عمده و جزئی سیاره رابطه با تعطیلات Mathis

hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

هر سه و نیم دهه را و یا زحل و پلوتون ملاقات مانند سران دولت در یک اجلاس بین المللی — آماده به حل و فصل بدهی های قدیمی, ثبت نام جدید معاملات و بازیگران می میرند که رنگ آینده است. ماه آمده است را نشان می دهد خرید اینترنتی از چه حل و فصل شد این هفته. در سطح شخصی تغییر عقیده خواهد بود ناگهانی و کامل است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما مواجه می شوند به اندازه کافی رمز و راز ها در طول عمر خود به شما ملاحظه اشتها برای هیجان از کشف. امروز ماجرا به ناشناخته نیاز به کار و برآورده خواهد شد به شما در اندازه گیری.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما چه خواهد بود لنگر هنگامی که امواج ضربه ، به احتمال زیاد آن را در یک بروید به فکر حفظ یک عادت و یا یک جامد فرد است. اضافه کردن به زرادخانه خود را. شما احساس اعتماد به نفس و ریسک هنگامی که شما بسیاری از تثبیت کننده در اختیار شما است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). می توانند در اراده به عنوان سوخت برای انجام آنچه می خواهید انجام دهید. اراده اجرا می شود و سپس شما پر از بدبختی و یا فقط به من بدهید. اما با قوی تر و بهتر محرکها در پشت اقدامات خود را, شما نمی نیاز به اراده.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). چه احساس خوبی است که اغلب همان نیست که چه چیزی خوب است. به همین دلیل وقتی این دو دسته اتفاق می افتد به چین (به عنوان آنها را امروز) آن را یک رویداد را جشن می گیرند, مهم نیست چقدر کوچک آن ممکن است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). پیدا کردن یک راه برای عشق سخت همه چیز. افرادی که مشکل چیز قهرمانان و قهرمانان. به جای ترس از دشواری خوش آمدید چالش تبدیل شدن به قهرمان.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما می تواند عاقلانه به توجه جدی به بهره وری جنبه ای از آنچه شما امروز انجام دهید. برش اضافی و اضافه کردن همه چیز به آنچه که مطمئن شوید که به شما پرداخت. لاغر و متوسط.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما لازم نیست که به مبارزه و استرس بیش از تمایل همه چیز. حتی اگر شما آنها را می خواهید بیش از حد آن را OK. شما می توانید در آغوش تمایل و آن را به عنوان بخشی از آنچه که شما در حال آگاه در وضعیت بدون اجازه آن حکومت شما.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما به خودتان پیدا کنید در از دست دادن چگونه به حل این مشکل است. بپرسید “چرا ؟” پنج بار ، (به عنوان مثال: “چرا من در لبه؟” چون من به اندازه کافی خواب. “چرا نمی توانم به اندازه کافی خواب؟” به سه بیشتر در, و شما خواهید بود در ریشه.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). هر تجربه است که به طور بالقوه مفید هر چند که همیشه نقطه. “استفاده از” نشان میدهد و بسیاری از بهترین چیزهایی که خواهد آمد به شما از طریق انفعال — پذیرش رادیکال خود بودن و از لحظه ای.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). هیچ چیز اتلاف وقت در زمانی که شما مایل به یا درس یا پیروزی. اشتباه شما دقیق است. آنها همچنین شما را بیشتر و مهربان و قادر به اتصال با همدلی و دیگران است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما در حال استفاده به هدیه خود را که شما ممکن است آنها را به عنوان عادی است. نه چندان. فقط به عنوان شما را در ترس از افرادی که دارای استعداد است که شما را ندارند دیگران awed توسط شما به همین دلیل است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). مخالفت خود را ندارند. اگر شما احساس می کنید, کوچک, آواز خواندن با صدای بلند. اگر شما از دست دادن امید دو را در خود گذشتگی. اگر شما خسته آیا دو برابر. رفتن را از طریق حرکات. آن را به زودی خواهد بود ،

امروز تولد (Jan. 12). خود را در موفقیت ها اتفاقی نیست اگر چه ناگهانی پیروزی در این سال احساس خواهد شد kismet. شما می خواهید انجام دهید چشمگیر چیزهایی چون شما اعتقاد دارم که شما می توانید و یا اینکه شما اجازه ندهید که هر گونه افکار در راه اقدامات شما را. شما باید یاد بگیرند که یک سیستم پیچیده و در نهایت به خوبی پرداخت می شود برای دانش خود را. برج میزان و دلو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 6, 30, 2, 22 و 48.

پیش بینی هفته پیش رو: شاید شما مطمئن نیستید که آیا شما باور دارید که در برخی از پدیده های مافوق طبیعی. شاید شما حتی مطمئن نیست که چقدر شما باور پذیرفته شده در سیستم باور و روایات در جامعه ما است. اما وقتی که می آید به تغییر دهید, شما لازم نیست که به این باور به توان مطلوب نهفته یک ایده است.

این رابطه از زحل و پلوتون یک روحانی, زلزله, تاب صفحات تکتونیکی ما وجودی پایه و ارسال امواج برای محاسبه در کیهانی ریشتر در مقیاس. تصاحب زمین لرزه لحظه توسط خودتان گفتن یک داستان در مورد آنچه ممکن است را برای شما در این عمر است. خیال پردازی به قلب خود را لذت و سپس راهنمای ذهن خود را به فکر می کنم افکار خوب — مفید آنهایی که کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به چه کسی شما می خواهید برای تبدیل شدن به. دریافت لیست خود را از افکار در هم و پس از آن را به خودتان می گویند آنها را در سر خود را در نوشتن با صدای بلند. سپس آنها را تکرار روزانه. در اینجا متمسک: این مهم نیست که آیا شما بر این باورند این افکار یا نه. تکرار خواهد شد و ایجاد واقعیت است. این فقط به عنوان واقعی سنگین افکار آغشته با اهمیت را به عنوان نور افکار. فقط نگه داشتن تفکر در راه است که پشتیبانی از شما و کسانی که افکار را تبدیل به سیستم عامل و نسخه جدید از شما.

افراد مشهور پروفایل: متولد تحت این علامت مقتدر, آمازون, موسس, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جف بزوس یکی از رهبران و برجسته ترین دات کام کارآفرینان. این برج جدی هوش شد زمانی که او یک کودک نو پا و سعی در پیاده کردن فاحشه خانه خود را با یک پیچ گوشتی. بزوس یک ماه پس از وضع حمل در دنیا صورت فلکی قوس و خورشید, عطارد و مریخ در نشانه ای از رهبری و جاه طلبی.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 18 2019 23:38:49 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر