مدونا: “من فکر کردم من تا به حال آنفولانزا’

پاپ ستاره مدونا نشان داد او بهبود از کروناویروس که او را مجبور به خروج از یک رشته از کنسرت در پاریس در فوریه و مارس.

61 سال pop icon گفت که او تا به حال آزمایش مثبت آنتی بادی که ممکن است منظور او COVID-19 — هر چند در آن زمان او گفت که او متوجه نیست که او آن را به حال.

“من در حال حاضر بیمار” او به او گفت 15 میلیون followers on Instagram. “هنگامی که شما مثبت تست برای آنتی بادی آن معنی است که شما تا به حال این ویروس که من واضح بود که من بیمار بود در پایان تور من در پاریس بیش از هفت هفته پیش همراه با بسیاری دیگر از هنرمندان در نمایش” او گفت:.

Madonna’s Madame X tour, though loved by critics and fans, was beset by late starts and cancellations. Picture: Getty Images
media_cameraمدونا مادام X تور هر چند توسط منتقدان و طرفداران بود احاطه اواخر شروع می شود و لغو شد. عکس: گتی ایماژ

مدونا فقط یک شب در پاریس در فوریه 22 قبل از تماس بعدی نشان می دهد با استناد به “مداوم صدمات”.

او بعدها به نام دو بیشتر کنسرت پاریس — آخرین در او مادام X world tour — پس از مقامات فرانسوی ممنوع اجتماعات بزرگ در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در اوایل ماه مارس.

“در زمان ما همه فکر کردیم بد آنفولانزا” مدونا نوشت در پست خود. “خدا را شکر ما همه سالم و خوب در حال حاضر.”

پاریس تاریخ مدونا در تور به نظر می رسد به لعن شده اند با باز کردن شب کنسرت شروع نمی کنند تا پس از نیمه شب سه ساعت و نیم دیر است.

اما مدونا مادام X تور احاطه مسائل مربوط به. گذشته از این ستاره گرایش به دیر شروع او نیز لغو یک رشته از تاریخ به دلیل مداوم زانو و لگن و صدمات و نمی reschedule را نشان می دهد که بسیاری از طرفداران را نا امید کرد.

دانشمندان ‘تردید’ مورد آزمایش پادتن

دانشمندان در حال شک و تردید در مورد صحت بسیاری از آنتی بادی آزمایش که ادعا می کنند برای نشان دادن یک فرد تا به حال ویروس.

برخی هشدار داده است که حتی این آزمون که با دولت ایالات متحده غیر رسمی استانداردهای تولید ممکن است مثبت کاذب.

Madonna during her iconic Blonde Ambition tour in 1990. Picture: Supplied
media_cameraمدونا در طول نمادین Blonde Ambition tour in 1990. تصویر: عرضه
Madonna on stage in Sydney in 1993. Picture: Supplied
media_cameraمدونا روی صحنه در سیدنی در سال 1993. تصویر: عرضه

خواننده نشان داد او تا به حال این ویروس پس از به اشتراک گذاری یک مقاله در مورد اهدای US$1.1 میلیون ($A1.71 میلیون) نسبت به تحقیق برای پیدا کردن واکسن برای coronavirus.

مدونا در میان 200 هنرمندان و دانشمندان که به امضا نامه ای سرگشاده در روز چهارشنبه خواستار تغییر رادیکال در سراسر جهان به جای “بازگشت به حالت عادی” پس از coronavirus مستندات.

The star with her daughter, Lourdes 'Lola' Leon. Picture: Supplied
media_cameraستاره با دخترش لوردس ‘لولا’ لئون. تصویر: عرضه

در کنار ستاره های هالیوود, Cate Blanchett, جین فوندا و ماریون کوتیار و کلاچ از برندگان جایزه نوبل به او التماس کرد برای پایان دادن به مصرف گرایی لجام گسیخته و یک “تحول رادیکال” اقتصاد برای کمک به صرفه جویی در این سیاره است.

“ادامه فاجعه زیست محیطی است meta-بحران” باز نامه ای گفت:. “بر خلاف همه گیر … جهانی زیست محیطی سقوط را بی اندازه عواقب” آن اضافه شده است.

مدونا ساخته شده زیادی کمک مالی به صندوق سازمان یافته توسط اتحادیه اروپا برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19, رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen نشان داد در هفته گذشته.

Madonna with her boyfriend, Ahlamalik Williams, who is 35 years younger than her. Picture: Instagram
media_cameraمدونا با دوست پسر خود Ahlamalik ویلیامز که 35 سال جوانتر از او بود. تصویر: Instagram

در اصل منتشر مدونا: “من فکر کردم من تا به حال آنفولانزا’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de