ساخته شده برای Patriots: Auburn گیرنده خواهد Hastings نه مانند یک شوت

به نظر می رسید یک فرض منطقی است که میهن پرستان امضا undrafted گیرنده خواهد Hastings از آبرن به تام بردی جانشین امنیتی پتو. جارت Stidham و Hastings حال شیمی هر کدام با داشتن بهترین دانشگاهی فصل یک سال آنها با هم بازی. نه تنها که Stidham خواهد بود ساقدوش داماد در Hastings,’ عروسی در اصل برنامه ریزی شده برای تابستان امسال است.

در عین حال یک نگاه عمیق تر در, Hastings,’ پس زمینه باعث می شود آن را آشکار است که اگر او تا به حال رفته به شرق بمیجی دولت و کالج کارفرمایی نام شده بود جو Shlabotnik Hastings هنوز هم خواهد بود که در آن او در حال حاضر: نگرانی در انتظار افتتاح پرستان اردوگاه آموزشی هر زمان که ممکن است.

هیستینگز متولد شد به عنوان یک وطن پرست و نه به خاطر مدرسه خود را بالا مربی کوین کلی از Pulaski آکادمی در لیتل راک آرکانزاس دوستان با بیل Belichick (اگر چه این است که چگونه این میهن پرستان برای نخستین بار درباره او).

هنگامی که در تلاش برای شناسایی پرستان’ علاقه به گیرنده آن را همیشه بهترین به دنبال در یک تمرین است که می رود با نام های بسیاری از: 20-حیاط شاتل کوتاه شاتل, نرم افزار چابکی تمرین 5-10-5 مته. Deion شعبه بود و دوم-سریعترین زمان تا کنون (3.76) در NFL ترکیب. جولیان ادلمن یک کارفرمایی در ایالت کنت به حال یک زمان سریع تر در مته از هر گیرنده در ترکیب آن سال. وس Welker زمان بود و به مراتب بهتر از خود را 40 بار.

Hastings,’ Pulaski هم تیمی و شخص گیرنده زاک کلی مربی و پسر رفت و با هیستینگز به یک چشم انداز اردوگاه در آبرن به عنوان کلی تاریخ و Hastings,’ ارشد سال سوم دبیرستان.

“وجود دارد یک دسته از بچه های دبیرستان و همه آنها شبیه به حیوانات همه نگاه مانند آنها می تواند برای Auburn در حال حاضر” کلی از یاد برد. “او 5-10 170 نفر از شاید و من 5-7, 150 و ما جمع کردن و ما مانند” آه ما تعلق ندارد.’ و اجرا می شود یک 5-10-5. من هرگز فراموش نکنید که این نگاه در آن مربی ، او نمی تواند باور او این است که سریع و گفت: آن را دوباره اجرا کنید.’ بنابراین آن را اجرا می کند و دوباره این مربی که در زمان او می گوید: “اوه خدای من که سریعترین زمان ما تا به حال در استخدام اردوگاه.’ او در حال اجرا است و دیدن که مربی را به صورت نور در ناباوری من فکر می کنم که برانگیخته خواهد شد و اعتقاد خود را به او فکر می کنم ” من می تواند انجام این کار است. من نمی ممکن است به عنوان بزرگ و به عنوان قوی به عنوان این بچه ها اما من می تواند با تدبیر،’ ”

هنوز هم با وجود افزایش بیش از 2000 دریافت متری به عنوان یک ارشد Hastings دریافت نمی کنند یک بخش بورس و تا به حال به پشت درب به عنوان یک ترجیح پیاده روی در خارج نشده-متخصص ضربه آزاد در آبرن.

سر مربی کوین کلی شناخته شده است بیشتر برای دو چیز در پولسکی اسکار: برنده مسابقات قهرمانی و به کارگیری دمدمی تجزیه و تحلیل مبتنی بر استراتژی. تا زمانی که بازی رسیده blowout مرحله کلی همیشه مردد برای خارج نشده و پا زدن. او در تیم های متوسط یک زدن توپ از یک سال و همیشه برای دو امتیاز پس از touchdowns.

خواهد Hefley, Hastings,’ کارفرمایی در پولسکی ادامه فوتبال خود را حرفه ای به عنوان یک پشتیبان در تولسا ادامه خواهد داد و تحصیلات خود را در دانشکده پزشکی در Vanderbilt.

Hefley گفت که بعد از زمان پرستان نیاز به تلاش یک خارج نشده و پا زدن او نمی شود شگفت زده به او علاقه گیرنده صدای یورتمه رفتن اسب در خارج وجود دارد.

“شما را در آن” Hefley گفت.

آن را احتمالا به Hastings’ بهره مند شوند که نبود او آنقدر بزرگ در آن در دو تلاش در آبرن. او راه خود را به گرفتن یک نگاه در گیرنده و به عنوان یک دانشجوی سال دوم با Stidham پرتاب به او Hastings, گیر افتاد, 26 عبور چهار برای touchdowns و به طور متوسط 20.2 متری در پذیرش. او تحت دو جراحی ACL در کمتر از یک سال و از دست رفته فصل آینده Stidham دوم و نهایی یکی در آبرن. به عنوان یک مقام ارشد در سال 2019, Hastings, گیر افتاد, 19 عبور برای 222 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

Hefley گفت که او در همه تعجب به یاد بگیرند که از Pulaski آکادمی حساب توییتر است که هم تیمی های قدیمی خود را امضا کرده بود با میهن پرستان.

“ما استفاده می شود به شوخی با او در همه زمان ها: ‘شما می دانید Hastings شما در حفظ و انجام این کار شما بهتر مراقب Belichick رفتن به نگه داشتن چشم خود را بر روی شما است.’ و در اینجا ما هستند” گفت: Hefley که پس از پرتاب هشت touchdown عبور می کند در نیمه اول. “ما می خواهیم به او بگویید که او برای رفتن به یک جولیان ادلمن و یا یک وس Welker و در اینجا ما هستند.”

Pulaski موفق به کسب هشت مسابقات قهرمانی کشور تحت کلی از جمله پنج در شش سال گذشته.

“ما برنده مسابقات قهرمانی کشور ما سال ارشد” Hefley گفت. “من می دانستم که من توپ را در هر نقطه در این زمینه وجود دارد یک شانس 50-50 او که قرار بود به آن را به خانه. او کردم یک مقدار باور نکردنی از ورزشکاری. او فقط خیلی سریعتر از مورد کسی که شما در حال رفتن به می آیند در سراسر. خود جانبی حرکات او فقط استراحت مچ پا بیش از همه محل قرار دادن مردم بر روی زمین است.”

Hefley نمی تواند درک نبود یک D-پیشنهاد من برای مورد علاقه خود را هدف.

“آن او را م و آن م من بیش از حد” Hefley گفت. “او یکی از بهترین ورزشکار در کشور است. او یک دمدمی مزاجی. و دست خود را به عنوان خوب به عنوان کسی.”

زاک کلی گفت او تعجب که در آن زمان اگر خود شخص گیرنده انجام شد درست از رفتن به Auburn: “حتی فکر می کردم که ‘هیچ, را, رفتن به جایی کوچک مثل من. رفتن به یک D-II محل و فقط بازی زیادی است. شما خوشحال خواهید بود. آنها به شما اجازه می بازی گیرنده.’ او همیشه یک مرد که می خواست یک بار محل. و او آن را انجام داد.”

کوین کلی نامتعارف روش خوست. او برجسته بود در HBO ورزشی واقعی و در انتشارات ملی. خود موفقیت و نوآوری piqued است منافع Belichick.

“پدر من صحبت کردن در نوتر دم (در سال 2015) و زمانی که مربی Belichick شنیده بودیم برای رفتن به نزدیکی او به ما بلیط برای بازی خود را در Indianapolis” زاک گفت. “زمانی که بازیکنان بودند در اتوبوس پس از خروج از رختکن مربی Belichick نشسته و به صحبت ما در حالی که برای. هر دسامبر پس از آن که او ما را دعوت به یک بازی در فاکسبرو در ماه دسامبر. او به ما اجازه رفتن به تمام جلسات و اویختن. ملاقات ما بازیکنان است. این واقعا سرد بود برای دیدن که طرف از آن است.”

به عنوان چگونه آن جلسات به پایین کلی می دانستم که به اندازه کافی به یک زمزمه یک کلمه از آن است.

او گفت که پدرش به او اجازه دهید می دانم که در مورد هیستینگز. Belichick ساخته شده بدون وعده های مورد مطالعه خود فیلم شنیده در مورد شاتل و در نهایت اجازه Hastings,’ دبیرستان مربی می دانم که آنها در نظر گرفته شده و به امضای او اگر او رفت undrafted.

“او را در جا فقط خوب” زاک کلی پیش بینی کرد.

او با گرفتن یک شات که به تنهایی قابل توجه برای یک بازیکن بود که در استخدام به عنوان یک خارج نشده-متخصص ضربه آزاد قرار گرفتند و یک جفت از جراحی ACL در کالج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de