مرد متهم به تیراندازی به N. H. عروسی به دنبال آزادی در انتظار محاکمه

وکلا برای مرد متهم به تیراندازی دو نفر و تپانچه-شلاق یک سوم در ماه اکتبر در نیوهمپشایر کلیسا عروسی را بپرسید یک قاضی در هفته آینده به ارسال او را به خانه تا زمانی که محاکمه او به دلیل خطر ابتلا Covid-19 در زندان است.

قاضی Charles S. معبد خواهد شد برگزاری یک جلسه از طریق ویدئو در مارس 14 از Hillsborough دادگاه عالی در دیل E. هالووی جونیور درخواست وثیقه شنوایی.

“با توجه به شرایطی کنونی جهانی این دادگاه باید در نظر بگیرید که آیا آزادی تحت شرایط سخت و نظارت است و بیشتر فقط از بازداشت پیشگیرانه” وکیل Brian T. Lee نوشت: در یک حرکت برای وثیقه را نقد کنید.

“زندان جمعیت در حال باغ برای گسترش Covid-19,” لی نوشت و خود مشتری است بیشتر در معرض خطر مرگ به خاطر او به آسم است.

هالووی بود تحت تعقیب در Jan. 24 اتهام از جمله اقدام به قتل درجه اول حمله با سلاح مرگبار و یک جانی در اختیار داشتن یک سلاح خطرناک در ارتباط با Oct. 12 اتهام حمله در انگلستان پنطیکاستی وزارتخانه در پلهام N. H.

او متهم است که تیراندازی اسقف استنلی Choate در قفسه سینه و عروس, Claire McMullen در بازو و تپانچه-شلاق داماد علامت Castiglione قبل از هالووی بود و پنجه های مهمانان برگزار شد که او را تا زمانی که پلیس وارد شدند.

او همچنین متهم است در ارتباط با یک Oct. 21 حمله خود را مدافع.

داماد پدر برندن M. Castiglione است که متهم به ضرب تیراندازی هالووی ناپدری لوئیس گارسیا, یک وزیر در کلیسا در Oct. 1 در لندندرری N. H.

براندون Castiglione دستگیر شد Oct. 2 و التماس کرد گناه نیست به قتل درجه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de