نقشه نشان می دهد ویروس بحران شتاب

راه پیمایی جهانی از ویروس جدید باعث شدید درخواست تجدید نظر از سوی سازمان بهداشت جهانی دولت ها به جلو “تمام متوقف می شود” برای کاهش سرعت این بیماری همه گیر.

آمار و ارقام جدید نشان می دهد وجود دارد در حال حاضر حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان در آن است.

به این ویروس آلوده تقريبا 97,000 نفر کشته و بیش از 3300.

به عنوان چین پس از دشوار هفته ظاهر می شود و برنده آن حماسه هزینه نبرد در برابر ویروس جدید مبارزه بود و دور تا به تازگی در مناطق آسیب دیده از جهان رها کردن اختلالات است که عمیقا تحت تاثیر میلیاردها نفر از مردم.

آخرین اعداد نشان می دهد نزدیک به 100,000 آلوده شده اند در سراسر جهان است. از کسانی که 80,422 شد در چین 6088 در کره جنوبی 3858 در ایتالیا و 31513 در ایران.

حداقل 59 نفر باید این ویروس در استرالیا, وزیر امور پیتر داتون روز جمعه گفت.

The coronavirus outbreak is increasingly becoming a global problem. There are now 6088 cases in South Korea, 3858 in Italy and 3513 in Iran. Picture: Supplied
media_cameraCoronavirus شیوع است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک مشکل جهانی است. در حال حاضر وجود دارد 6088 موارد در کره جنوبی 3858 در ایتالیا و 3513 در ایران. تصویر: عرضه

ادامه مطلب: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مربوط به: ‘مهار بعید است’ می گوید NSW وزیر بهداشت

“این است که یک مته. این زمان برای از دست دادن. این است که یک زمان از برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در ژنو است.

“کشور برنامه ریزی شده است برای حالات شبیه به این برای چند دهه. در حال حاضر زمان برای عمل در این برنامه.” به عنوان تولید کنندگان چینی به تدریج بازگشایی کارخانه های خود را ضد ویروس موانع رفت تا در جای دیگر.

A headmaster walks through an empty school in Italy. Picture: Vincenzo Pinto / AFP
media_cameraیک مدیر مدرسه از طریق پیاده روی خالی مدرسه در ایتالیا. تصویر: Vincenzo پینتو / AFP

در ایتالیا و مرکز اروپا شیوع کارگران در دستکش دوخته “بسته” اعلامیه در مدرسه دروازه اجرای 10 روز خاموش کردن سیستم آموزش و پرورش. ایتالیا ورزشی-دیوانه طرفداران نیز محروم از استادیوم تا آوریل 3.

یک فرمان دولت است که اثر در زمان پنجشنبه خواست این کشور معروف نمایشی شهروندان به ماندن حداقل 1 متر از یکدیگر قرار داده شده محدودیت در بازدید از خانه سالمندان و خواست افراد مسن به بیرون بروید مگر اینکه مطلقا لازم است.

که رهنمود به نظر می رسد به طور گسترده ای نادیده گرفته شده به عنوان تعطیلی مدارس سراسر کشور در سمت چپ بسیاری از کودکان ایتالیایی در مراقبت از پدربزرگ و مادربزرگ خود را. پارک در رم سرریز با هر دو جوان و قدیمی, undercutting تلاش های دولت برای محافظت مسن ایتالیایی ها از این ویروس است که بازدید سالمندان سخت تر از دیگران است. ایتالیا جهان قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن است. ایتالیا تلفات صعود پنج شنبه به 148 و آن موارد تایید شده به 3858.

Lorenzo Romano, ساخت ناهار برای نوه او را دیدم یک طرف مثبت است. “در مجموع این من را خوشحال می کند چون من آنها را در اطراف من بیشتر,” او گفت:.

A woman wearing a respiratory mask exits from the Palace of Justice in Milan.
media_cameraیک زن با پوشیدن یک ماسک تنفسی خارج از کاخ دادگستری در میلان.

ایران که به ثبت رسیده 107 ویروس مرگ و میر نیز بسته مدارس و دانشگاه ها. در حال حاضر آن را تا به معرفی پست های بازرسی به منظور محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ.

ایرانیان بودند خواست خود را به کاهش استفاده از پول کاغذی. در میان رشته های بد, اخبار, حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواست تلویزیون دولتی به ارائه “شادتر” برنامه های به سرگرم کردن کسانی که در خانه گیر کرده. “من مصرانه از همه هنرمندان و دانشمندان و روانشناسان و همه کسانی که می تواند لبخند را به چهره مردم می آیند به رسانه های اجتماعی,” او گفت:.

برایان قلاب نماینده خاص ایالات متحده امریکا برای ایران گفت: ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه برای کمک به ایران در مقابله با شیوع آن اما “رژیم این پیشنهاد را رد کرد.” او گفت: ارائه خواهد ایستاد.

ویروس ترس نیز تحت تاثیر شاد هندی, جشن هولی در آن هندو revelers جشن آمدن بهار با انفجار رنگ از جمله روشن پودر آغشته در چهره. نارندرا نخست وزیر و دیگر رهبران گفت که آنها نمی خواهد حضور هولی حوادث و هولی Moo جشنواره در دهلی نو لغو شد.

در ایالات متحده, که در آن 11 نفر از ویروس صدها نفر از مردم قرار داده شد در خود قرنطينه با توجه به موارد در نیویورک و حومه.

منطقه یک مدرسه در شمال سیاتل با 22,000 دانش آموزان اعلام کرد و آن را تا دو هفته به دلیل coronavirus نگرانی.

بازارهای مالی باقی مانده فرار سرمایه گذاران همچنان به وزن اندازه از این بیماری همه گیر را دندانه در اقتصاد جهانی است.

بازار سهام ایالات متحده بود که در اوایل معاملات روز شنبه. تحلیلگران می گویند بیشتر yo-yo حرکت در بازارهای جهانی به احتمال زیاد به عنوان طولانی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سرعت بخشیدن به.

نفت اوپک کارتل به نام برای کاهش تولید برای حفظ قیمت های نفت خام از سقوط بیشتر به عنوان اختلال در کسب و کار جهانی از coronavirus کاهش تقاضا از مسافرت هوایی و صنعت.

Store workers wear protective face masks as a precaution in Honduras.
media_cameraفروشگاه کارگران پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در هندوراس.

وزیران نفت از 14 کشور عضو اوپک تصمیم در جلسه روز شنبه به فشار برای کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از کل جهان عرضه.

در سراسر جهان مسافران مواجه شده تا کنون-بیشتر اختلالات به عنوان کشور به دنبال حفظ این ویروس است.

اما آفریقای جنوبی تایید اولین مورد سهشنبه تبدیل شدن به هفتمین کشور آفریقایی به گزارش عفونت.

بریتانیا و سوئیس گزارش اول خود را coronavirus مرگ و میر.

“ویروس نمی مراقبت در مورد نژاد و عقیده و یا رنگ. آن است که حمله همه ما به همان اندازه” گفت: ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

چشم انداز صنعت سفر شد به طور فزاینده ای تیره و تار. بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: شیوع بیماری می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار درآمد از دست داد. مبارزه انگلیسی, شرکت هواپیمایی Flybe سقوط پنج شنبه در میان غرق شدن تقاضا است.

استرالیا ممنوع مسافران از کره جنوبی که شهروندان استرالیا و یا اقامت دائم پس از ممنوعیت های مشابه برای چین و ایران. اندونزی اعلام کرد محدودیت های مسافران از نقاط ایران و ایتالیا و کره جنوبی پس قبلا ممنوعیت کسانی که در آینده از چین است.

امارات متحده عربی هشدار داد مردم آن را به هر نقطه سفر خارج از کشور.

آلمان لوفت هانزا و شرکت های تابعه آن شرکت هواپیمایی اتریش و سوئیس گفت: آنها را لغو تمام پروازها به مقصد و از اسرائیل برای سه هفته شروع یکشنبه پس از مقامات اسرائیل اعلام کرد محدودیت های سخت بر مسافران از کشورهای مختلف به دلیل این ویروس جدید است.

مقامات فلسطینی بسته کلیسای عیسی مسیح در کتاب مقدس شهر بیت لحم به طور نامحدود هفته پیش از شلوغ تعطیلات عید پاک است. ژاپن گفت: بازدید کنندگان از چین و کره جنوبی را دو هفته قرنطینه در دولت تسهیلات و منع از حمل و نقل عمومی. سریلانکا ورود از ایتالیا کره جنوبی و ایران خواهد بود قرنطینه در بیمارستان هنگامی که استفاده می شود برای بیماران مبتلا به جذام.

A woman wears a protective face mask at the airport in Honduras.
media_cameraیک زن می پوشد یک محافظ ماسک صورت در فرودگاه در هندوراس.

در کره جنوبی با بیشترین تعداد عفونت های خارج از چین صادرات از ماسک ممنوع خواهد شد آغاز جمعه و مردم خواهد بود محدود به خرید دو ماسک یک هفته.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-in برای ابراز همدردی بیش از بحران بهداشت و درمان.

در چین که در آن بیمارستان شد انتشار صدها نفر از بهبود بیماران مبتلا به مقامات گزارش 139 مورد جدید از عفونت و 31 مرگ و میر بیشتر. به طور کلی چین گزارش کرده است 80,409 موارد و 3,012 مرگ و میر و مقامات می گویند حدود 6000 نفر باقی مانده بستری در بیماری جدی است.

وزارت امور خارجه ژاپن با رئیس جمهور چین به تعویق افتاد. آن شده اند و برای اولین بار یک رهبر از سال 2008.

در اصل منتشر شده به عنوان نقشه نشان می دهد ویروس بحران شتاب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>