رسانه های جریان اصلی مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کارشناس مشاوره و تغییرات

رسانه های جریان اصلی است که با داشتن یک روز زمینه تمسخر و کاهش جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات. خبرنگاران از برخی رسانه ها رفته اند تا آنجا که به جست و خیز آنها در دسترس نباشد و از آنها به عنوان تلقی آنها به ارزش خبری دارند.

و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کردن کاف نظرات به ویروس پروتکل ها و امکان درمان به خصوص شایسته تمسخر.

اما ضد Trumpists خواهد بود قادر به تنبلی و سنگینی حرکت کردن اخلاقی mudballs با خیلی بیشتر دقت اگر “کارشناسان” آنها به نوبه خود در بخشهای مختلف علمی و پزشکی در زمینه ارائه معتبر مشاوره.

نگاهی به سی ان ان گزارش ادعا خطرات ناشی از کوروناویروس گیر کردن تو بازی سوار از فروشگاه به خانه خود را از طریق مواد غذایی است.

در آوریل 3, سانجی گوپتا ارائه آموزش از (بسیار خوب) آشپزخانه نشان دادن راه مناسب برای پاک کردن مواد غذایی و یا از اقلام است. گوپتا اشاره می کند که ویروس نیست food-borne اما آن می تواند در زندگی پلاستیکی و قوطی به مدت سه روز. او اعتبار چگونه به پیشنهادات (تقسیم کانتر آشپزخانه به “کثیف” و “پاک” در مناطق; استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب پوشیدن دستکش) به یک دکتر جفری VanWingen پزشک خانواده در Grand Rapids, Mich.

اما در این هفته CNN.com ارسال شده این صدای جیر جیر از غذا و دارو:
“FDA شنیده است نگرانی خود را در مورد خرید #غذا با خیال راحت. ما می خواهیم برای اطمینان از شما در حال حاضر وجود ندارد و شواهد از انسان و یا حیوانات و یا مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی که در ارتباط با انتقال #COVID19. بیشتر مواد غذایی خرید اطلاعات اینجا: https://go.usa.gov/xv86k” — غذا FDA (Ctr برای ایمنی مواد غذایی و کاربردی تغذیه)

جیمی لوید-اسمیت یکی از دانشمندان که مشغول به کار در تنها مطالعه به تجزیه و تحلیل چگونه coronavirus ممکن است باقی می ماند در سطوح مختلف حتی پاک کردن خود از مواد غذایی و یا بایگانی اطلاعات.

.پس همه که متخصص مشاوره در جدا کردن و مطابق با اصول بهداشتی در حالی که وحی پوشیدن دستکش ؟ لازم نیست ظاهرا.

مردم به اندازه کافی COVID-19 اضطراب راه آن است که با اقتصادی خرید اینترنتی گردن و گردن با نگرانی از ابتلا به بیماری است. گزارش می دهد که coronavirus می تواند در زندگی, مواد غذایی و به دنبال آن با روش های درس یک شانس ابتلا به ویروس از طریق این مسیر تنها به دنبال گزارش می دهد که احتمال دقیقه و بدون نیاز به پاکسازی ظروف یک rollercoaster نگران است که هیچ کس نیاز است.

همین کار را با مشاوره تخصصی در ماسک استفاده کنید. در ابتدا عموم مردم نمی نیاز به آنها را می پوشند — تنها اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی. در حال حاضر آنها اجباری برای همه بیرون رفتن در مناطق خاص. همه چیز خوب است تا زمانی که آن را ندارد یا بالعکس.

این روزها همه متخصص است — به خصوص اگر آنها یک کانال یوتیوب در حال رفتن به منبع برای رسانه ها و یا جریان اصلی خبرنگار خود را.

رسانه های جریان اصلی است که برای جدا کردن گندم از کاه و آوردن اطلاعات قابل اعتماد به مردم است. متاسفانه آن صرف مقدار زیادی از انرژی خود را با تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن گسل های واقعی و درک شده و با استفاده از coronavirus به عنوان یک چماق در برابر محافظه کاران است.

در حالی که ممکن است کمک کند به نوبه خود افکار عمومی در برابر جمهوریخواهان و رئیس جمهور تهمت به طور خاص در این ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری آن را کمک نمی کند امریکا از طریق این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de