مک ریگان را covid-19 متحد و یا تقسیم ما ؟

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

خواهد covid-19 متحد و یا تقسیم جامعه ما? امریکا سرمایه اجتماعی است که چگونه افراد و گروه ها با هم کار کنند (یا اصلا) ایجاد (یا مانع) همکاری خواهد شد که بسیار برای گفتن در مورد چگونه ما امروز زنده ماندن و ساختن بهتر فردا. چگونه زندگی می کنند ما هم به دنبال حقیقت و مرتب سازی از طریق تعصب برقراری ارتباط و پیدا کردن زمینه های مشترک تعادل فردی و اجتماعی اولویت ها و مسئولیت خودمان و دیگران است ؟

سرمایه اجتماعی یک دارایی است که آن را ایجاد اجماع و اعتماد متقابل است. این یک مسئولیت هنگامی که آن را به ایجاد بی اعتمادی عدم همکاری و تقسیم. آیا روابط ما ایجاد پنجره که از طریق آن ما می توانید ببینید بهتر درک و همدردی با نیازهای کسانی که در خارج از خود ما را در شبکه های اجتماعی? یا ما محدود روابط ما به کسانی که به اشتراک گذاشتن یک هویت مشترک?

بزرگ نابرابری در ثروت و درآمد جامعه, آرایش و آموزش و پرورش دسترسی منزوی کردن شهروندان از یکدیگر و تضعیف تعاملات و اهداف مشترک مورد نیاز برای انسجام اجتماعی. به همان اندازه نگران کننده سیستم سیاسی ما می دهد نامتناسب صدای ثروتمند و قدرتمند نتواند به ارائه امیدوارم که به تعداد زیادی در ناامیدی و کج فرصت به نفع به خوبی متصل شده است. یک بحران مانند covid-19 تماس از این نقایص. ما آن را در دسترسی به آزمایش و درمان بیشتر به راحتی در دسترس مشاهیر نمایندگان و ثروتمند از آنها به شهروندان عادی.

از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از رسانه های اجتماعی غرق در امریکا, رسانه های سنتی روزنامه نگاری و آموزش سیستم های ساخت آن را دشوار است به دنبال حقیقت و حقایق اعمال حیاتی و هدف تفکر به نقاط متفاوت از نظر و غلبه بر اطلاعات تعصب. شهروند تعامل آگاهی و توانایی برای پیدا کردن حقیقت vaccinates علیه کسانی که به تقسیم و یا دستکاری ما.

آنچه که می تواند همه ما را در حال حاضر به قطع از طریق پیچیدگی خبر جعلی و تفرقه به منظور افزایش سرمایه اجتماعی در زمان مشکل?

1. جلوگیری از خصوصیات مانند لیبرال محافظه کار ملی, دموکرات, جمهوریخواه, مسیحی, اگنوستیک, و غیره. می دانیم که هیچ گروه یا ایدئولوژی است که تمام پاسخ درست است.

2. متعهد به حقیقت است. هیچ حقیقت اعتماد ندارد. تایید نمی کورکورانه اعتماد با استفاده از منابع خوبی در نظر گرفته واقعیت-چکرز و قرار گرفتن در معرض طیف وسیعی از منابع رسانه ای. جلوگیری از منابع در افراط است. نگه دارید خودتان دیگران و سیاستمداران پاسخگو به حقیقت از طریق تماس با دروغ و اطلاعات غلط.

3. می دانیم که اطلاعات تعصب شروع میشود. همه ما رنج می برند از تایید تعصب ما بر اساس تربیت و فرهنگ و نژاد/قومیت و اعتقادات مذهبی سطح آموزش و تجربه ، خود-آگاهی از موجود تایید تعصبات است که نیاز به تشخیص و بررسی و تعادل عقاید مختلف.

4. حمایت از نامزدها که ارائه برنامه های خاص و تغییرات ساختاری برای افزایش سرمایه اجتماعی توانایی برای کمک به شهروندان پیدا کردن توافق است. این موارد شامل افزایش مقررات و پاسخگویی از جریان اصلی رسانه ای و رسانه های اجتماعی; ها به اولیه و ثانویه آموزش و پرورش و برنامه درسی است که بهبود توانایی دانش آموزان به شدت فکر می کنم در مورد نیازها و ترجیحات به طور فزاینده ای متنوع جامعه; برنامه ها به منظور افزایش یکپارچگی اجتماعی در مدارس و جوامع و محل کار و به طور منظم و جامعه در سطح ملی با بودجه عمومی انجمن ها که ترویج گفتمان بحث و راه حل های به دنبال در تمام گروه های اجتماعی-اقتصادی. مدافع اضافی حقوقی و کیفری حمایت در برابر تبعیض گروه که ترویج تروریسم داخلی و خارجی دولت است که تلاش برای تداخل با دموکراسی آمریکایی.

5. افزایش به اشتراک گذاشته سرنوشت در سراسر جوامع مختلف از نظر آموزش و پرورش دسترسی به مسکن دسترسی و اجتماعی متنوع شبکه است که ترویج اقدامات برای ایجاد درک وسیع تری و انسجام اجتماعی. استفاده نظامی, خدمات عمومی و شیوه های اشتغال برای اتصال بهتر متنوع گروه از شهروندان و آنها را به کار با هم. ایجاد منظم جلسات گفتگوی ملی که در آن مقطع از شهروندان پرداخت می شود به مطالعه و بحث توسعه و برقراری ارتباط (برای رسانه ها و نمایندگان منتخب) راه حل عمده مسائل.

سیستم آمریکایی از ارزش های قانون اساسی و دموکراسی و سرمایه داری بستگی به توانایی ما به تعادل و بهینه سازی شش دارایی های سرمایه ای (سیاسی, انسانی, اجتماعی/محیط زیست, مالی و ساخته شده است/زیرساخت). بهبود سرمایه اجتماعی را حل نمی کند تمام مشکلات ما است. اما سرمایه اجتماعی اختلال محدودیت توانایی ما برای دیدن مشکلات بحث و احترام جایگزین و اعتماد بالقوه سازش راه حل های است که فراتر از فرد برنده و بازنده.

این است منحصر به فرد و پر استرس بار در تاریخ آمریکا است. آن را نیز یک فرصت برای افزایش سرمایه اجتماعی. این در مورد شما نیست. آن را در مورد ما.

مک ریگان است که نویسنده از “2020 آمریکا انقلاب: 20/20 پشتیبانی تصمیم گیری برای رای دهندگان” رای دهندگان پشتیبانی راهنمای برای سال 2020 انتخابات.

دسته بندی:
کاریکاتور | Coronavirus | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im