کم درآمد ساکنان محلی کشاورزان باید سود حاصل از مازاد مواد غذایی گسترش

2 دقیقه پیش

کم درآمد ساکنان در جنوب غربی پنسیلوانیا می تواند دریافت بیشتر میوه های تازه و سبزیجات و تخم مرغ و لبنیات گوشت و حبوبات از مزارع محلی.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ 2020-21 بودجه پیشنهاد سه گانه بودجه — $500,000 به 1.5 میلیون دلار — برای پنسیلوانیا کشاورزی مازاد سیستم (پاس) برنامه که از توزیع مازاد تولید لبنیات و گوشت از کشاورزان محلی به غذا pantries.

تصویب reimburses کشاورزان برای هزینه های برداشت محصول, بسته بندی و حمل و نقل مواد غذایی تازه که در غیر این صورت از چپ به پوسیدگی در این زمینه و یا استفاده نشده به دلیل شرایط بازار و مسائل دیگر.

Allegheny County صدر دولت در 2018-19 در شماره پوند عبور مواد غذایی — 535,000 پوند به توزیع بیش از 58,000 خانواده های کم درآمد در مواد غذایی pantries.

دولت میدارد تب بسته بندی و انتقال آن دسته از محصولات کشاورزی به مواد غذایی pantries که هزینه $110,000 در Allegheny County است.

این است که با تصویب مواد غذایی فرستاده شد از Allegheny County برای مواد غذایی pantries در 11 شهرستان در جنوب غربی پنسیلوانیا با توجه به دنیس McManus دولت در امور بیشتر پیتسبورگ جامعه بانک مواد غذایی.

پول بیشتر در برنامه بودجه به معنی بیشتر به صورت محلی رشد کرده و مواد غذایی مغذی برای ساکنان McManus گفت.

“هر دو فرماندار از بخش کشاورزی و اعضای مجمع عمومی به رسمیت شناخته اند اهمیت قرار دادن دلار بیشتر به این,” او گفت:.

اگر چه با تصویب مواد غذایی است که بخش کوچکی از منابع محلی, جوراب ساق بلند pantries آن بسته افزایش تغذیه با ارائه سبزیجات تازه.

در 2018-19 تصویب توزیع 56 نوع محلی محصولات کشاورزی است. در میان آنها, سیب, مارچوبه کلم بروکلی, کره, کلم, پنیر, مرغ و ذرت و خیار و تخم مرغ و لوبیا سبز گوشت و کاهو و شیر, هلو, گلابی, سیب زمینی, کدو, شیرین, سیب زمینی, گوجه فرنگی, ماست و کدو سبز است.

با فرصت های ارائه شده توسط محلی مزارع “کشاورزی است که پادزهر برای گرسنگی” گفت: Shannon قدرت سخنگوی وزارت پنسیلوانیا کشاورزی است.

“اگر چه پنسیلوانیا یک رهبر جهانی در تولید محصولات کشاورزی بیش از حد بسیاری از همسایگان ما در تلاش برای امن به اندازه کافی به غذا خوردن,” او اضافه شده است.

مری ان توماس Tribune-Review تحریریه. شما می توانید تماس با مریم در 724-226-4691, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>