مالزی حاکمان برای دیدار میان آشفتگی

مالزی نه پادشاهان به دلیل دیدار برای تعیین آینده کشور خود دولت تشکیل خواهد شد و پس از شوک استعفای Mahathir Mohamad این هفته ایجاد آشفتگی های سیاسی.

Mahathir حرکت که به شکست یک ائتلاف با رقیب انور ابراهیم که تا به حال امن تعجب پیروزی در انتخابات دو سال پیش شده است به طور گسترده ای به عنوان یک تلاش برای تحکیم 94 سال رهبر قدرت.

Mahathir بود که به نام های مالزی شاه به عنوان نخست وزیر موقت بلافاصله پس از استعفا گفت: در روز پنج شنبه پس از ملاقات با شاه که مجلس را بی سابقه رای برای یک رهبر جدید در روز دوشنبه.

که اعلام خشم مخالف ائتلاف سه حزب به رهبری انور, 72, که استدلال آن را نامناسب برای Mahathir برای قبضه کردن پادشاه تصمیم گیری و رای گیری در مجلس را به چالش قدرت از پادشاه.

تحت مالزی, سیاسی, سیستم, پادشاه که معمولا مشخص است که حزب و یا ائتلاف به حال اکثریت پشتیبانی زیر نمایندگی از هر. برنده حزب و یا ائتلاف خواهد و سپس انتخاب نخست وزیر.

رای گیری پرچم Mahathir upends که سیستم اجازه می دهد تمام اعضای پارلمان برای رای دادن به یک رهبر در سراسر حزب خط. یک رای خواهد بود و در خط با Mahathir پیشنهاد به رئیس یک دولت وحدت است که می رسم وزیران از هر حزب او را دوست دارد.

Mahathir گفت: رای مجلس لازم بود به عنوان پادشاه گزارش شده بود هیچ کس تا به حال اکثریت. پادشاه گرفته بود مرحله غیر معمول از جلسه با تمام 222 تن از نمایندگان مجلس به جای فقط رهبران سنج پشتیبانی می کند.

اگر نامزد دریافت حمایت اکثریت در روز دوشنبه رای وجود دارد خواهد بود یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات Mahathir اضافه شده است.

نه سلاطین به رهبری سلطان عبدالله سلطان احمد شاه را ملاقات خواهد کرد و در بعد از ظهر جمعه. آنها در خدمت به عنوان ارثی تشریفاتی سران فردی مالزی متحده است.

کاخ نمی دهد هیچ نشانه ای از اینکه آیا آنها به تایید این طرح برای رای مجلس در روز دوشنبه و یا به جای آن طرح دیگری روند. آن را نمی گویند هنگامی که تصمیم خود را خواهد بود ساخته شده است.

در اصل منتشر مالزی حاکمان برای دیدار میان آشفتگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im