قمری توسعه توسط تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

مردم همیشه برای دیدن تاثیر آنها بر دیگران است که می تواند رخ دهد در یک فاصله یا خیلی ماهرانه آن را غیر قابل تشخیص می رود حتی در حالی که ساخت یک تفاوت قابل توجه. گاهی اوقات آن را طول می کشد مردم سال به رسمیت شناختن یک اثر. با Sagittarian قمری تاثیر شناخت نیست ، آنچه مهم است نیت خوب و مناسب میباشد.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما شناور به بالاترین سطح از رفتار به عنوان اگر زندگی بی پایان شام رسمی. وجود دارد تلاش زیادی در ایجاد یک اثر از خویشتن داری و پالایش به همین دلیل است که بیشتر مردم را خسته نکنید. شما پاداش.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). قادر بودن به گرفتن یک نمایش طولانی از چیزهایی که شما را از آینده ناراحتی. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید در. در نظر گرفتن آنچه در آن به معنی برای چند روز آینده و فراتر از.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). هنگامی که شما تصمیم می گیرید که شما می خواهید به خودتان اختصاص به پیشرفت شما چوب به تلاش تا زمانی که شما دریافت کنید که در آن شما می خواهید برای رفتن. بازی آغاز شده است. به تاخیر است به از دست دادن هر گونه استفاده شما ممکن است داشته باشد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). در نظر بگیرید که خود را قدرتمند ترین دارایی است شهرت خود را. بنابراین هر چیزی که آسانسور را, احتمالا خواهد شد به ارزش توجه و تلاش و پول است که می رود به روند.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما باید قوی برداشت اول به یک وضعیت است. توجه داشته باشید آن را — حتی به طور رسمی با یک توجه داشته باشید واقعی — اما آیا در آن عمل می کنند. وجود دارد بیشتر به یادگیری در اینجا شما در حال بازی یک بازی طولانی.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). موفقیت ساده خواهد بود زمانی که شما چیزی است که تشخیص و تحت کنترل شما نیست و پس از آن درخواست خود را تنها به گروه اول از شرایط. درخواست خود را به گروه دوم به ارمغان می آورد چیزی جز نا امیدی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). وجود دارد اتفاق می افتد این نوع گرم وضعیت که در آن بهترین پاسخ بدون پاسخ. جالبترین فرد به معنای واقعی کلمه خواهد بود با لرز نگرش است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما اغلب باید مطابق به قدرت در یک وضعیت است که چه چیزی باعث می شود فرصت های مثل مال شما امروز خاص است. شما تماس بگیرید و بازی و قوانین است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). در روز های قدیمی سیاه و سفید گوسفند بود دوری گله. در حال حاضر گوسفند سیاه و سفید می رود در اینترنت می یابد و مجازی گله با اعداد چندان قوی گوسفند سیاه و سفید در واقع اکثریت است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). انتخاب های خود را انجام دهید باید دیکته شده توسط چیزهایی مانند سن و نژاد و جنسیت و یا حتی چقدر پول شما در جیب شما. بدون اتلاف وقت حسابداری برای محدودیت. مستقیما به راه حل است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). با وجود بسیار غیرجذاب به شما. قوی تر موضع همیشه ترین و مهربان یکی. مرزهای گاهی اوقات باید گذاشته و آن را روح حرکت که مهم خواهد بود.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). این مسائل است که می آیند تا امروز در حال مرتب کردن بر اساس شما لازم نیست که به دلیل راه خود را از طریق. به ذهن منطقی خود را شکستن. تفکر در حمام, درایو, راه رفتن و یا در خواب آن را به جای.

امروز تولد (8 مارس). این خورشیدی بازگشت است مانند یک لغزش اجازه به ترک از انطباق لذت تازگی و چیز عجیب و غریب و به طور کلی بررسی تو رفتگی در دیوار, زمینه های مورد علاقه. وجود دارد بسیاری از کسانی که خواهد بود شیفته خود پذیرش و تلاش خواهد شد به شما لذت. به نوبه خود, شما به اشتراک گذاشتن جهان را به خود و روشن زندگی از دوستان جدید و قدیمی. برج جوزا و برج میزان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 6, 30, 2, 22 و 45.

آخر هفته پیش بینی عشق: برج حمل: شما ممکن است روی صفحه نمایش خود را تفاوت از دیگران به عنوان یک سیگنال است که شما به راحتی خلاصه کرد. در آن طول می کشد زمان و با توجه به گرفتن به شما می دانید. برج ثور: انتظار یک گزینه نیست. عمل به آنچه شما احساس می کنید. برج جوزا: شما را پیوند بیش مشترک enthusiasms — زیبایی اپیکوری یا ورزشی در طبیعت است. سرطان: هنگامی که شما ایجاد یک ارتباط قوی پیوند بقیه را به راحتی. لئو: شروع با صداقت و همه چیز را آسان از وجود دارد. برج سنبله: واقعا تست اینکه آیا شما می توانید یک رابطه, شما باید شروع به ساخت آن است. برج میزان: شما نگاه از روی علاقه در این عجیب و غریب اتفاق می افتند از این رمان است. عقرب: شما می توانید لذت بردن از یادگیری فرهنگ های مختلف مردم و استقبال خواهند کرد چرا که شما خیلی محترمانه از آداب و رسوم است که خارجی هستند به شما. کمان: شما در نهایت دریافت یک پاسخ به چیزی که گیج کننده شما. برج جدی: شما مستعد ابتلا به فتنه انگیزی است. شما لازم نیست به پرداخت هزینه های شیب دار برای رسیدن به نتیجه مورد نظر شما. دلو: جذابیت کار در داخل است. شما فراموش کار داخلی و بقیه به شرح زیر به طور طبیعی. برج حوت: جهان روشن تر به نظر می رسد زمانی که شما قادر به دادن چیزی به کسی.

زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته: صورت فلکی قوس و ثور در سراسر به عنوان یک احتمال در حال رشد است زیرا آنها می تواند بسیار متفاوت از یکدیگر است. بزرگ وجود دارد و تغییرات در بازی با همه چیز از جهان بینی به جایی که آنها هستند و در این طیف از درونگرایی به برون گرایی. اما هنگامی که آنها را در یک پروژه مشترک آن روشن است چرا که آنها می توانند کار را به خوبی. هر یک از پر در شکاف دیگر و تلاش های ترکیبی خود را می توانید به صورت یک جبهه متحد واقع است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Apr 08, 2020 23:48:45 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im