عشق در زمان coronavirus: چگونه زوج ماندن در منزل می توانید با هم ماندن

Coronavirus قرار دادن کسانی که “برای بهتر یا بدتر” پاکستان به آزمون برای زوج های شرکت های محله های نزدیک در خانه.

دکتر مونیکا اونیل محلی روانشناس بالینی و کارشناس ارتباط است که شما نیز به زودی ظاهر می شود بر روی جدید براوو مجموعه تلویزیونی “اردوگاه گریز” توضیح داد که مردم در خانه گیر کرده با خود مهم دیگر ممکن است شروع به احساس تنش اما آن را ندارد به شکستن روابط خود را.

“این است که ایجاد یک جمعی تغییر در همه هویت” اونیل گفت: پیگیری است. “این ایده که شما می توانید بیرون آمدن از این رابطه خود را که همان من فکر می کنم که غیر واقعی است.”

با توجه به اونیل به COVID-19 همه گیر آورده مجبور تغییرات به زندگی ما تضعیف بسیاری از ما بنیادی نیازهای انسان مانند احساس جسمی و مالی امن و سمت چپ ما آسیب پذیر است. و در حالی که لرزش احساسی می توانید استرس بر روابط زوج ها در واقع ممکن است دست بالا را دارند در این وضعیت.

“ما هرگز تغییر از موجودات کوچک که نیاز به دوست داشته شدن و نیاز است که احساس امنیت” اونیل گفت. “این یکی از بهترین چیزها در مورد روابط: شما متعهد به مراقبت از یکدیگر و به عنوان یک پشتیبانی برای یکی دیگر.”

اما برای بسیاری از زوج هایی که در حال حاضر باید به طور مداوم به اشتراک گذاری همان فضای ایده ارائه پشتیبانی برای شرکای خود را ممکن است آسان تر از انجام گفت.

“شما خود را از دست داد استقلال و شما باید به فکر می کنم در مورد شخص دیگری تمام وقت” اونیل گفت. “شما از دیدن شوهر خود را احتمالا شش تا هشت فعال ساعت در روز و در حال حاضر شما در حال دیدن او 16 تا 18 ساعت است. که یک تغییر شدید.”

“من فکر می کنم شماره 1 چیزی که برای انجام شده است به رسمیت شناختن آنچه شما روش مقابله است,” او اضافه شده است. “شما نیاز به صداقت در مورد آن — نه تقاضای آن انتقاد نیست شریک زندگی خود را برای آن را به شما است.”

آیا افراد نیاز به برخی از زمان آرام به شارژ یا جوک برای روشن کردن خلق و خوی آنها نیاز به دقت اشاره کردن که چگونه آنها را از حالت فشرده خارج کنید. با صادق بودن و مهربانی که درخواست خود را برای مقابله تنظیمات احترام آنها می توانید ظاهر کنترل در غیر این صورت غیر قابل کنترل شرایط.

“گاهی اوقات آنچه ما سعی به انجام این کار است ایجاد کنترل” اونیل گفت. “اگر یک شریک در تلاش است تا به طور کامل کنترل محیط زیست آنها ممکن است خود را همه از ناگهانی بودن فوق العاده مهم از چیزهایی که همیشه مورد بوده است.”

اونیل توضیح داد که اگر مهم دیگر به طور معمول برگ لباس در اطراف خانه و یا ظروف کثیف در سینک که تمایل نمی جادویی ناپدید می شوند در حال حاضر که یک زن و شوهر است که در سلول است.

“شما نمی توانید انتظار کسی باشد,” او گفت:. “اگر شما به خودتان پیدا کنید در تلاش برای کنترل آنها و یا تلاش برای تغییر آنها تشخیص دهند که این شاید به این دلیل که شما در حال تجربه اضطراب و شما در حال تلاش برای به دست گرفتن کنترل که می تواند مخل به رابطه شما.”

به جای اونیل تشویق جفت به استفاده از ژاپنی اصل wabi-sabi برای دیدن مثبت در شرکای خود تحریک کند ،

اونیل توضیح داد: این مفهوم با یک داستان: “این زن استفاده می شود بنابراین به دلیل اذیت همسرش را ترک چای کیسه ای در مبارزه روزمره است. این امر او را دیوانه رانندگی کنید و آنها را به استدلال. به طور ناگهانی وجود دارد بیشتر چای کیسه ای چون او مرده بود و او در بر داشت خودش را ناراحت و از دست رفته آنها را.”

“این چیزهایی که آزار دهنده است که شریک زندگی خود را در حال انجام آنها نشانه هایی است که آنها در واقع وجود دارد و در این مورد با شما,” او گفت:. “آنها می توان به یادآوری است که آنها امن و خوب است.”

برای جبران اجتناب ناپذیر نارضایتی و کاهش تنش های داخلی مردم همچنین می توانید کمی اعمال در خط با خود مهم دیگر زبان عشق — چه می شود که با ساخت آنها را به صبحانه و یا در آغوش گرفتن آنها در طول روز است.

“حتی اگر شما در حال انجام چیزی است که ممکن است مزاحم شما می توانید 15 چیزهای دیگر است که دیگر فرد احساس امن و راحت و قابل احترام” اونیل گفت. “شما پیش آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im