خطوط هوایی خط به تقسیم $25 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد کمک

60 دقیقه پیش

ملت بزرگترین شرکت های هواپیمایی را به طور آزمایشی به توافق نظر برای $25 میلیارد دلار کمک دولت به کارگران پرداخت و جلوگیری از اخراج گسترده در یک صنعت است که با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کمک شامل ترکیبی از پول نقد و وام با دولت گرفتن حکم است که می تواند تبدیل به مالکیت سهام در پیشرو شرکت های هواپیمایی.

ده شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا و آمریکا و ایران و غرب — سقوط در خط بعد از اعتراض به برخی از وزارت خزانه داری را خواسته است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: وزارت کار برای نهایی کردن معاملات و دست بیش از پول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. او گفت: مذاکرات ادامه با حامل های دیگر.

شرکت های هواپیمایی وارد 2020 یک دهه خط داغ که در آن آنها با هم به دست آورده دهها میلیارد دلار با توجه به تقاضای سفر. آنها خریداری هواپیماهای جدید غنی شده سهامداران و استخدام بیش از هزار نفر از کارگران.

که خط به یک توفنده در پایان فقط چند هفته به عنوان دولت محدود شده سفر به سرعت گسترش جدید کروناویروس و مردم ترس از ابتلا به بیماری در هواپیما. مسافرت هوایی زمین به نزدیکی کامل متوقف کند. خطوط هوایی قطع هزاران پرواز و کسانی که باقی می ماند اغلب حمل فقط چند مسافر.

با حقوق و دستمزد, کمک های مالی, شرکت های هواپیمایی و کارگران خود را رو درمان ویژه در ماه گذشته 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری طراحی شده برای کمک به کسب و کار و کارگران از طریق همه گیر است که آمار هر بخش از اقتصاد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — شاید فکر انتقاد که دولت نجات قبلا سودآور صنعت گفت: این معاملات را پشتیبانی شرکت هواپیمایی کارگران و حمایت از مالیات دهندگان.

“ما شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در شکل و خوب است و آنها را بیش از یک دوره از زمان است که باعث شد با آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

حقوق و دستمزد کمک های اولیه است که تقریبا بر روی هر هواپیمایی هزینه های دستمزد و مزایای از آوریل تا سپتامبر سال 2019.

خطوط هوایی آمریکا گفت: وزارت خزانه داری تایید $5.8 میلیارد دلار برای این شرکت هواپیمایی — a $4.1 میلیارد دلار کمک مالی و 1.7 میلیارد وام کم بهره. مدیر عامل داگ پارکر آن را به نام “فوق العاده, اخبار,” و “ما در حال حاضر معتقدم که ما باید منابع مالی لازم برای کمک به ما در مقاومت در برابر این بحران است.”

Delta Air Lines گفت: این توافق با وزارت خزانه داری برای $5.4 میلیارد — 3.8 میلیارد دلار کمک مالی و 1.6 میلیارد دلار وام. مدیر عامل اد Bastian گفت که این کمک همراه با برش 80 درصد از برنامه های آن و داشتن 35,000 کارکنان موافقت داوطلبانه ترک خواهد اجازه دهید دلتا کار حداقل یک برنامه برای افرادی که باید در سفر.

تحلیلگران انتظار United Airlines به همچنین واجد شرایط برای بیش از 5 میلیارد دلار. ایالات گفت: انتظار می رود برای تکمیل یک توافق نهایی با وزارت خزانه داری “در چند روز آینده” اما به هیچ آمار و ارقام.

خطوط هوایی جنوب غربی گفت: این انتظار به 3.2 میلیارد دلار از جمله بیش از 2.3 میلیارد دلار به صورت نقدی و تعادل در وام های نا امن.

شرکت های هواپیمایی به حال انتظار می رود برای شروع به دریافت فدرال کمک های اولیه — کاملا نقدی است که نمی باید پرداخت — از دولت توسط 6 آوریل مهلت تعیین شده توسط کنگره است. در عوض آنها خود را قفل شده است و در چند روز از زمان مذاکرات با وزارت خزانه داری که اصرار داشت که تنها 70 درصد از این کمک ها باید به صورت نقدی با بقیه در وام های که شرکت های هواپیمایی باید بازپرداخت.

علاوه بر خزانه خواستار آن شدند که برای جبران مالیات دهندگان بزرگترین شرکت های هواپیمایی به نوبه خود بیش از حکم برابر با 10 درصد از مقدار وام. آنها می تواند در هر شرکت هواپیمایی بسته شدن قیمت سهام در 9 آوریل. شرکت های هواپیمایی نمی خواهند به رها کردن سهام, اما آنها به حال کمی اهرم در مذاکرات با خزانه — آنها به شدت می خواستم کمک.

دلتا گفت: دریافت حکم و حدود 1% از سهام آن و جنوب غربی قرار داده خزانه داری این حکم در کمتر از 1 ٪ از سهام آن است. دیگران داد بدون جزئیات.

ماه گذشته اقتصادی-امداد بسته همچنین شامل یک جداگانه $25 میلیارد برنامه برای ارائه وام به شرکت های هواپیمایی. تحلیلگران انتظار دارند کمتر شرکت های هواپیمایی به شرکت از آنجا که آنها می توانید ضربه بزنید خصوصی بازارهای اعتباری. اما آمریکا گفت که قصد دارد به دنبال یک $4.75 میلیارد وام دولت و شرکت هواپیمایی آلاسکا نشان داد و آن را بیش از حد اعمال خواهد شد تحت برنامه جداگانه.

حتی با فدرال کمک های هواپیمایی به احتمال زیاد به ظهور به آرامی و کوچکتر زمانی که این بیماری همه گیر محو می شود.

“من فکر نمی کنم مسافرت هوایی خواهد ضربه محکم و ناگهانی حق بازگشت به جایی که آن را در اینجا در این سال شاید دوباره سال آینده” گفت: غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی. “اگر این یک رکود اقتصادی و رکود آن می تواند چهار یا پنج سال است.”

دسته بندی:
کسب و کار | Coronavirus | سفر | سیم داستان | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im