‘علامت وحش’:افراطی توطئه قتل آمریکایی وفادار

ما مسیحیان انجیلی منجر به اتهام علیه جداسازی اقدامات برای مبارزه با COVID-19. در حال حاضر آنها اعلام هر گونه واکسن به “علامت وحش”.

آمریکا “تجربه متعاقب خشم خدا” کشیش رالف Drollinger نوشت: در کنگره وزارتخانه ها مطالعه کتاب مقدس است. او موعظه به کاخ سفید مدیران و کارکنان سرزنش بیماری همه گیر در آن با “گرايش به سمت مساحقه و همجنس گرایی” را به عنوان به خوبی به عنوان محیط زیست و مردم با “فاسد شدن ذهن”.

دو سوم از ما مؤمنان موافق مغلوب ساختن پیشی جستن انجیل معلم – حداقل در سطح است که خدا می خواهد تغییر جدید آسوشیتد پرس نظرسنجی می یابد. انجیلی پروتستان به شدت معتقدم که این مورد در 43 درصد است. این در مقایسه با 28 درصد کاتولیک و جریان اصلی پروتستان.

اما این پیام در حال حرکت است ،

در حال حاضر حتی هر گونه بالقوه واکسن برای COVID-19 تبلیغ شده است به عنوان یک حمله در مسیحیت خود را.

اما COVID-19 ویروس است پس خود راهکار و آن را برداشت مرگبار تلفات در میان مؤمنان و امتها به طور یکسان.

در ایالات متحده این بیماری همه گیر را کشته است تقریبا 90,000 و رنج میلیون ها نفر با مشکلات اقتصادی.

مرتبط: داخل راز فرقه كردن coronavirus

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

موجودات آسمانی

کشیش رونی همپتون که رهبری جدید چشم انداز جامعه کلیسا در Shreveport, لوئیزیانا, درگذشت COVID-19 مارس.

او گفت: پیروان خود که همه گیر شد خدا تست وفادار.

“این ویروس است که در حال حاضر نگاهی به آنچه در آن انجام,” او گفت: در Facebook پخش قبل از او قراردادی ویروس. “آن را تعطيل کردن همه چیز که بدان معنی است که اتصال فیزیکی از مسیحیان است که پاره پاره از هم جدا. ما قادر به یاران … ما نه قادر به شکستن نان نشستن و غذا خوردن با یکدیگر به دلیل سزار است الزامی که ما چگونه رفتار خودمان را با استفاده از این بهانه از این ویروس را قادر به انجام زندگی ما و اجرای زندگی ما برای ما.”

اما خود را صالح حمله فراتر رفت و همه گیر اقدامات پیشگیری.

او یکی از اولین هدف را در ماندگار تنها مسیر فرار.

“آنها در حال رفتن به آمده تا با یک واکسن و … همه این است که تو باید آن را … و داخل آن واکسن وجود دارد رفتن به برخی از نوع الکترونیکی دستگاه کامپیوتر که میخوام قرار دادن برخی از نوع تراشه در شما و شاید حتی برخی از خلق و خوی ذهن-تغییر شرایط” همپتون تأکید کرد. “و آنها می گویند که این تراشه می تواند علامت وحش.”

این یک اشاره به سند چشم انداز آخرالزمانی از عهد جدید کتاب وحی. این “علامت وحش” قرار است به نشانه تسلیم به دجال است. این یک پیشگویی که قبلا اعمال شده به همه چیز از گوشی های هوشمند به بارکد.

اما همپتون ایده ریشه گرفته است. افراطی کشیشان پروتستان و راست صاحب نظران موعظه کلام او. آن را برای رسیدن به مخاطبان گسترده ای از طریق رسانه های اجتماعی مانند Youtube, Twitter و Facebook.

و مؤمنان به طور فزاینده ای آوازی در مورد آن.

شمشیر از کلمه

همتون فقط یکی از ده ها تن از ما رهبران مذهبی به سقوط به COVID-19.

مثال دیگر این است که اسقف جرالد گلن پاستور جدید Deliverance بشارتی کلیسا در ویرجینیا. او اصرار داشت که “خدا بزرگتر از خود ویروس مخوف”. او قول داد او را همچنان به موعظه در فرد – “مگر در مواردی که من در زندان یا بیمارستان”.

در مارس 15, او خدمات برگزار شد با حضور برخی از 200 parishioners. آوریل 14, او مرده بود.

بسیاری از گله خود را نیز به طور جدی بیمار است.

“در حالی که آنها (جماعت خود را) در حال عزاداری دلخراش زمینی غیاب خانواده پدرسالار & پدر معنوی آنها نیز از اعضای خانواده که در حال مبارزه برای زنده ماندن این مخوف گیر” یک کلیسا خواند.

دیگر رهبران کلیسا است و باید مبارزه برای دفاع از حق خود را به رهبری پیروان خود را.

لوئیزیانا megachurch پاستور تونی طلسم دستگیر شد برای معکوس کردن یک اتوبوس پر از اعضای جماعت در یک تجمع اعتراضی در تلاش برای برجسته کردن سرپیچی از جرم-جمع آوری و ممنوعیت. املا که ادعا می کند به شفا HIV از طریق نماز به حال اصرار خدمات در زندگی خود خیمه کلیسا در نزدیکی باتون روژ همچنان به عنوان معمول است. “این است که اسرائیل بعد از من زندگی به آزار و اذیت برای ایمان,” او نوشت: پس از دستگیری او.

“ما یک پنطیکاستی فرقه و زمانی که ما جمع آوری و دعا روح القدس می آید در میان. وجود دارد در حال بهبودی, نشانه, شگفتی های برخی از چیزهایی که انجام می شود با هم در کلیسا است که می تواند انجام شود در یک live stream” املا گفت.

وکیل خود که با حضور دو نفر متخلف خدمات مجبور شد برای به تاخیر انداختن دادگاه هنگام بستری شدن COVID-19.

سپر ایمان

محافظه کار کلیساهای مسیحی در سراسر جهان بوده است و اصرار دارد که “خون عیسی” را محافظت می نماید. در استرالیا یک مثال مارگارت دادگاه زندگی کلیسا.

یک آسوشیتد پرس نظرسنجی نشان می دهد که 43 درصد از پروتستان های انجیلی می گویند که آنها به شدت معتقد بودند خدا آنها را از محافظت از ویروس. بیشتر از 30 درصد گفت: آنها معتقد بودند این “تا حدودی”.

هنگامی که آن را به کاتولیک ها و پروتستان ها آن را بیشتر یک 50-50 تقسیم بین کسانی که معتقد بودند خدا دخالت به آنها را امن نگه دارید و کسانی که نمی.

مقدس ایمنی یک پیام بسیاری از کلیساها در حال هل دادن.

کلیساهای پروتستان در ایالات متحده و استرالیا شده و با استناد به مزمور 91 به عنوان انجیل اثبات خدا حمایت می کند.


مزمور 91, آیات 5-7:

5 “شما نمی خواهد ترس و وحشت از شب

و نه فلش است که مگس های روز,

6 و نه طاعون که ساقه در تاریکی

و نه تخریب که زباله در مانند ظهر.

7 هزار نفر ممکن است در سمت خود

ده هزار در دست راست خود را

اما آن را نمی خواهد در نزدیکی شما آمده است.”

اما این تفسیر به نظر نمی رسد به کار.

یک گزارش در آمریکا منتشر شد نشان داده است بیش از 30 فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ویروس. بسیاری از چراغ های شلوغ کلیسا موعظه در مخالفت با دولت تجدید نظر به بستن درهای خود را. تلفات در میان فرقه های دیگر است که هنوز به تعیین خواهد شد. اما parishes که به مبارزه طلبیده مستند سفارشات بیش عید پاک در حال برجسته در میان اخیر کانون گزارش.

فرهنگ جنگ

جنگ حقوقی ها در حال مبارزه در سراسر آمریکا هر دو به چالش کشیدن اعتبار محدود کردن تجمعات تحت متمم اول قانون اساسی (آزادی بیان). برخی از کلیساهای تحت پیگرد برای از دست دادن مالی.

آمریکا کاملا تقسیم مذهبی و سیاسی زمینه.

با توجه به ایالات متحده مطالعات مرکز (USSC) تنها 19 درصد از جمهوری خواهان هستند یا بسیار بسیار نگران ابتلا به این ویروس در مقایسه با 48 درصد از دموکرات ها ، وقتی که می آید به اعتماد علمی و کارشناسان پزشکی دموکرات ها ثبت نام 85 درصد پشتیبانی و جمهوری خواهان تنها 37 درصد است.

هیچ چنین نمایشی تقسیم وجود دارد در استرالیا آنها یافت می شود.

“این اختلافات حزبی هستند و مسلما هر دو یک علامت است و باعث امریکا در تلاش برای شامل COVID-19 همه گیر” به USSC گزارش می خواند.

ماه گذشته یک دادگاه فدرال در کانزاس صادر ضابط موقت در برابر فرماندار منظور قرار دادن یک حد 10 نفر خدمات. نه عفونت خوشه گرفته اند مربوط به کلیسا parishes.

یک قاضی دادگاه فدرال در کالیفرنیا رد درخواست تجدید نظر سه کلیساها که در آن آنها اظهار داشت: فرد در خطبه های نماز شد “فرمان توسط کتاب مقدس” و که آنها نیاز به “دست مردم و برای آنها دعا”. اما یکی از ساکرامنتو-منطقه کلیسا در حال حاضر شناخته شده به عنوان منبع بیش از 70 عفونت.

و این فقط یک نمونه است.

مجتمع شهید

“آنها عاشق این ایده که آنها در حال مظلوم و که آنها در حال آزار و اذیت قرار گرفتند” استادیار علوم سیاسی در دانشگاه ایلینوی شرقی Ryan Burge گفت YahooNews گفت پروتستان های انجیلی بودند “در lookout برای بار زمانی که دولت مرتب از oversteps آن نشیب و شروع به تجاوز به دین است.”

مدرس ارشد رابین Whitaker از دانشگاه الهیات گفت: در این گفتگو که مقدار مقاومت به پزشکی و دولت ضد همه گیر اقدامات شد “ریشه در رفاه کلام که ساده لوحانه ادعا می کند خدا را محافظت می کند و برکت حضرت (معمولا از نظر مالی)”.

“این بی اعتمادی است زیرا تئوری های علمی مانند تکامل متقابلا منحصر به فرد به یک لفظ خواندن ایجاد داستان در کتاب مقدس به ویژه پیدایش و بنابراین به عنوان یک تهدید و یا در تضاد با ایمان است.”

استاد مطالعات دینی در دانشگاه ییل کاترین Lofton به اسوشیتد پرس گفت که تفکر همه گیر شد و پیامی از خدا بود “ترس که اگر ما را تغییر ندهید, این بدبختی ادامه خواهد داد”.

“هنگامی که مردم خواسته در مورد خدا, آنها اغلب تفسیر آن را بلافاصله به عنوان قدرت” Lofton می گوید. “و آنها در جواب این سوال گفت:” در اینجا که در آن قدرت به تغییر چیزی که من تجربه’.”

جیمی Seidel یک نویسنده مستقل است | @JamieSeidel

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de