حتی در حال حاضر قرمز-آجر خانه در Norval, Ont., یک شکوه خانه کشیش فقط پرتاب یک سنگ از تحمیل spire از کلیسای پروتستان که در آن ایوان مک دونالد موعظه در روزهای یکشنبه نزدیک به یک قرن پیش است. در محراب کلیسا آویزان زیادی پلاک محبت بزرگداشت مک دونالد و خود را جشن همسر نویسنده Lucy Maud Montgomery که نوشت: Anne of Green Gables رمان.

اما خوش تیپ خانه در این شاعرانه تنظیم درست در شمال تورنتو به مدت طولانی برگزار شد ، مک دونالد و مونتگمری سنگین مصرف کنندگان از باربیتورات ها و bromides تجویز شده توسط پزشکان برای اضطراب, اعصاب و بی خوابی است. مونتگمری نوشت copiously در خاطرات این داروها آنها در زمان و فزاینده فیزیکی و زوال ذهنی که همراه خود مواد مخدر استفاده کنید. مونتگمری درگذشت در سال 1942 از چه خانواده اش می گوید بود خودکشی با مصرف بیش از حد. (بدون کالبد شکافی انجام شد.) او 67.

جزئیات: Lucy of Green Gables

“آنها را باربیتورات ها است . . . و در حفظ و افزایش دوز و زمانی که آنها را ترک کنید, کار, آنها می خواهم اضافه کردن یک قاشق مربا خوری از bromides و سپس وقتی که کار نمی کند به خوبی [مونتگمری] انجام شده استاندارد دارو برای زمان در کیف پول خود را که هویج, و سپس شما می خواهم که یک جرعه طولانی نوشیدن آن می گوید:” مریم هنلی روبیو استاد emerita از ادبیات در دانشگاه گوئلف. او سال 2008 Montgomery, بیوگرافی مبتنی بر سه دهه تحقیق به بررسی میزان, زن و شوهر را استفاده از مواد مخدر برای اولین بار.

خود داستان دلخراش جدید رزونانس با اخلال تشابه به امروز مخدر بیماری همه گیر. هر دو شامل بیماران ناخواسته در دام بسیار اعتیاد آور مواد مخدر پرداخت توسط پزشکان موفق به تشخیص خطرات. و آن را به خصوص مربوط به کانادایی ها نه تنها به خاطر مونتگمری است که چنین محبوب آیکون بلکه به دلیل کانادایی در جهان بیشترین مصرف کنندگان مواد مخدر. در سال 2017, برای مثال, کانادایی,’ استفاده از اکسی کدون یکی از مجرمان اصلی در نسخه پزشک دارو مصرف بیش از حد, مرگ و میر, دوم شد و تنها به آمریکایی ها اندازه گیری شده توسط تناژ با توجه به بین المللی کنترل مواد مخدر مدیره.

مریم روبیو استاد بازنشسته در دانشگاه گوئلف flips از طریق یک مجله شخصی از لوسی مود مونتگمری در مک لافلین کتابخانه در گوئلف. (عکس توسط کریس داناون)

مونتگمری نوه کیت مک دونالد باتلر می گوید: خانواده می دانستم که نویسنده را مصرف دارو, اما به ندرت آن را مورد بحث. “او قطعا بیش داروی,” ساقی می گوید. باتلر معتقد است این مهم است به یاد بگیرند که از مونتگمری را رنگ پریده تجربه. و بنابراین آیا الیزابت Epperly بنیانگذار L. M. Montgomery موسسه در دانشگاه جزیره پرنس ادوارد و دانشگاه رئیس جمهور سابق.

“درخشان نیز می تواند لکه دار توسط داروهای تجویزی و سوء استفاده خود را از طریق هیچ گسل از خود را” Epperly می گوید و اضافه کرد: “او را دیدم که خودش را به عنوان یک شفا دهنده از روحیه مردم و غم و نحوه اتصالات که تاریکترین ساعت و عمیق ترین درد نیز می تواند احتمالا امید به دیگران است.”

در اینجا در Norval برای مثال مونتگمری که در آن زندگی می کردند از سال 1926 تا شوهرش بازنشسته در سال 1935 Montgomery می نویسد که او گاهی اوقات تا befuddled او تا به حال به او یک شات از شراب خانگی قبل از او می تواند تلو تلو خوردن در سراسر حیاط به ارائه خطبه های خود. گاهی اوقات روانی و خودکشی او یکی از چند ضعف جدی در حالی که در Norval هر یک همراه با استفاده زیاد از داروهای تجویزی با توجه به روبیو شمارش از خاطرات.

جزئیات: مواد مخدر خانواده های قربانیان می خواهید یک تغییر ساده. چرا لیبرال ها عمل می کنند ؟

مونتگمری توصیف یک فاجعه سفر جاده ای در سال 1937 پس از زن و شوهر به تورنتو نقل مکان کرد. مک دونالد شنود گذاشته به یک موعظه در کلیسا سابق در Leaskdale, Ont., بسیار اشتباه او نمی توانند بفهمند که جاده را. دست خود را تکان دهید تا با خشونت او نمی تواند نگه داشتن یک فنجان در لب های او. او بیش از حد خیره شدن به خواندن خطبه خود را به سادگی پر حرف در منبر قبل از نشستن. هنگامی که آنها به خانه خود دکتر تجویز هنوز بیشتر bromides برای مقابله با “تکمیل سجده عصبی.”

همانطور که برای Montgomery او رکورد خود را افزایش استفاده از فهرست لباس های شسته شده از باربیتورات ها و bromides. شوهرش مغازه های خستگی ناپذیر برای بیشتر نسخه از پزشکان جدید. اتاق خواب خود را nightstand و کابینت چیده با داروها. او می نویسد که او ترس او تبدیل به شخص دیگری. او staggers دارای توهم و وحشتناک, کابوس, به سرعت وزن از دست می دهد.

در یک نقطه پسرش استوارت مک دونالد—یک پزشک و ساقی پدر خیلی نگران رفتار او است که او در زمان یک نمونه از خون او گفت روبیو. آن را با رنگ و لعاب bromides و از او خواهش کرد که مادر خود را به آنها را متوقف. او این کار را نکرد. نسبت به پایان زندگی خود مونتگمری نوشت که او نمی تواند کار کند مگر اینکه او تا به حال یک “کمکاری” (امپول تزریق) یکی از مواد مخدر است. در آخر بعد از ظهر زندگی او بسته بندی شده تا آخرین نسخه آن را به ناشر به رختخواب رفت و درگذشت. برای بسیاری از طرفداران آن را به یک تصویر دلخراش.

نگاه را از طریق لنز, مدرن, دانش, متخصصان دیدن یک زن و شوهر در چنگ نسخه وابستگی به مواد مخدر.”به من آن را برای تلفن های موبایل مانند یک مطالعه موردی برای نمک اسید باربیتوریک اعتیاد می گوید:” سارا Konefal یک پژوهشگر و تحلیلگر سیاسی در کانادا مرکز در استفاده از مواد مخدر و اعتیاد در اتاوا.

باربیتورات ها تبدیل شده درمان بهداشت روان در زمانی که آنها در دسترس در سال 1903 می گوید ادوارد کوتاه استاد روانپزشکی که دارای تاریخ پزشکی صندلی در دانشگاه تورنتو است. هنگامی که در بازار آنها در زمان خاموش قبل از پزشکان قابل درک است که آنها اعتیاد آور با کاغذ-نازک حاشیه بین مفید و دوز کشنده است.”باربیتورات ها به عنوان مشترک به عنوان چمن می گوید:” کوتاه نویسنده 2009 کتاب قبل از پروزاک: مشکل سابقه اختلالات خلقی در روانپزشکی.

جزئیات: راه بحث ما در مورد مواد مخدر اعتیاد واقعا تغییر

مونتگمری به دور از تنهایی در تجویز دارو استفاده کنید. اواخر 1940s چند سال پس از مرگ او نگرانی گسترده نمک اسید باربیتوریک مصرف در آمریکا را برانگیخت اولین مطالعه بالینی وجود دارد از “مزمن نمک اسید باربیتوریک مسمومیت.” در سال 1950 منتشر شده در مغز و اعصاب و روانپزشکیدر این مطالعه می گوید: باربیتورات ها مسئول یک چهارم از همه حاد مسمومیت از مردم مراجعه کننده به بیمارستان در آمریکا و علت منجر به مرگ با سم اعم از عمدی یا اتفاقی. مطالعه کاتالوگ اثر استفاده بیش از حد از یک لیست ترسناک شبیه به آنچه که مک دونالد و مونتگمری با تجربه: سردرگمی و لرزش و بی ثباتی عاطفی و هذیان و افسردگی. “باربیتورات ها اعتیاد آور هستند در هر معنی واقعی کلمه” این مطالعه به این نتیجه رسیدند. “استفاده طولانی مدت باعث آسیب بزرگ به کاربر و به جامعه است.”

معرفی در اواسط قرن 19 bromides مانند باربیتورات ها, کاهش سیستم عصبی مرکزی کاهش را چگونه اطلاعات پردازش شده در مغز را توضیح می دهد Vivienne Luk پزشکی قانونی متخصص زهر شناسی و شیمی در دانشگاه تورنتو است. پزشکان نمی دانند خود عوارض بیماری برای اولین بار در چند دهه. علائم استفاده بیش از حد می تواند شامل تغییرات در شخصیت توهم و هذیان.

در اواخر دهه 1990 این روند به تجویز مواد مخدر ضد درد مانند اکسی کدون آغاز شد به صورت جدی. شرکت های دارویی و حتی مدارس پزشکی مطمئن پزشکان که به مواد مخدر اعتیاد آور نیست به خصوص اگر آنها به شکل قرص می گوید: کارن Woodall, یک استاد پزشکی قانونی و سم شناسی در دانشگاه تورنتو است. “قبل از اینکه مردم شروع به تحقق بخشیدن به مصرف مواد مخدر اعتیاد آور بودند ما در حال حاضر در یک بحران است.”

در حال حاضر برخی از بیماران وابسته به مواد مخدر به دنبال مکان های جدید برای پیدا کردن نسخه برای مقابله با درد خود یک عمل است که مقررات دولت در تلاش است برای جلوگیری از. بسیاری از پیاده روی در درمانگاه در کانادا در حال حاضر حاضر به تجویز مواد مخدر برای مثال. زمانی که آنها نمی توانند نسخه برخی عمدا مجروح شدن خود و نشان دادن در اتاق اورژانس. دیگران به نوبه خود به غیر قانونی منابع و مواد مخدر اغلب آلوده به شدت کشنده فنتانيل.

پس از سال 2016 به تنهایی حدود 14000 کانادایی کشته شده اند از استعمال بیش از حد مواد مخدر—هر دو از داروهای تجویزی و داروهای خیابانی و مخدر. کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam است نام آن را مهم ترین بحران بهداشت عمومی این کشور دیده می شود در دهه. اداره آمار کانادا گزارش می دهد که امید به زندگی در اینجا متوقف شده چرا که بسیاری از اتفاقی مخدر مسمومیت با مرگ و میر. پنج استان باید متحد با هم در یک کلاس اقدام کت و شلوار در برابر تولید کنندگان مواد مخدر گفت: آنها ترویج مصرف مواد مخدر با وجود خطرات خود را.

برخی از چیزهایی تغییر کرده است, در دهه های پس از مونتگمری مرگ است. بسیاری از داروها هستند امن تر امروز از باربیتورات ها و bromides مونتگمری و مک دونالد استفاده می شود Woodall می گوید. صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به سلامت روان است که بیشتر به لحاظ اجتماعی قابل قبول در حال حاضر. اما هیچ یک از کسانی که پیشرفت forestalled این بیماری همه گیر از مواد مخدر مرگ و میر.

“این باعث می شود دو گام به جلو و یک گام به عقب” Woodall می گوید. “این مواد مخدر بحران اتفاق افتاده حتی با پزشکان آگاه تر و با ایمنی بیشتر اقدامات در محل برای داروهایی که تجویز می شوند.”

روبیو این شرح حال که با هم مسأله را حل پازل از مونتگمری مبارزه با مواد مخدر را مصرف امیدوار است این داستان را در کمک به دیگران. او است که در اینجا در Norval در یک سرپرست کلبه کنار خانه کشیش, خوردن نان موز, عمیق در نظر دارد برای باز کردن یک موزه در مونتگمری سابق خانه. یک شورون کانادا غازها honks در پرواز خارج فلک درخشان آسمان آبی بالای صلح آمیز اعتباری رودخانه. مونتگمری عاشق این محل نوشتن رمان پنج در اینجا در حالی که در سکوت مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان.

همه که از جمله خرید اینترنتی از مجموعهای از پزشکان داروهای تجویز شده برای کمک به خواهد شد بر روی صفحه نمایش هنگامی که موزه باز می شود در سال 2024 به sesquicentennial از تولد او. روبیو خواستار آن داستان احتیاطی در مورد چگونه بیرحمانه عوارض جانبی داروها می تواند ستمگري زندگی هر کسی است.

“این تاریخی اهمیت” روبیو می گوید. “این یک هشدار برای آینده است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “لوسی مود مونتگمری راز.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد بهداشت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im