رسانه های جریان اصلی می خواهد برای فیلتر کردن پیام

نگاه کردن به صورت گرگ در لباس گوسفند در میان رسانه های ما در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنها آماده هستند و مایل به خاموش عمومی دسترسی به اخبار و اطلاعات در نام روزنامه نگاری. آنها این کار را انجام آنها به شما بگویم چرا که دسترسی نامحدود به رئیس جمهور کلمات خطرناک است و در این لحظه ای حیاتی است.

بنابراین آنها به دنبال سپر خود را ضعیف و ذهن تاثیرپذیر از رئیس جمهور coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی.

عنوان the Daily Beast, اخبار, سایت گزارش کارکنان و مدیران در MSNBC و سی ان ان “خواهد بود آماده برای برش و دور از جلسات” هنگامی که اطلاعاتی در بخش “راه را برای پشتیبانی ریاست جمهوری گمانه زنی ها و دروغ آشکار.”

یک تولید کننده که صحبت به the Daily Caller توضیح داد: “ما ممکن است آن را از بالا و سپس برش دور پس از اولین دروغ و بازگشت هنگامی که دروغ متوقف شود.”

در اوایل این هفته KUOW عمومی رادیو در سیاتل بشویید. اعلام کرد که این امر می تواند “نظارت مجلس جلسات خود را برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس” و آن را “نمی شود و پخش جلسات زندگی می کنند با توجه به یک الگوی از اطلاعات نادرست یا گمراه کننده ارائه شده است که نمی تواند واقعیت-چک در زمان واقعی است.”

بوستون گلوب را Michael A. Cohen صدا شبیه زنگ این هفته نوشتن “عملا هر زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس او نهفته است, نمایی ارائه می دهد امید کاذب و گسترش اطلاعات غلط. اظهارات خود را به طور فزاینده ای به یک تهدید برای امنیت عمومی.”

کوهن می خواهد رسانه ها برای جلوگیری از پخش کنفرانس های مطبوعاتی زندگی می کنند و در عوض آنها را ضبط و شهامت این اظهارات است که می تواند “به عنوان تایید دقیق است.” کسانی که پس از آن می تواند منتشر شده است.

جهان نویس استفاده می شود به عنوان مثال رئیس جمهور تهمت hyping داروی کلروکين به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در درمان COVID-19. “در واقع کلروکين است که تایید شده توسط FDA برای درمان مالاریا تایید شده است برای کمک به کسانی که با coronavirus” کوهن اعلام کرد.

در همان ستون, دانشگاه, استاد, Dan Kennedy انباشت اشیاء بدست آمده در سمت راست. “ما نمی توانیم آگاهانه قرار داده و از دروغ و اطلاعات غلط. ما باید برای قرار دادن در مکان اول است.”

همه از این است که مسخره و توهین آمیز است.

مردم آمریکا به اندازه کافی هوشمند به تصمیم می گیرید اگر رئیس جمهور دروغ می گوید و یا گفتن حقیقت است. آنها لازم نیست تخم مرغ-رهبری رسانه ای نخبگان ویرایش کلمات خود را — آنها را به اندازه کافی از آن در حال حاضر.

رئیس جمهور نقطه مردی برای تمام منابع موجود در دولت فدرال و رای دهندگان شایسته به گوش او جدا نشده و خام نیست دوباره توسط خود مهم روزنامه نگاران است.

درست است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ratcheted تا بحث با صدا غذا خوردن در یک بلندتر و حجیم تر و درشت تر در راه است. زمانی که او صحبت می کند او اغلب برای تلفن های موبایل مانند یک شهر نیویورک املاک و مستغلات مغول و خود پروموتر. در واقع او برای تلفن های موبایل زیادی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

واضح است که فرم خود را از بیان سیاسی در نظر گرفته شده است چپ دست به نخبگان سیاسی و رسانه: آنها به مانند گمراه کسی با couth و ظرافت مانند باراک اوباما ،

تنها در حال حاضر, هر چند رسانه ها می خواهد به دروازه بان برای رئیس جمهور پیام. در تمام واشنگتن — یک شهر از سیاستمداران و وکلا — تنها یک کلمه در نظر گرفته می شود.

و یک چیز دیگر. رسانه ها شده است mischaracterizing رئیس جمهور اظهارات در سراسر این بیماری همه گیر دقیقا زمانی که ما نیاز به آنها را به سمت راست بود.

پرسید: اگر او را تجویز هیدروکسی کلروکین اگر او درمان یک بیمار, دکتر Anthony Fauci گفت: “بله البته. به خصوص اگر آنها هیچ گزینه ای دیگر است.”

ما شنوایی که از کوهن کندی و بقیه ؟

هیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im