“لو گریگ” سخاوت روح می درخشد در کتاب جدید

نقد کتاب

“لو گریگ: THE LOST خاطرات”

توسط Alan D. Gaff

(Simon & Schuster, $26)

درجه: A

در قبل از اینترنت و تلویزیون عصر, آن را سخت به تصور کنید که وات یک بازیکن ستاره مانند لو گریگ ایجاد شده و یا احساسات تولید شده توسط معروف خود را در سال 1939 وداع سخنرانی در استادیوم یانکی.

در دهه های بعد به عنوان Baltimore Orioles’ کال Ripken بسته در بازی متوالی رکورد گریگ برگزار شده بود پس از اسکلروز جانبی آمیوتروفیک در زمان او را از صف شبح گریگ بازدید که در سال 1995 فصل ما یادآوری دوباره این مرد از لحاظ نجابت و فضل و بدن ساخته شده است به درایو توپ بیسبال در خارج از استادیوم.

در اوایل زندگی حرفه ای گریگ را متقاعد به نوشتن یک سری از روزنامه, مقالات در مورد بیس بال زندگی است. و قطعات — همه تکثیر در این کتاب — مش با ادب, محفوظ است, تعیین و فروتن از مهاجران آلمانی به خوبی نقاشی در Jonathan Eig قطعی گریگ, بیوگرافی “خوش شانس ترین مرد.”

تصور کنید مقالات امروز توسط یک ورزش سوپراستار عدم وجود هر گونه آیات به شوک و آتش رسانه های اجتماعی. گریگ می یابد خوبی در همه هم تیمی های خود و رقبا و حتی شاید خشنترین بازیکن تا کنون — Ty کاب.

با صدای بلند خندیدن astutely صنایع دستی یک بیوگرافی به همراه گریگ ستون و با تمرکز بر جزئیات است که موازی گریگ سخاوت روح و روان.

شاید بیشتر movingly, Gaff revisits یانکی بزرگ را پس از بیس بال حرفه ای است. با وجود نابسامانی های ALS گریگ کار می کرد برای آزادی مشروط, هیئت مدیره, مشاوره مرد جوان که تا به حال گرفته شده به نوبه خود اشتباه در زندگی است.

صدها نفر از کسانی که مردان جوان ظ گذشته گریگ تابوت روز پس از درگذشت او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im