اولین شخص کشته شده از یک حمله کوسه در مین تاریخچه شناسایی شده است که 63 سال از شهر نیویورک, مقامات گفت: یک روز پس از این فاجعه خاموش Harpswell را Bailey جزیره است.

جولی Dimperio Holowach درگذشت در دولت اول تایید کشنده حمله کوسه در دوشنبه تایید مین دریایی گشت کمیسر پاتریک Keliher در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

او شنا کردن با اعضای خانواده در حدود 20 متری از ساحل هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت.

“من برای اولین بار می خواهم به بیان تسلیت به جولی با دوستان و خانواده” Keliher گفت: “و به طور خاص برای تشکر از افرادی که پاسخ داد و کمک کرد تا این وضعیت را به بسته شدن سریع با کمک به او را به ساحل که متاسفانه او تلفظ مرحوم محلی EMS.”

مقامات قادر به بازیابی یک قطعه از یک دندان کوسه پس از این حمله در نزدیکی سفید بادبان خط و گرگ Skomal ماساچوست بخش دریایی شیلات مثبت شناسایی دندان به عنوان متعلق به یک کوسه بزرگ سفید.

این تنها تایید کشنده حمله کوسه در تاریخ مین, Keliher گفت. تنها تایید حمله کوسه در مین بود 10 سال پیش در نزدیکی Eastport.

“من می خواهم به استرس است که این بسیار غیر معمول رویداد,” او گفت:.

شناگران و boaters می خواست به استفاده از احتیاط در نزدیکی بیلی جزیره و برای جلوگیری از شنا کردن در نزدیکی مدرسه ماهی و یا مهر و موم. مدارس از ماهی جذب مهر و موم که به نوبه خود به جذب کوسه Keliher گفت.

مین دریایی گشت در ادامه به بررسی این حمله است.

از سال 2012 کوسه ها حمله کرده اند و مردم سه بار از Wellfleet و ترورو در کیپ کاد. دو سال پیش 26 ساله آرتور مدیچی کشته شد در حالی که بوگی-شبانه روزی در Newcomb توخالی ساحل در Wellfleet — اولین حمله کوسه مرگ و میر در 82 سال در ماساچوست است.

اطلس کوسه سفید محافظت نوشت: در Facebook “اولین و مهمترین, ما از صمیم تسلیت به این عزیزان از رنج خاموش Harpswell ساحل در ایالت مین است. هر چند رؤیت نسبتا نادر سفید کوسه ها مدت طولانی است که شناخته شده است به فصلی ساکنان خلیج مین و آنها مشاهده شده است preying در مهر و موم و porpoises در مین آب های ساحلی. رؤیت اطلاعات, گرفتن سوابق و برچسب گذاری داده ها نشان می دهد کوسه سفید رخ می دهد در این منطقه از اوایل تابستان از طریق سقوط.

“اطلس کوسه سفید محافظت خواهد همچنان به همکاری با دانشمندان ماساچوست بخش دریایی شیلات جدید انگلستان آکواریوم دانشگاه جدید انگلستان در مین آریزونا دولت دانشگاه و شیلات و اقیانوس کانادا به گسترش دانش ما از کوسه سفید در این مناطق و از طریق کمک رسانی, کمک به ارتقای ایمنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de