عشق و عقرب ماه تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

جدید عشق شیرین است اما قابل توجه ترین و عمیق عشق می آید از کسانی که به حال دل خود را در اطراف کشیده. آنها می دانند که وجود یک امکان خوب که صدمه دیده و آنها را دوست دارم به هر حال. آیا این حماقت? شجاعت ؟ هر آنچه در آن است, برج عقرب, ماه, می گوید: ضروری است برای نگه داشتن این توپ آبی در چرخش است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). هیچ کس نمی تواند به فرد دیگری اعتماد به نفس, اما شما قطعا می تواند یک سکوی پرشی برای شخص دیگری و ارائه این نوع بالابر که دعوت روح از موفقیت است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). تا زمانی که شما گوشی خود را با شما و شما هرگز به تنهایی. خلاقیت و نشاط بهار زنده به عنوان شما قطع از دنیای دیجیتال برای املا و مجدد به دنیای درونی خود.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما ممکن است احساس مانند یک بازیگر امروز بازیگران در نقش “متخصص.” این یک احساس مشترک است که شما نمی خواهد نیاز اگر شما فریب خورده. شما می دانید به اندازه کافی به می دانم که شما همه چیز را نمی دانند. نگه داشتن سر خود را بالا و ادامه دهید.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). خطر در مبارزه; شکوه در پیروزی. این قضیه نیز درست است. اگر گرفتن وجود ندارد کمی سخت پس از آن نمی شود آن را سرگرم کننده است. پس نگران نباشید اگر چیز کمی سخت است. این همه بخشی از طرح.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما ممکن است مطمئن شوید که چه به این باور در مورد وضعیت رتبهدهی نشده است, اما شما کاملا مایل به آن نگاه مستقیم در بهترین نور در دسترس unblinkingly. آیا این به اندازه کافی بلند و تصور ساخته خواهد شد.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). در حالی که این نوع به قرض دادن یک دست بود عاقلانه. شما نمی خواهید به غارت هر کسی که از این فرصت برای یادگیری مهارت های حل مشکلات و غرور انفرادی-اتمام است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما حساس به وزوز و whir از جهان اطراف شما. این ممکن است به نظر درست نميرسد اما آن را نبود رنگ و نور خواهد شد که بیشتر تحریک کننده است. فضاهای خالی خود را تقویت خلاق ترین غرایز.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما باید ایده ها اما شما نمی دانید که چگونه به آنها را پرواز در شرایط فعلی. شما تصور کنید یک راه دیگر و پس از آن اما هر یک دارای اشکالاتی است. تا زمانی که شما نور بهترین حرکت است حرکت می کند.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). هدیه خود را برای توجه به فروع از محیط اطراف خود است که گاهی اوقات مضر گاهی اوقات شاد و همیشه زندگی-غنی سازی. امروز شما روبرو می شوند یک غریبه که شما را به یاد چیزی نجیب در مردم است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). آیا می توانید این تصور وجود دارد که اطلاعات محرمانه بودن گذشت بین مردم و بیش از شبکه های که شما در حال ضروری نمی? این اثر خفیفی از رنگ از پارانویا نشانه ای است برای توجه.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). این واقعا چیزی است که برای تماشای مسابقه از غرفه. شما می توانید ببینید چه کسانی که در تلاطم آن را نمی تواند. اما البته هیچ کس تا کنون برنده یک مسابقه از غرفه.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). هنریک ایبسن گفت: “قوی ترین مرد بر زمین کسی است که می ایستد بیشتر به تنهایی.” که این رویکرد تا کنون کار کرده ؟ با استفاده از قدرت و مهارت ارتباطی و کار تیمی و با هم شما خواهید بود توانا.

امروز تولد (مارس 12). این سال را ارائه انواع چارچوب برای شما به کار در. شما مثل یک بازیگر که برای بازی در چند نقش. تنگ, روابط خواهد بود که بهترین و زندگی شخصی خود را بازی خواهد کرد و مانند یک رقص زیبا. وجود دارد یک فرصت برای مخلوط را به یک حرفه ای در منطقه شما شده ام شیفته با سال. برج حمل و برج سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 6, 30, 12 ، 26 و 37.

نجوم سوال: “من بصری سرطان و من می خواهم برای یادگیری در مورد عرشه تاروت. اخیرا, من کشیده “ارابه” کارت بسیار زیادی است. من خوانده ام که آن را همراه با علامت. اما چرا ؟ آن را به یاد من بیشتر از جیوه را هدایت سیاره است.”

ارابه کارت یاد می روم باستان داستان از جیوه سوار ارابه طلایی خود را در سراسر آسمان در فرم از خورشید است. خود نشانه سرطان, نشانه انقلاب تابستانی زمانی که خورشید در نقطه اوج خود در سال. ترین عرشه تاروت نشان می دهد یک جنگجو زره پوش سوار بر ارابه خود را به نبرد. زرهی جنگجو شبیه به پوسته سخت خرچنگ نماد سرطان. ارابه خواسته است که شما نگه داشتن احساسات خود را در چک را به عنوان شما را راه خود را به جلو از طریق زندگی یک چالش برای بسیاری از سرطان ها که احساس می کنید همه چیز عمیقا. سرطان یک کاردینال نشانه است متولد شد. اگر شما نگاهی به ارابه کارت وجود دارد معمولا دو اسب (یا دیگر حیوانات) کشیدن ارابه — یکی سیاه و یکی سفید. این نشان دهنده سرطان توانایی راه رفتن که خط خوب بین کنترل و هرج و مرج است. به عنوان یک رهبر سرطان را نگه می دارد مهار در همه چیز (کنترل) در حالی که با استفاده از شهود به تشخیص الگوهای در حوادث است که به نظر می رسد که هیچ اتصال (هرج و مرج).

افراد مشهور پروفایل: یکی ممکن است می گویند که Liza Minnelli متولد شده و به زندگی خود کار است. به عنوان دختر جودی گارلند بازیگر و کارگردان Vincente Minnelli یاد جایزه اسکار برنده است که مانند بسیاری از, برج حوت – یک روح بود که زرنگ و دانا در مورد حرفه ای جهان در سن جوان است. Minnelli برخوردار بالا انرژی الکتریکی شارژ عطارد و زهره در نیروگاه برج حمل.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: پنجشنبه, فوریه 13, 2020 10:01:47 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im