توسط:
چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 | 12:19 AM
بالا-کشت Ligonier دره جان سالم به در اولین بازی از فصل نهایی خود را در منطقه 6 پسران آف بسکتبال دوشنبه شب اما آن را در زمان یک نمره افزایش در سه ماهه چهارم به رهبری Marinchak برادران به آن را انجام دهد.

ارشد مایکل Marinchak به ثمر رساند 22 امتیاز و دانشجوی سال دوم متی Marinchak 16 اضافه شده از جمله هشت در یک ردیف به باز سه ماهه چهارم به عنوان Ligonier دره سرنگون بازدید Cambria ارتفاعات 59-50 برای پیشبرد به کلاس 3A نیمه نهایی.

قوچ (22-2) دیدار خواهد کرد شماره 5 Penns دره در سه شنبه شب در یک سایت و زمان مشخص شود. Penns دره, همچنین شناخته شده به عنوان قوچ و ضرب و شتم شماره 4 غرب Shamokin, 50-47 در یک چهارم نهایی.

مایکل Marinchak مدرسه دوم تمام وقت منجر گلزن گل 11 امتیاز در هر نیمه برای قوچ.

متی 11 به ثمر رساند از قوچ’ 20 امتیاز در سه ماهه چهارم اشتعال یک 10-0 اجرا است که بسیج Ligonier ولی از یک 40-39 کسری.

“بسیاری از اوقات او را در نیمه دوم به” مایکل Marinchak گفت. “زمانی که او می شود در یکی از این رگه های ما فقط نگاه به او توپ. او خیلی مرد هنگامی که او به رفتن و خروش خود را واقعا کمک کرد.”

شماره 8 Cambria ارتفاعات (11-13) که جایگزین خواهد شد Ligonier ولی در میراث کنفرانس فصل آینده زمانی که قوچ ترک منطقه 6 برای WPIAL, trailed از شروع تا فزاینده پیش رو در اواخر سه ماهه سوم.

The Highlanders’ پرستون بره که رهبری همه گلزنان با 24 امتیاز به ثمر رساند در یک سطل در نزدیک به Cambria ارتفاع یک 40-39 منجر رفتن به چهارم.

فقط پس از آن Marinchak برادران در زمان بیش از.

متی Marinchak به ثمر رساند و هشت امتیاز در یک ردیف و مایکل Marinchak اضافه شده یک جفت از پرتاب آزاد به حساب 10-0 اجرا که طاقی Ligonier ولی به 49-40 سرب و قوچ برگزار شد.

“هر دو از این بچه ها انجام شده است که مرتب کردن بر اساس چیزی که برای همه ما سال” Ligonier ولی مربی جان برگر گفت.

قوچ خود را به بازی اولین بازی بدون, ارشد, Kyle ابریشم یکی دیگر از 1000 نقطه گلزن به دست آورده سوم متوالی اسکله در PIAA برگشتی. با توجه به PIAA حاکم ابریشم پس از بازی در طول فصل به طور منظم است که فاقد شرایط لازم برای postseason پس از انتقال از ایالات.

“من فکر می کنم ما به او از دست رفته. این بازی یک بخش” ایران برگر گفت. “اما من فکر می کنم ما بازی نمی در دو هفته آن را نشان داد.”

Ligonier ولی غیر فعال شده پس از برنده سوم آن متوالی میراث کنفرانس قهرمانی در فوریه. 7 در IUP ضرب و شتم غرب Shamokin, 64-47.

با Ligonier دره صعودی Cambria ارتفاعات برگزار شد بدون گل در چهارم قبل از اوری Farabaugh سه نقطه بازی به پایان رسید خشکسالی و کشیده Highlanders در 49-43.

بره دنبال با یک سبد به آن را 49-45 اما متی Marinchak مقابله با یک جفت پرتاب آزاد به Ligonier ولی یک 51-45 منجر شود.

“من که tingly احساس و من تصمیم به نگه داشتن رفتن” متی Marinchak گفت: آدرنالین خود را به ظاهر هنوز هم در بالا بعد از اینکه بازی به پایان رسید.

متی گفت: برادر بزرگتر خود نمی دریغ به او عشق یا.

“او گفت که او با افتخار از من برای چیدن آن را در سه ماهه چهارم” متی Marinchak گفت. “نیمه اول تمام شد او و بقیه تیم. من فقط سعی کردم به نگه داشتن آن رفتن.”

متی Marinchak برگزار شد بدون گل در Ligonier دره صرف هشت نقطه سه ماهه سوم در حالی که مایکل Marinchak موفق نیمی از تیم را به امتیاز.

Farabaugh سبد کشیده Cambria ارتفاعات در 52-48 اما Ligonier دره ساخته شده است که 9 از 11 پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم — همه Marinchaks — outscored the Highlanders, 7-2 بقیه راه است.

“این Marinchaks قوی و فیزیکی” Cambria ارتفاعات مربی اریک Nagel گفت. “ما می دانستیم که ما رفتن به یک زمان سخت با آنها. ما تلاش برای نگه داشتن آنها را در بررسی اما بدیهی است که آن را نمی کردید پایین کشش.”

Ligonier ولی انجام 17-15 منجر به سه ماهه دوم و آمد دور در حاصل کار دو تیم با یک 31-27 استفاده به عنوان مایکل Marinchak رهبری راه را برای قوچ با 11 امتیاز و یعقوب Hollick گل نه همه در سه ماهه دوم.

برچسب ها: Ligonier دره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im