سلیمانی در Roxbury; کمیسر پلیس التماس قضات برای حفظ ‘جنایتکاران حرفه ای’ قفل شده است و تا

کمیسر پلیس بوستون ویلیام ناخالص است اصرار قضات برای حفظ “جنایتکاران حرفه ای” قفل شده است تا در طول همه گیر پس از سه مرد به ضرب گلوله کشته شدند و یک نفر — اواخر یکشنبه شب در Roxbury.

ناخالص گفت: افسران صدای شلیک گلوله شنیده و همسایه ها به نام 911 هنگام تیراندازی آغاز شد و در کنزینگتون پارک در Roxbury در 10:38 بعد از ظهر

سه مرد بودند به ضرب گلوله در صحنه بودند و حمل و نقل به منطقه بیمارستان که در آن یکی بعد از درگذشت ناخالص گفت. بازماندگان گفته می شود در مواجهه با “تهدید کننده زندگی” صدمات.

مورد باز می ماند و از این کمیسیون خواسته است برای کمک به حل جرم و جنایت. اما او اضافه کرد که بیشتر اطاعت شهر مقررات منع رفت و آمد برخی از بازیگران بد هستند preying در بقیه.

“مردمی ما می گویند آن وقت و زمان و زمان دوباره این نباید تحمل ما در محله” ناخالص به خبرنگاران گفت: در صحنه اضافه کردن جنایات متعهد بودن یک درصد از جمعیت.

“این یک بیماری همه گیر ما باید به جلو و با هم — همه باید پاسخگو باشند,’ ناخالص گفت. “در دو ماه گذشته ما تا به حال حرفه ای جنایتکاران منتشر شد.” وی با اشاره به یک مثال که در آن کسی یو بی اس در بازار در حال حاضر متهم به ارتکاب قتل در حالی که ،

ناخالص گفت: پلیس به دنبال “هر و همه شواهد” در این آخرین shooing — اضافه کردن تماس به پلیس “احتمالا نجات دو نفر دیگر آقا جان” از آنجا که اولین پاسخ دهندگان در صحنه وارد شدند تا به سرعت.

“لطفا برای کمک به ما را” ناخالص اضافه شده است. “شما می توانید همه ناشناس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de