لین کلاسیک را Aidan داو دنیا برای موفقیت ورزشی

برای کسانی که به لین کلاسیک ارشد Aidan داو آن را عجیب و غریب به فکر می کنم از زمانی که او در سلامت مطلوب است.

در سال گذشته او بیشتر از بسیاری از ورزشکاران دبیرستان را در تمام مشاغل. در فوتبال او خاموش یک شرقی در کنفرانس All-Star season ربودن دو interceptions در شکرگزاری که یکی از آنها بازگشت او برای زمین نشستن کامل هواپیما. در اوایل سال جاری او “یک رویا به یک واقعیت” با ارتکاب به بازی اول پایه و خود برای سنت آنسلم و بدون نیاز به ارشد های نجومی برای تحکیم این پرونده است.

او سخت کار می کند در طول سال. مربیان او را دوست دارم. اما با مجموعه ای نادر از شرایط پزشکی در بدو تولد است که پزشکان را دیدم فقط یک بار قبل از او نبود همیشه سالم است. در واقع او انتظار نمی رود که قادر به بازی های ورزشی و در همه.

“این دیوانه به فکر می کنم حتی در مورد آن گفت:” مادر جیلیان داو. “او به این روز نمی کند و حتی با استفاده از یک ریه. و او را به آرامی بر روی هر چیزی می کند, او قطعا قرار می دهد همه چیز او است.”

پزشکان می دانستند که در طول جیلیان بارداری چیزی اشتباه بود. Aidan تولد القا شد در Brigham و بیمارستان زنان به آماده برای هر آنچه که مورد نیاز او است. او آمد تنفس اما با یک ترکیب نادر مادرزادی کیستیک adenomatoid ناهنجاری و برونش آترزی. کسانی که تحت تاثیر جریان اکسیژن و می تواند منجر به نارسایی قلبی پس از عمل جراحی لازم بود پس از حدود سه ماه.

او تنها شخص دوم در رکورد به دنیا آمد با هر دو شرایط در همان زمان بسیاری از عدم قطعیت آمد با این پرونده است.

“آنها انتظار می رود که او می خواهم که بسیاری از مشکلات ریوی آسم – قطعا قادر نخواهد بود به بازی های ورزشی” جیلیان گفت.

شگفت آور, چند, Aidan بهبود از جراحی بسیار بهتر از انتظار می رود. او نیاز به رفتن به بیمارستان پس از ریه فرو ریخت و آمد در سراسر یک چند جنگ با پنومونی اما پس از روال بررسی یو پی اس تا زمانی که او تبدیل 5 او کاملا سالم است.

که درب باز برای ورزشی و او فرار کرد با فرصت.

مادام العمر خاطرات مانند پرتاب یک هیچ-hitter وظیفه و پنبه حلاجی شده 5-برای-5 در یک چرخه ساخته شد در لیگ کوچک. او ساخته شده است در کسانی که با بازی AAU بیس بال junior لژیون بیس بال برای پست 291 و – البته – با رونق را به عنوان یک ورزشکار برای قوچ به عنوان یک بازیکن تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

داو که همچنین توسط دانش آموز استثنایی با 3.85 معدل و عضو انجمن افتخار ملی, طول می کشد مقدار زیادی از غرور و افتخار در آنچه او شده است قادر به انجام به عنوان یک ورزشکار و یک هم تیمی. و در حالی که او نیست از لحاظ جسمی آسیب دیده خیلی با قبلی بیماری های دیگر او استفاده از آن به عنوان انگیزه ای برای فشار از طریق سختی. او همچنین ممنون.

“اگر من می تواند از طریق آن, پس از آن من می توانید از طریق یک کمی بیشتر درد و استقامت … که چیزی است که می آید به سر من اگر آن را دشوار لحظه ای یا چیزی” داو گفت. “این به من متوجه است که هر چیزی می تواند در زندگی اتفاق می افتد و من به اندازه کافی خوش شانس فرد است که با یک بیماری قلبی, من قادر به در واقع حتی بازی های ورزشی – هرگز ذهن اکسل در آنها است.”

لین کلاسیک مربی بیس بال مایک Zukowski می دانستم که کمی در مورد همه چیز داو تا به حال برای غلبه بر. او احساس می کند که نشان می دهد چگونه “درجه یک” یک رقیب او شده است به عنوان اولین baseman و پارچ و حتی بیشتر از آن به عنوان یک فرد. او نه تنها دیدن داو به عنوان بازیکن به دست آورده است که NEC همه ستاره و همه لیگ برتری ها در سال 2018 و 2019 به ترتيب در حالی که نام همه ایالت ماساچوست بیس بال مربیان کانون هر دو سال اما او می بیند یک بچه است که نشان می دهد دقیقا آنچه هر رهبر باید.

“او فقط یک نماینده نه تنها از تیم فوتبال, تیم بسکتبال و بیس بال تیم اما از مدرسه و همچنین” Zukowski گفت. “شما هرگز شنیدن یک کلمه از (شرط). … بچه ها در این تیم می رویم به یاد داشته باشید آیدان Dow – او یک بچه بزرگ او یک هم تیمی او یک کاپیتان بزرگ. آنها در حال رفتن به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از خانه اجرا می شود او یا strikeouts به او (انداخت). آنها را به یاد داشته باشید او را به عنوان یک فرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im