پخش عمده قبل از نمایش توسط تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

فردا عطارد و زحل و پلوتون همه خط منظمی در برج جدی مانند یک موش بسته سرقت مرحله حدود 1960 یا یک بچه بداخلاق و لوس بسته بر روی صفحه نمایش در حدود سال 1985. هر چه اولویت خود را از مرجع امروز باید همه وزوز از پیش بینی. چیزی در حال آغاز است و این زمان بسیار عالی برای فایل در چهره این مرحله و صندلی خود را.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). هویت خود را چیزی است که شما همیشه فکر می کنم که راه سالم آن را اداره کند. اما تغییر زمان باعث شود شما به نظر خودتان کمی بیشتر از حد معمول و تصمیم گیری در مورد که شما می خواهید برای رفتن به جلو.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). مهم نیست که چگونه به خوبی شما می دانید کسی که شما همیشه می توانید بیشتر بدانید. امروز شما تنه زدن یک رابطه, در مورد کمی و چیزی جدید خواهد پاپ مانند محفظه مخفی از طلا و جواهر قفسه سینه.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما نیاز به کمک به کسی که نیاز به شما کمک کند. همه کاملا تراز وسط قرار دارد را برای شما به ساخت زمین خود را. برجسته مزایای بسیاری است که قطعا خواهد آمد به هر دستیار شماست.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما خوشحال خواهید بود در مورد مذاکره, اگر شما این کار را برای دلایل درست. یکی از بهترین ها خواهد بود که افراد دیگر کمک ها به ارزش تلاش. با این حال شما تاسف هر گونه سازش ساخته شده است که به لطفا و یا جلب رضایت.

لئو (جولای 23-Aug. 22). خود را چابک وضع باعث می شود شما یک بازی هیجان انگیز شخص به اطراف امروز اگر چه همیشه وجود دارد خطوط راه می رفت و گذشتند. خود را برای تحمل ریسک ممکن است کمی بالاتر از این است که برای شما خوب است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). اگر شما تجربه روانی قوی اتصال و فقط می دانم آنچه که فرد دیگری نیاز دارد و بدون شنیدن آن بطور شفاهی بیان اقدام در این خواهد بود که ظریف و موضوع روی حیله و تزویر.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما در انتخاب افراد جالب و برجسته خود را به بهترین کیفیت بافت با هم واقعا الهام گرفته از زندگی اجتماعی است. هر زمان شما صرف توسعه دوستی ها منجر به این اثر هنری است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). وجود دارد و نه قدرتمند صمیمیت در جنگ بود آن را اجرا کنید-از آسیاب درام, استدلال, قدرت, مبارزات, و یا هر گونه اختلاف است. با دقت در نظر بگیرید که چگونه می خواهید به خودتان را درگیر در این راه است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما می تواند به جلو و از همه متوقف می شود و نشان می دهد که نیروی کامل و واريانس استعداد خود را. می شود آنها دمیده دور در انبوه? احتمالا. همچنین آنها می شود حسادت و تهدید. دیپلماسی نمایشگری. نگه دارید و کمی به عقب چیزی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). دانستن اینکه شما را در کنترل می تواند ترسناک و یا خسته کننده به خصوص زمانی که وضعیت یکی از شما به طور معمول رسیدگی بدون مشکل. سعی کنید به مقاومت در برابر کوچک زندگی طبیعی خود به خود تغییر میکند.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). افرادی که آسان به با شما را به یک استراحت از نیاز به انجام کار عاطفی. خنده ترمیمی به عنوان ایده این است که شما پذیرفته شده برای شما که بدون تظاهر و یا پوشش لازم است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شادی خود را نمی تواند از خط خارج امروز. شما برای این برنامه شما اقامت متمرکز در آن شما حتی نمی زحمت به نوبه خود سر خود را به سمت هر چیزی که ممکن است کم از شادی خود را.

امروز تولد (Jan. 11). هرگز شک شما شایستگی این سال است. شما بوده ام به مسئول مراقبت از خود را برای چندین هزار روز و شما به انجام یک کار شگفت انگیز, همه چیز در نظر گرفته شود. شما که تجربه و تبدیل آن به یک قابل توجه رابطه یک سفر ماجراجویی و پیشرفت با این پروژه است که به معنی ترین برای شما. سرطان و حوت می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 30, 1, 8, 40 و 10.

نجوم سوال: “من تا به حال چندین دعوا در موضوع تربیت کودک ما. از نظر من او فاقد مهارت های فرزند پروری و یا غریزه طبیعی در مورد چگونه به نظم و انضباط 5-ساله. او نیاز به آموزش خود را. از نظر او من خود را تضعیف می کند پدر و مادر تلاش های خود را قطع اقدامات انضباطی که شامل استدلال بی وقفه با 5 سال. من نمی توانم گوش دادن به آن! چگونه می توانید یک برج سنبله و جوزا در همان صفحه در مورد بالا بردن دلو کودک؟”

حق با شماست در مورد استدلال. جوان خود را به برج دلو است و روشن است که او می تواند نگه داشتن مکالمه برای رفتن تا زمانی که آن را طول می کشد تا راه خود را. و او را ملاقات کرد او بازی در برج جوزا است که ممکن است تا ارتباط خود را که او فراموش او در برخورد با kindergartener بلوغ سطح. اما شوهر شما نیز درست است. شما نیاز به در همان صفحه و در حال حاضر یک جبهه متحد. آن است که آیا یک زمان و یا در نظر گرفتن دور از امتیازات عواقب شما و شوهر خود را پس از توافق باید تحویل در کوتاه و درک شیوه ای.

افراد مشهور پروفایل: در این سال, Amanda Peet ستاره خواهد شد در فصل دو معاصر جرم و جنایت, درام “کثیف ” جان” قبل از سفر به عقب در زمان به قرن 19 نیویورک در “طلاکاری شده سن.” پیت پس از وضع حمل را زهره و مریخ در برج جدی آشکار استرنج و شن است که یک فرد به انجام آنچه در آن طول می کشد تا بزرگ در هر دو زندگی و هنر است. چندین سیاره در برج دلو نشان می دهد یک نیاز عمیق به منظور کمک به مردم خوب است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 12 2019 13:05:41 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>