یا لحظه ای در انتخابات ریاست جمهوری

انتخابات ریاست جمهوری امروز اولیه در کارولینای جنوبی پتانسیل را دارد که به طور چشمگیری تغییر شکل مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات.

سابق جو بایدن – یک بار در نظر گرفته frontrunner که برای نامزدی – او را دیدم و اقبال شاقول در ماه گذشته با توجه به نتایج وحشتناک در اولین ایالت آیووا و نیوهمپشایر. کارشناسان نوشت و او را. به خصوص یکی از سخت گرفتن از رقیب انتخاباتی گفت: آقای بایدن به حال “گرفته شده و بوی مرگ”.

اما آقای بایدن همیشه می گفت کارولینای جنوبی او بود “فایروال”. آن را بیشتر نژادی متنوع از قبلی متحده که بدان معنی است که رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی – هسته آقای بایدن را به حمایت بیشتر از یک می گویند در نتیجه.

باید آقای بایدن به راحتی شکست برنی ساندرز او ممکن است احیای مبارزات انتخاباتی خود و ظهور به عنوان تنها دوام متوسط جایگزین برای جناح چپ سناتور.

اگر او از دست می دهد و آقای ساندرز می تواند تبدیل به یک توقف frontrunner داشتن در حال حاضر برنده نیوهمپشایر و نوادا و با مقدار زیادی از حرکت پشت سر او.

زیر دو دسته از نامزدها – تام Steyer, الیزابت وارن, پیت Buttigieg و ctq – در حال مبارزه برای هر قابل توجه سطح حمایت.

بلندی در زمینه نتایج: از امروز که سه شنبه است که روز چهارشنبه این هفته به وقت استرالیا. بیش از یک دوجین متحده خواهد رای در یک بار اعطای یک سوم از کل دموکراتیک نمایندگان در ارائه در طول مقدماتی و به طور بالقوه ضربه زدن برخی از نامزدهای خارج از مسابقه است.

همه آنها نیاز به شتاب رفتن از کارولینای جنوبی است. خواهد شد که آن را دریافت ؟ در ادامه برای همه آخرین به روز رسانی.

در اصل منتشر شده و یا لحظه ای در انتخابات ریاست جمهوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>