Macca را معتاد خندق عادت میریزد 51kg

یک بانوی استرالیایی که یک بار زندگی کردن takeaways نشان داده است آنچه در آن زمان به محدود کردن خود مخرب عادات غذا خوردن و ریختن 51kgs.

Talicia درده, 24, از سیدنی سابق فست فود معتاد که عینک سایز 22 پوشاک و وزن 137kgs چهار سال پیش.

او گفت در حالی که او تا به حال تفننی در رژیم غذایی که قبلا او را شرم آور ترین لحظه رخ داده در رویال عید پاک نشان می دهد که او لگد سوار بودن بیش از حد بزرگ است.

“سوار شدن اپراتور سعی کردم به جلو و مهار کردن و آن را نمی خواهد به محل را کلیک کنید. آن را نمی خواهد دست و پنجه نرم کردن مهم نیست چقدر سخت تلاش.

“من احتمالا تا به حال کبودی از چقدر سخت او در تلاش بود برای من قفل در.

“او به من نگاه کرد و فقط گفت:” Nup!’. من به سرعت بلند شدم و بدون اینکه چیزی بگوید به دوستان من چون من خیلی خجالت کشیدم.”

24-year-old آموزش و پرورش دانش آموز پس از ریختن 51kg پس از او دکتر توصیه می شود تلاش یک رژیم غذایی ketogenic – که بر بالا و چربی بالا و پروتئین و کم کربوهیدرات در وعده های غذایی.

“او پیشنهاد کرد که من به اینها یک رژیم غذایی را امتحان کنید و من هرگز به عقب نگاه کرد. من احساس می کنم و با کمک از آموزش وزن من احساس می کنم سالم تر از همیشه قبل از.”

مرتبط با: زن 50 کیلوگرم به بدن لباس شنای زنانه دوتکه

مرتبط با: رژیم های غذایی محبوب تاریخ هستند پیشرو متخصص تغذیه

At her heaviest, Talicia Lees weighed 137kg and wore size 22 clothing. Picture: Talicia Lees/Caters News
media_cameraدر سنگین ترین, Talicia درده وزن 137kg و عینک سایز 22 لباس. تصویر: Talicia درده/Caters News

قبل از تعمیرات اساسی زندگی خود Ms لی گفت: او در مجموع “مک دونالد معتاد” که اغلب از طریق درایو-از طریق صبحانه و ناهار و یا شام به او غذای آماده رفع.

او استاندارد صبحانه شامل دو سوسیس و تخم مرغ McMuffins چهار هش قهوه و آب پرتقال در حالی که شام بزرگ بود دو سه ماهه کوبنده غذا با چیپس و بزرگ کک 10 قطعات و فوق العاده متوسط تراشه.

“مک دونالد بود محل مورد علاقه من. من نمی تواند مرحله به مرحله در آن احساس معده من بود ته گودال” او گفت:.

“من احساس می کنم مثل من هرگز کامل. آن را اعتیاد آور است. من معتاد به مک دونالد. من با وسواس آن است.

“نیز وجود دارد که عامل راحتی از قادر بودن به فقط از طریق درایو-از طریق.”

Ms درده به یاد می آورد که تلاش های قبلی برای از دست دادن وزن پس از مراجعه به دندانپزشک لازم است که او را به مرحله در مقیاس قبل از بیهوشی.

An embarrassing incident at the Sydney Royal Easter Show pushed her to overhaul her lifestyle. Picture: Talicia Lees/Caters News
media_cameraیک حادثه شرم آور در Sydney Royal Easter Show تحت فشار قرار دادند و او را به پیاده کردن شیوه زندگی خود را. تصویر: Talicia درده/Caters News
After embarking on her healthy journey, she not only felt more confident but also dropped four dress sizes. Picture: Talicia Lees/Caters News
media_cameraپس از گام گذاشتن در سفر سالم او نه تنها احساس اعتماد به نفس بیشتر اما همچنین کاهش یافته و چهار لباس اندازه است. تصویر: Talicia درده/Caters News

“سرم را پایین انداختم و دیدم 136.7 کیلو چشمک زن من,” او گفت:, و اضافه کرد: “من احساس خجالت و ترس است. من تغيیری اما وزن از دست رفته بسیار به آرامی به عنوان من هنوز غذا خوردن کاملا بد.

“من موفق به از دست دادن 40 کیلوگرم اما پس از آن شد تنبل قرار داده و 20 کیلوگرم پشت در چون من خورد به عادات بد دوباره.”

پس از بازدید از یک دکتر بعد از مدتی Ms درده کشف او به سندرم تخمدان پلی کيستيک (PCOS) و مقاومت به انسولين است.

“او پیشنهاد کرد که من به اینها یک رژیم غذایی را امتحان کنید و من هرگز به عقب نگاه کرد. من احساس می کنم و با کمک از آموزش وزن من احساس می کنم سالم تر از همیشه قبل از,” او گفت:.

رژیم غذایی ketogenic است که سبک غذا خوردن است که سوغات یک کم کربوهیدرات رویکرد به منظور بدن انتشار کتون – که مواد شیمیایی تولید شده در کبد خود را.

در صورت عدم وجود گردش خون قند از مواد غذایی (عمدتا کربوهیدرات ها) بدن شروع به شکستن چربی های ذخیره شده به مولکول به نام کتون (فرایند است که به نام کتوز).

Ms Lees said she was urged to try a ketogenic diet after she was diagnosed with Polycystic Ovarian Syndrome. Picture: Talicia Lees/Caters News
media_cameraMs درده گفت: او خواست به سعی کنید یک رژیم غذایی ketogenic پس از او مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک. تصویر: Talicia درده/Caters News

پس از شکستن او فست فود اعتیاد Ms درده در حال حاضر یک رژیم غذایی پر از پروتئین سالم و چربی که شامل یک مقدار محدود از کربوهیدرات.

نه تنها سلامت خود را بهبود یافته است اما او اعتماد به نفس است که در یک زمان همه بالا اجازه می دهد او را به پوشیدن دامن و محصول تاپ برای اولین بار.

او امیدوار است با به اشتراک گذاشتن داستان خود او ممکن است الهام بخشیدن به دیگران برای تبدیل شدن به سالم نسخه از خود را با از طریق Instagram صفحه @tlfiit.

“من احساس می کنم خیلی بهتر در حال حاضر از آنجایی که من رفته ام keto و نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین بار خوردم چیزی از یک فست فود زنجیره ای,” او گفت:.

“بسیاری از تصورات غلط در مورد آن است. مردم می گویند این خیلی بد است, اما آن را واقعا نمی.”

Ms Lees said she hopes by sharing her story she might be able to inspire others who are struggling. Picture: Talicia Lees/Caters News
media_cameraMs درده گفت که او امیدوار است با به اشتراک گذاشتن داستان خود او ممکن است قادر به الهام بخشیدن به دیگران که در حال مبارزه. تصویر: Talicia درده/Caters News

او افزود: “من نه فقط خوردن قاشق از کره من به غذا خوردن خوب و سالم غذایی مانند پروتئین با سبزیجات.”

پیام خود را به هر کسی که ممکن است در مبارزه با انگیزه را غوطه – گفت: پاداش برای تلاش های خود را خواهد شد به ارزش تعهد به تغییر.

“اگر من می توانید آن را هر کسی می تواند. همین حالا شروع روز دوشنبه شروع نکنید فردا,” او گفت:.

“فقط شروع به محض این که شما دریافت کنید که خارش. شما باید خودتان را آماده کنید برای ایجاد یک سبک زندگی کامل تغییر دهید.

“این خواهد بود که بهترین تصمیم گیری شما همیشه برای آینده خود را.”

در اصل منتشر Macca را معتاد خندق عادت میریزد 51kg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im