ضرر و زیان به دیتون می تواند قرار داده Duquesne در نقطه ضعف در اقیانوس اطلس 10 مسابقات

5 دقیقه پیش

وجود دارد بحث شود هیچ اطلس 10 تیم برگزار دشوار تر برنامه کنفرانس از Duquesne.

آمیلیا یکی از تنها پنج-10 تیم که بازی دو بازی در برابر دیتون (28-2, 17-0), شماره 3 تیم در این کشور و شرط خوب برای به دست آوردن حداقل یک شماره 2 دانه در مسابقات NCAA.

اما کسانی که بازی ها — ضرر و زیان توسط نمرات 73-69 و 80-70 — می تواند نگه دارید Duquesne از گرداندن مراکز فساد یکی از چهار دو byes هفته آینده در کنفرانس مسابقات در مرکز بارکلیز در بروکلین n. y.

آمیلیا (21-8, 11-6) گره خورده است برای چهارم با سنت لوئیس (22-8, 11-6) و سنت Bonaventure (19-11, 11-6) با آیلند (20-9, 12-5) یک بازی پیش رو است.

Duquesne خواهد برنده tiebreaker با سنت لوئیس به دلیل آمیلیا جاروب فصل سری 2-0. اما آنها تقسیم دو بازی با Bonnies.

این tiebreaker فراتر از سر به سر یک تیم را ضبط و در برابر کسانی که پیش از این در جدول رده بندی شروع با اولین محل Dayton. Duquesne شد 0-2 برابر دیتون ، Bonnies 0-1. همان پیروزی در صد, اما, ریاضی 0-1 بهتر است رکورد. سنت Bonaventure خواهد پایان چهارمین و دو bye.

Duquesne مربی کیت Dambrot معتقد است دوم tiebreaker ناعادلانه است و او قصد دارد برای مطرح کردن این موضوع در لیگ جلسات این offseason.

“ما بازی دیتون دو بار, بنابراین ما در حال حاضر دو باخت در برابر شماره 3 تیم در کشور,” او گفت:. “سنت Bonaventure نقش (Dayton) یک بار. سپس هنگامی که ما گره خورده است و ما تقسیم می شود که شماره 1 tiebreaker. پس واقعا ما دریافت جریمه دو برابر شده است. اگر آن معکوس شد, من می خواهم بگویم آن را عادلانه است.

“اما من اهمیتی نمی دهند. هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید. این قانون است. اما من فکر می کنم در آینده باید آنها را برطرف کنیم.”

این فصل به طور منظم به پایان می رسد آخر این هفته شروع جمعه هنگامی که آمیلیا بازی ریچموند در PPG رنگ آرنا. در روز شنبه سنت Bonaventure پخش در سنت لوئیس و رود آیلند بازدید UMass.

بر اساس نتیجه آن بازی ها Duquesne می توانید در پایان هر نقطه بین سوم و ششم.

سوم و چهارم جای تیم کسب دو byes به طور مستقیم به مرحله یک چهارم مارس 13 و تنها نیاز به پیروزی در سه بازی به ادعای مسابقات قهرمانی.

افتادن به پنجم یا ششم به معنی یک تیم باید برنده چهار بازی در چهار روز شروع مارس 12.

“آیا ما چهارم دانه دانه پنجم ششم دانه هیچ کدام از آن واقعا مهم است اگر ما بازی زن و شوهر, سه, چهار, بازی خوب, بازی” Dambrot گفت.

“بدیهی است که آن را آسان تر (به بازی یک بازی کمتر) اما وجود دارد برخی از معایب به این دلیل که شما را مجبور به نشستن در اطراف (تا جمعه) که واقعا من فنجان چای یا. ما در بازی با هر دانه ما هر کسی بازی ما و سعی کنید به بازی بسکتبال بهترین زمانی که آن را مهم است.”

جری DiPaola یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جری از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>