علامت Brunell غلبه یک ” کاملا وحشتناک,’ پیش نویس NFL روز

سیاتل — مطمئن شوید که علامت Brunell حرفه ای در دانشگاه واشنگتن نرفته بود راه او می خواهم برنامه ریزی شده پس از مصدومیت زانو رنج می برد در بهار قبل از خود junior فصل از بین برود بسیاری از آن سال و دیدم بیلی جو Hobert ظهور به عنوان Huskies’ استارت در حالی که او بهبود یافت.

و آره او می دانست که وجود دارد سوالات میان NFL پیشاهنگی خود را در مورد اندازه (6 فوت 1, 206 پوند) و سبک خود را از بازی — او تقریبا به عنوان بسیاری از touchdowns (19) به او انداخت و در UW (23).

هنوز هم به او فکر می کردم او می خواهم به خوبی انجام می شود در NFL ترکیب و پاسخ هر سوال در مورد سلامت خود و او سابق رز کاسه MVP (در سال 1991 زمانی که UW ضرب و شتم آیووا 46-34).

به عنوان 1993 پیش نویس با نزدیک شدن او نمیفهمد گرفته شود جایی در چهار دور اول.

بنابراین او تصمیم گرفت به دعوت یک دسته از دوستان و خانواده و UW هم تیمی بیش از یک پیش نویس برای تماشای اولین روز (پیش نویس است که در سال بود در هشت دور با اولین چهار شنبه چهار شنبه).

ده ها جمع شده بودند در خانه پدر و مادر Brunell همسر استیسی (آنها بدست می خواهم ازدواج سال و قبل از ازدواج باقی می ماند امروز) در سام مامیش فلات.

“من حداقل فکر می کردم رفتن به اولین روز پسر” Brunell گفت. “به من گفته شد چهارم (دور) در آخرین شاید سه. وجود دارد برخی از تیم هایی است که علاقه مند بودند به طور خاص کابوی ها. آنها به دنبال یک پشتیبان به تروی Aikman.”

همه جمع شده بودند در اطراف تلویزیون به عنوان پیش نویس آغاز شد و واشنگتن را به خود جلب کرد Bledsoe گرفته شد و کلی برای اولین بار توسط میهن پرستان و نوتردام ریک Mirer دوم توسط Seahawks.

و سپس آنها منتظر.

و منتظر.

و منتظر برخی بیشتر.

یک صد و دوازده میدارد آمد و رفت که بعد از جمله هم تیمی خود Hobert پیش نویس 58 کلی — بدون Brunell نام نامیده می شود. “من این بود که کسی که انداخت یک پیش نویس و نمی توانید پیش نویس,” Brunell با خنده می گوید در حال حاضر قادر به دیدن طنز. “این وحشتناک بود. آن را کاملا وحشتناک است.”

چند وجود دارد که Brunell تلفن سرانجام زنگ زد صبح روز بعد با خبری که هکرها تا به حال انتخاب او در اوایل دور پنجم در شماره 118.

اما Brunell می گوید همه عذاب او را تحمل کردند که در 24 ساعت ثابت می شود, قیمت کوچک به پرداخت برای چه بقیه ی کار خود را گشوده است.

“این در واقع برای من کامل,” او گفت:. “این کاملا ممکن است بهترین نقطه برای من است.”

با هکرها Brunell رو به کار به عنوان پشتیبان پشت Brett Favre به مدت دو سال در حالی که مربی توسط مایک Holmgren و استیو Mariucci.

Brunell رفت و به جکسون در سال 1995 توسعه پیش نویس است. این یک فرود نرم یک جوان کارفرمایی مصرف بیش از یک تیم است که تا به حال هیچ فوری انتظارات.

هجوم همه شانس Brunell هدایت Jags به این بازی مسابقات قهرمانی آسیا در سال دوم خود را وجود دارد (علیه Bledsoe و میهن پرستان کمتر) در حالی که پیشرو NFL در عبور متری. که پرش شروع به 18 سال NFL حرفه ای که دیدم او برنده یک حلقه کاسه فوق العاده (به عنوان یک پشتیبان برای Drew Brees با پرستاران در سال 2009) و پایان رتبه 43 تمام وقت در عبور متری.

به Brunell خود را حرفه ای اثبات شده است که آنچه مهم نیست چه دور شما در پیش نویس “اما در مورد که در آن شما زمین وضعیت شما به خودتان پیدا کنید در.”

این یک درس او خود را میبیند گفتن جوان quarterbacks هر سال این روزها در نقش خود به عنوان یک مقام رسمی مربی در ترکیب.

Brunell در این سال یکی از 14 سابق بازیکنان که با حضور در ترکیب به عنوان بخشی از یک برنامه لیگ نهاد و شش سال پیش. لیگ می گوید: این برنامه طراحی شده است به “اتصال بازی نوابغ با زمان بازیکنان NFL و نسل بعدی از ستاره است.”

یکی از بازیکنان در Brunell گروه بود آلاباما توا Tagovailoa. “بحث در مورد یک بچه” Brunell گفت. “من خیلی با او چگونه انجام شده خود را و چگونه او به کار گرفته کل ترکیب.”

این دو به اشتراک گذاری برخی از شباهت ها. مانند Brunell در سال 1993 Tagovailoa برخی از آسیب سوالات. Tagovailoa نیز چپ دست است. مقدار ساخته شده است از این واقعیت است که هیچ left-hander مدیرکل عبور به طور منظم در یک فصل NFL بازی پس 2015.

Brunell هیچ پاسخ به چرا اشاره به این که زمانی که او در بازی وجود دارد تعدادی از خوب چپی از جمله استیو جوان و مایکل جکسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de