Lori Loughlin دفاع سیاهی ‘تبرئه’ شواهد ‘Varsity Blues’ دادگاه برای ماه اکتبر

فیلمهای محاکمه “Varsity Blues” پدر و مادر از جمله بازیگر Lori Loughlin آغاز خواهد شد در ماه اکتبر یک قاضی فدرال دستور داد تا پنج شنبه, در حالی که دادستان و وکیل مدافع دنده برای نبرد مهم بیش شواهد Loughlin وکلای خیال “تبرئه.”

قاضی فدرال ناتانیل Gorton قرار دادن طرف’ محاکمه با حضور هیئت منصفه بحث به استراحت بلافاصله باز این جلسه با اعلام دو محاکمه جداگانه برای پدر و مادر و داوران انتخاب برای شروع سپتامبر. 28.

“سریع قطعنامه نه تنها به نفع کسانی که به اتهام” Gorton گفت: “اما همچنین عموم مردم و نظام عدالت کیفری به طور کلی.”

Gorton گفت که او پیش بینی یک مشکل داوران انتخاب برای Loughlin آزمایشی آغاز Oct. 5 او به عنوان خواهید بود سعی کردم با شوهر Mossimo Giannulli و شش دیگر پدر و مادر متهم به پرداخت دلار بالا برای تضمین جعلی ورزشی پذیرش اسلات برای فرزندان خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

این وضعیت کنفرانس است که در آن متهمان لازم نیست برای دفاع از گرم شد که Gorton مجاز دستیار آمریکا وکیل اریک روزن چند دقیقه به توضیح اواخر شواهد افشای این هفته که Loughlin و Giannulli وکلای در شب چهارشنبه تشکیل پرونده به نام “نه تنها exculpatory اما تبرئه.”

این redacted نمایشگاه در زوج تشکیل پرونده شامل یادداشت های گرفته شده از رسوایی متفکر ریک خواننده گوشی روز پس از آغاز همکاری با ماموران فدرال در این مورد در سال 2018 که در آن او توضیح می دهد در طول چگونه عوامل به او گفت به دروغ در مورد طبیعت پدر و مادر پرداخت در پذیرش طرح.

روزن گفت: Gorton محققان در ابتدا فکر می کردم این اطلاعات وکیل مشتری ممتاز, توضیح اواخر کردهاید ، ویلیام Trach, نمایندگی Loughlin, ناودان اواخر تشکیل پرونده توسط دادستان حمایت پدر و مادر’ دفاع که آنها فکر رشوه قانونی شد کمک های مالی به خواننده خیریه و دانشگاه.

“ما گفته شده است در آن وجود ندارد” Trach گفت: از جدید خواننده شواهد “و این یک مشکل بسیار زیادی شما افتخار است.”

Gorton در یک نقطه گفته روزن “ما تا به حال به اندازه کافی از پاسخ های شما” در تلاش خود را برای جلوگیری از تبدیل مختصر کنفرانس به دهان استدلال.

“من می خواهم به سعی کنید این مورد” یک پر جنب و جوش روزن گفت: در نهایت قبل از گرفتن یک صندلی.

Gorton تنظیم مارس 13 مهلت برای متهمان به پرونده یک حرکت به اخراج به سرکوب شواهد و یا به اعمال تحریم ها بر اساس خواننده وحی است. دادرس قاضی حکم پدر و مادر’ درخواست برای اطلاعات بیشتر از خواننده های تلفنی, پیام های متنی و FBI مصاحبه به زودی خواهد آمد Gorton همچنین گفت.

وکلای مدافع برای پدر و مادر نظر نیست که آنها در سمت چپ دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im