لندن — یک مرد که ظاهرا در رادار از مقامات مبارزه با تروریسم بسته شده جعلی بمب و چاقو دو نفر در خیابان های لندن قبل از قبل از شلیک شدن به مرگ توسط پلیس روز شنبه در آنچه گفته شد, اسلامی, حمله تروریستی.

یکی از قربانیان در بیمارستان بستری شد با تهدید کننده زندگی زخم در حالی که دیگر رنج می برد کمتر-آسیب های جدی در داد و بیداد که صورت گرفت حدود 2 بعد از ظهر در این شهر Streatham بخش یک ترکیب مسکونی و تجاری محله خوبی برداشته شده از معروف جهان, نشانه های مرکزی لندن است.

ماموران به سرعت پاسخ به دارویی و نقدی به خاطر یک “فعال مبارزه با تروریسم عملیات” بود که در جریان معاون کمیسر لوسی D’Orsi گفت: بدون توضیح. تصویری از صحنه به نظر می رسد برای نشان دادن سه undercover افسران پلیس در ماشین بینام و نشان ساخت سریع متوقف شود و در حال ظهور با استفاده از سلاح.

بل Reberio-Addy, یک عضو پارلمان که نشان دهنده Streatham گفت: مهاجم بوده و تحت نظارت “برای برخی از زمان.”

D’Orsi گفت: پلیس بر این باورند که خونریزی مربوط به افراط گرایی اسلامی. او به جزئیات و ارائه هیچ اطلاعات فوری در ضارب.

D’Orsi از این گفته بود: “در ادامه خطر” اما این منطقه باقی مانده محاصره به تحقیقات خود ادامه داد. معمولا شلوغ منطقه خالی از سکنه به عنوان عمومی توجه پلیس درخواست به دور ماندن.

درام در حدود 5 مایلی جنوب مرکزی لندن مشخص شده خروج از حملات تروریستی اخیر در پاریس در پایتخت انگلیس صورت گرفت که در نزدیکی نشانه های چنین به عنوان پل لندن و پارلمان.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در پی که دولت معرفی “تغییرات اساسی” به راه مردم محکوم به تروریسم جرائم درمان می شوند. وی روز یکشنبه حمله ای دیگر در ماهی فروش سالن در ماه دسامبر به عنوان دلایل این تغییرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im