5 دقیقه پیش

MLB کمیسر راب مانفرد به هوستون بازیکنان مصونیت از مجازات در ازای همکاری در ثبت نام-سرقت بررسی است.

که نیاز به بازبینی و سپس reneged بر.

Astros بازیکنان از این که در سال 2017 در مسابقات قهرمانی جهان تیم نیاز به تعلیق برای یک سال. (که شامل کسانی که در حال حاضر با تیم های دیگر.) اگر این بدان معناست که مبارزه با MLBPA پس از آن می شود. اگر این بدان معناست که مبارزه در دادگاه پس از آن می شود. اگر این بدان معناست که آستروس تلو تلو خوردن به 100-از دست دادن فصل با استفاده از تعداد زیادی از Triple-A, بازیکنان, پس از آن می شود.

رسوایی به تخریب MLB تمامیت. آن دمیده شده نه بیش.

که روشن ساخته شده بود و توسط استکبار از Astros صاحب جیم کرین در روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی و هنگامی که مخالفان مانند لس آنجلس’ کودی Bellinger صحبت آزادانه: “مانفرد مجازات شد ضعیف آنها را به ایمنی. این بچه ها بودند خیانت به مدت سه سال. هر کس می داند که آنها را به سرقت برده حلقه از ما.”

آستروس بود که دقیقا و کاملا دور با آن را کردم.

جف Luhnow و A. J. Hinch شد مخلوع به عنوان جنرال موتورز و مدیر راه در حال سقوط ، جرثقیل چیزی جز فوران پوچ پنج شنبه, اما در این زمان این کیک: “اینها یک گروه از بچه ها که مناسب دریافت نمی ارشاد از رهبران خود را.”

آه آره اما کمیساریای گزارش گفت: ثبت نام-سرقت شد بازیکن محور است. یک “گروه بزرگ از بچه ها” نمی توطئه برای ارتکاب تقلب.

تعداد زیادی از بازیکنان را بیشتر از خود مدیران است. که رقیق قدرت.

جرثقیل همچنین گفت: ثبت نام-سرقت نمی گذارد بازی. پس چرا آستروس آن را انجام دهید ؟ چرا شما عذرخواهی, اما, insincerely? چرا آتش خود را گرم و مدیر ؟ (جرثقیل را تکذیب کرد و گفت که ثبت نام-سرقت نمی گذارد بازی فقط 55 ثانیه بعد. که در کنفرانس مطبوعاتی بود و مرج بیشتر از آیووا انجمن.)

آستروس نیست متاسفم آنها فریب خورده. آنها متاسفم آنها گرفتار شدم.

آستروس نمی خواهد به طور مستقیم انکار پوشیدن buzzers به رله اطلاعات نشانه در فصل گذشته. آنها با مراجعه به کمیساریای گزارش. (به اعتقاد من آستروس استفاده buzzers. من نیز بر این باورند که در برخی از نقطه, MLB متوقف بررسی و شروع پوشش،)

بازیکنان فریب خورده. آنها را به دست آورد. نه یک مجازات کردم. نگه داشتن آنها را در حلقه. آنها در حفظ و جایزه. آنها خود را نگه دارید حذفی به اشتراک بگذارید. نگه داشتن آنها پرداخت می شود.

از کجا بازدارنده? از کجا سابقه ؟

زمانی که 1919 Chicago White Sox انداخت جهان سری هشت بازیکن ممنوع کردم برای زندگی است. این آخرین باری که یک سری جهانی ثابت کردم.

MLBPA امر می تواند احمقانه به مداخله از طرف هر Astros (یا ex-Astros) است که به حالت تعلیق درآمد. بازیکنان آستروس فریب خورده هستند و اعضای اتحادیه ،

چند Astros به نظر می رسید با عرض پوزش به برخی از درجه است. گفت: کارلوس کوریا “هیچ بهانه ای وجود دارد. ما در اشتباه بودند برای همه چیز ما بود.”

اما خوزه Altuve و الکس Bregman شبیه گوزن در چراغهای جلو در کنفرانس مطبوعاتی.

جاستین Verlander به مدت طولانی در خدمت به عنوان بیس خود منصوب پلیس. اما در روز سه شنبه او “نمی خواهید به بیش از حد بسیاری از جزئیات.”

Verlander همان است که گفت: در سال 2016 “اگر ثابت به قصد تقلب … باید ممنوعیت از بیس بال.” او با اشاره به PEDs اما خیانت است خیانت. اما در حال حاضر Verlander نظرات باید از اجرا و خشک. چه ترد-mouthed منافق.

آن است که بد بودن یک ساندویچ است. اما کسانی که آمادگی آن را ندارید را نیش می زنند.

2020 فصل آسان نخواهد بود برای Astros. رسانه ها اجازه نمی دهد این رفتن و نه آنها باید. آنها خواهد بود heckled بیرحمانه در جاده ها است. صفحه اصلی حضور و غیاب و فن بهره در هوستون احتمال رها کردن. آنها را به بالا و تنگ است. قهرمانی خود را در ’17 برای همیشه لکه دار اگر نه از بین برد. (آن را باید محروم شود.)

که همه خوب است. آستروس نباید اجازه داده شود به جلو حرکت کند. که برای آنها تصمیم بگیرند.

اما تا زمانی که کسانی که فریب خورده به حالت تعلیق آنها و دور با آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im