مارک والبرگ در جدید ‘Scoob!’ انیمیشن اکشن

Scooby-Doo, the Great Dane کارآگاه شده است در اطراف از سال 1969 زمانی که او حل رمز و راز در یک سری انیمیشن در کنار خود کوارتت کالیفرنیا جوانه: Velma Dinkley, Norville “کرک شده” راجرز فرد جونز و دافنه بلیک.

“Scoob!” جریان جهانی, جمعه, زنده که جهان با یک پرستاره صدای بازیگران به عنوان اولین انیمیشن Scooby دوو ماجراجویی همیشه.

پس از پدیده جهانی از “دیوهای تور جهانی” امیدوار هستند با این غیر از خانواده موسیقی ورود.

تنظیم بازده دلتنگ آغاز با یک منبع داستان در مورد چگونه رمز و راز, Inc. ایجاد شد که یک huggable بی خانمان توله سگ پیوند با انفرادی بچه کرک شده. اواز یا موسیقی دو نفری می پیوندد مشتاق بچه کارآگاهان فرد Velma و دافنه.

باند بزرگترین چالش در اینجا این است که یک طرح نابکار شده است که لقب “سگ-pocalypse.”

Scooby-Doo است ابراز کرد: به عنوان او شده است برای 18 سال در حال حاضر توسط Frank Welker که به ارث برده نقش در سال 2002.

Will Forte (تلویزیون “آخرین مرد روی زمین”) صدای کرک شده, Gina Rodriguez (تلویزیون “Jane the Virgin”) است اکلاهما, Zac Efron (“بیشترین نمایش دهنده”) Fred and Amanda Seyfried (“ماما میا!”) دافنه.

مشهور هوش است که به رهبری مارک والبرگ (“مایل 22,” “فوری خانواده”) ابراز اولین شخصیت های متحرک. او Blue Falcon, نام اصلی قهرمان پسر برایان. او یک سگ ربات Dynomutt (Ken Jeong, “دیوانه غنی آسیایی”) و جدید بی باک شاهین خشم خلبان Dee Dee Skyes (Kiersey Clemons).

در “Scoob!” Blue Falcon Sr. بلند رفته است (احتمالا به فلوریدا?) داشتن خود را وقف کشتی خدمه, لباس تنگ و به عنوان پسر خود را. برایان متاسفانه تا به هیاهو و استعداد برای خود ارتقاء است اما در غیر این صورت وجود ندارد.

“برایان ندارد, پسر بد” والبرگ, 48, اشاره کرده است. “او کمی از خودش اما در یک, خنده دار, راه خلع سلاح. این به دلیل عمق او فقط احساس نمی کند او را به این کار است.

“پدر بازیگران بزرگ سایه و برایان است که با داشتن یک زمان سخت شدن از زیر آن.”

است که چرا والبرگ است گفت: “ماجراجویی خود را با Scoob و باند است که واقعا یک شکست برای برایان. او هم می تواند در حفظ و تظاهر و پنهان شدن پشت خدمه خود را و یا او می تواند در واقع گام تا یک قهرمان.”

هر Scooby-Doo قصههای تا به یک پسر بد و جیسون ایساکس (“هتل بمبئی”) است که تبه کار ناجوانمردانه کیر, Dastardly.

مدیر Tony Cervone است توضیح داد: “Scooby و کرک شده هستند و به طور معمول قرار داده و به موقعیت که در آن آنها ترس خود را از سایه. در ‘Scoob!” ما آنها را با فشار به جلو و آنها را قهرمانان. Cravenly تمایلی قهرمانان احتمالا. اما هنوز هم قهرمانان در یک داستان است که واقعا در مورد دوستی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de