قمری بهره وری بالا با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

برج جدی ماه است تشویق کوشا vibes. حتی اگر صبح پاک ونوس اشتباه راه بعد از ظهر تراز با مشتری آینده فضل به دنبال یک بازی بسیار جالب جلسه طوفان مغزی با نپتون نشانه خوبی برای این که در میان اکثر مولد روز از ماه.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). راز اول که فوق العاده معروف به داماد است برای انتخاب یک موضوع است که میوه خواهد شد. چه آنها را دوست دارم به بحث در مورد ؟ این سخت است برای ارائه اما خوب در یادگیری آنچه که مردم می خواهند به بحث در مورد و شما طلایی رنگ هستید.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). می دانم که پشت خود را و کسی که می خواهد از این راه برای ترویج و کمک به شما. رد کردن کسی بیش از حد حسود به راستی حمایت شده است. به دنبال اتحاد با افرادی که مکمل قوت.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما اغلب کنترل شده و دقیق در مورد دادن چیزی که مناسب و لازم برای لحظه ای. به همین دلیل هنگامی که شما را به نشان می دهد از احساسات آن را کاملا غیر قابل مقاومت.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). افرادی مانند افرادی که آنها را دوست دارم. می توان آنها را سرزنش? که نمی خواهند نظرات خود را با اعتبار زندگی اثبات چنین به عنوان یکی دیگر از nodding سر می فراهم شده است ؟

لئو (جولای 23-Aug. 22). زندگی خود را پر از داستان های مختلف خطوط و شما می دانید که در آن شما در هر یک. چیز خاصی احساس start; دیگران احساس مانند آغاز یک پایان است. عقب مانده میانی می تواند با استفاده از یک مفرح رقص شماره.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). آنها را بسیار جدی بگیرید, گوش دادن نزدیک به ظرافت و عمل درآمده است — این است که یک هدیه از شما به آنها. بعد از آن شما متوجه این هم یک هدیه از شما به شما توجه و سرمایه گذاری است که نمی تواند کمک کند اما پرداخت.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). این سکندری bumbling انداختن و ریختن — که راه زندگی است. آن را احمقانه به نگرانی و یا خجالت کشیدن در اطراف و کشیدن آن را بیش از این امتیاز از زندگی است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). چیزهایی در زندگی هستند که در مورد زمینه ای که در آن زندگی می کنند — بسیاری چیزها ، توانایی استخراج خودتان از متن شما را مستقل از خود و نگرش است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). یک موضوع خانوادگی را حل و فصل مطلوب. زمانی که همه چیز به این آرامی در قلمرو شخصی هر چیز دیگری احساس خوبی به شما — به سادگی تنفس مثلا.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). در اینجا شما در حال ساخت پول, آموزش, آنچه شما می دانید و به عنوان یک فرد تاثیر بگذارد. این است آنچه شما بوده ام به رهبری نسبت برای یک زمان بسیار طولانی پس از مکث و اجازه دهید خود را واقعا احساس می کنید چه خبر است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). این است که لحظه ای از تولید شما بوده ام به انتظار. هنگامی که شما شروع به شما به سرعت سقوط به یک ریتم و استفاده بسیار خوبی از یک کشش از جریان بی وقفه.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شاید شما تماس دروغ هنگامی که شما آن را بشنوند — شما همیشه آن را بشنود. و سپس شما ممکن است اجازه دهید آن را اسلاید. مردم باید دفاع خود را. دروغ آنقدر کوچک خود را در کنار قلب بزرگ است.

امروز تولد (Feb. 19). توانایی خود را به دیگران احساس راحتی حماسه است و خواهد بود به همین دلیل برای بسیاری از برنده بزرگ. بعد از سه هفته به ارمغان بیاورد آموزش انواع. مارس شانس خود را در یک جایزه و شما باید دو عکس مشابه برنده شوید. یک مسیر است که تشکیل شده است در اینجا حرکت جمع آوری درایو داخلی خود را تقویت. سرطان و برج جدی می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 15, 44, 35, 11 و 4.

نجوم سوال: “آیا شما هر گونه مشاوره برای کسی که به دنیا آمد هنگامی که زهره بود رتروگراد در لئو? من همیشه به حال بسیاری از درام در اطراف من زندگی را دوست دارم و آن را گرفتن. یا شاید من فقط گرفتن. در 37, من نمی خواهم همان شدید بالا و پایین کنه. چه کسی باید من حل و فصل،”

عشق رمانتیک یک نوع طلسم. به عنوان کسی که همیشه در حال خواندن یک افسانه می داند جادوها راه شکسته شدن. به همین دلیل آن را کمک می کند تا زمانی که شما بسیاری از انواع مختلف از عشق برای همان فرد است. وفادار عشق شما احساس می کنید برای کشور و خانواده; شفقت شما احساس می کنید برای جوان, پیر و یا ضعیف ؛ بازیگوش رقابتی و عشق را که خواهر و برادر و دوستان به اشتراک بگذارید — اگر همه این نوع از عشق بافته شده با هم در همان رابطه آن می تواند مقاومت در برابر به مخاطره یو پی اس و فراز زندگی از عشق رمانتیک و حتی برخی از آن درام است. توصیه من به شما ونوس رتروگراد در لئو به دنبال این شرکت از کسانی که برای آنها شما احساس می کنید بسیاری از انواع مختلف را دوست دارم. کسی که با بسیاری از پایدار زمین-نشانه انرژی در حال اجرا را از طریق خود و یا او را نمودار نمی تواند یک انتخاب بد یا نه!

افراد مشهور پروفایل: رنسانس ستاره شناس نیکلاس کوپرنیک بود و نه عجیب و غریب ایده که شاید زمین حول خورشید و نه راه دیگری در اطراف. دانشمندان آینده زندانی شدند برای چنین مفاهیم اما کوپرنیک موفق به جلوگیری از جنجال بزرگ شاید به این دلیل بسیاری از افراد باور نمی کند او را. کوپرنیک بود اثیری حوت با مریخ در جلو فکر کردن دلو.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 23, 2020 08:33:18 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>