, ما در حال رفتن برای یک مدت طولانی و دردناک سقوط. این فقط JobKeeper. نیز وجود دارد یک برش در کارجویان مکمل. حداکثر پرداخت اضافی $550 در بالای معمول بیکاری پرداخت در حال حاضر از آن خواهد شد فقط 250 دلار. که رفتن به صدمه زدن به صرف در اقتصاد و آن را نمی خواهد فقط ضربه در یک بار پرداخت قطع شده است. مردم به احتمال زیاد برای شروع به صرفه جویی در خود را پرداخت رفاه در حال حاضر به کمک به آنها را تحت پوشش قرار می گیرند.

مرتبط: بسته شدن مرز ‘خوب برای اقتصاد ما’

در بالا از آن قوانین در سراسر عجز از پرداخت دیون در حال برنامه ریزی برای ضربه محکم و ناگهانی در ماه سپتامبر. در حال حاضر تقریبا وجود دارد بدون هیچ دلیل و بر اساس قانون به اعلام یک کسب و کار ورشکسته.

یک صاحب کسب و کار می تواند ساخت تا بدهی های تجاری در حالی که ورشکسته بدون مسئولیت و پاسخگویی به مطالبات تا شش ماه. جای تعجب نیست تقریبا هیچ کسب و کار رفته اند ورشکسته تحت این قوانین موقت. اما آنها با توجه به بازگشت در سپتامبر 24.

ناگهان صاحبان کسب و کار را به صورت واقعیت است. انتظار شنیدن این عبارت به خوبی شناخته شده خرده فروش/کافه/حق رای دادن است که ورود دولت” بسیاری در ماه اکتبر.

اما این همه نیست. همچنین بانک ها به وام گیرندگان این شانس را به تاخیر وام های خود را و 800,000 مشتریان پذیرفته شده است. که در ابتدا برنامه ریزی شده برای تغییر در ماه سپتامبر بود اما چهار ماه دیگر تمدید. و وام گیرندگان به نظر می رسد به آن نیاز دارید.

در ماه ژوئن بیش از 20 درصد از وام مسکن به مشتریان آغاز شده بود بازپرداخت دوباره. زمانی که بازپرداخت وام شروع تا به صورت واقعی دوباره در ژانویه و فوریه – وجود یک خطر مجبور به فروش و حتی پیش فرض.

زمستان در راه است

حتی پس از ما leapfrog بیش از همه سیاست چالش های استرالیا هنوز هم به صورت یک خطر قابل توجهی است. به ما بستگی دارد که اقتصاد جهانی در حال قوی و در حال حاضر همه چیز نگاه خوب در اروپا و آسیا.

اما زمستان در راه است و به ارمغان می آورد که با آن یک خطر بزرگ موج دوم از عفونت. همانطور که دیدیم در ویکتوریا اگر شما ترکیب برخی از باقی مانده افراد آلوده و برخی از آب و هوای سرد این ویروس می تواند به سرعت به مارپیچی خارج از کنترل است.

آن را 21 درجه در لندن و 35 درجه در پکن این هفته است. آب و هوا در تابستان. مردم در خارج از منزل و پنجره ها باز هستند. اما در ماه دسامبر درجه حرارت خواهد شد و به سمت صفر در سراسر شمال اروپا و در سراسر آسیا و سراسر شمال ایالات متحده آمریکا. (امریکا زمان بزرگ شیوع بیماری در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا – گرم بخش هایی از کشور که نمی توانید آمار در زمستان.)

اقتصاد جهانی را کند می کند به شدت و بازار به راحتی می تواند سقوط اگر موارد افزایش دوباره در نیمکره شمالی است. که خواهد شد خبر بد برای اطمینان کسب و کار در استرالیا و این که چرا من نمی تواند اعتماد به نفس ما گذشته بدترین – نه تا زمانی که ما رسیدن به ماه مارس است.

Jason مورفی یک اقتصاددان | @jasemurphy. او نویسنده کتاب Incentivology.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de