hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

مریخ و نپتون مربع را به ما یادآوری می کنند که مسائل دیگر را به کار کردن. شاید یک عمر فقط کافی نیست. اما وقتی که می آید به روح ارتفاع نیست بیشتر نسبت متغیر به هر حال. اندازه گیری آنچه که مهم است تعهد است. از صمیم قلب موافق به انجام آنچه در آن طول می کشد برای این به دلیل آن است که همه امور.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). خط پایین این است که مهم است اما آن را به ندرت در چه وضعیتی است که واقعا در مورد. به دانستن آنچه که واقعا مهم به مردم, مطالعه فعل و انفعالات. در داخل کوچکترین حرکات خواهد بود هدیه ای از همه چیز است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما تصمیم گرفته اید به خوبی در چیزی. مهم نیست که چگونه به دور شما هستند از علامت سمت راست در حال حاضر. کشف کردن آنچه که بخش کوچکی از آن شما می توانند یاد بگیرند. شما فقط نیاز به 1% بهتر است در یک زمان.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما نمی خواهید برای شروع یک چیزی مگر اینکه شما فکر می کنم شما می توانید آن را به پایان برساند. این rookie حرکت است کنار هم قرار دادن پازل قبل از اینکه شما متوجه خواهید شد که چگونه بسیاری از قطعات درگیر خواهد شد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). چه شما باید انجام دهید برای اینکه قلب خود را در یک منطقه صلح ؟ و شما می توانید آن را به تنهایی ؟ هیچ. که به عنوان غیر ممکن است که هماهنگ با خود را در زمان واقعی است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). حلقه ای از آتش است پایدار نماد است. Johnny Cash سنگ مورد آن سیرک گربه پرش از طریق آن و به تازگی مشخص شد نشان داده شده در مصر باستان نقشه. در برخی از راه شما می شود پریدن را از طریق چنین سوزاندن حلقه امروز.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شاید شما می تواند رفتن سریعتر و موثر تر و انجام آن را در فرم بهتر. اما این نقطه نیست. نکته این است که جنبش است. فراموش نکنید آنچه را که قرار است به مانند نگاه کنید فقط آن را به حساب.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). در هر لحظه شما باید انتخاب کند. بودن بیش از حد آگاه باشند از این واقعیت است که فلج و آگاه بودن به اندازه کافی از آن بدتر است. مردم گیر زمانی که آنها اشتباه درهای کشویی برای دیوار.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). چیزی interdimensional است که اتفاق می افتد در داخل. به این دلیل شما را به عنوان یک اثر در جهان با رعایت رهگذران به عنوان شما خواهد شد با تعامل با آنها و یا ماندن در خانه.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). زود قضاوت ناکارآمد است. پس از آن می آید نظرات و ناامیدی. پس از آن می آید استدلال با واقعیت — چه زباله. قبل از اینکه شما قاضی اجازه دهید واقعیت شما نشان می دهد آنچه در آن است. پس از آن که شرایط و رفتن از وجود دارد.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). دانستن آنچه شما نیاز دارید این است که خیلی آسان نیست. بسیاری از مردم فقط حدس زدن در آن می توانید آن را اشتباه و دوباره سعی کنید. یک فرد که می تواند با دقت ارزیابی نیازهای خود را یک هدیه ارزشمند و باید گرامی مانند.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). تحمل نیازهای بهتر کمپین روابط عمومی. آن را به عنوان به ویژه پر زرق و برق و در عین حال تحمل است که ارزش بیشتر از نزدیک مربوط به “سرد است.” هیچ کس می تواند سرد و بدون اجازه می دهد طیف گسترده ای از زندگی اتفاق می افتد.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما واقعا هرگز در یک راه راست. حتی خطی بی پایان ثابت خط آسفالت است ماهرانه بسته بندی در اطراف انحنای کروی سیاره است. افت و صعود اجتناب ناپذیر است.

امروز تولد (Jan. 28). حتی اگر اوایل هفته های پاپ با, هیجان, واقعی, تعجب خواهد بود هیجان می آید که از بودن مورد نیاز است. بیشتر شما برای دیگران انجام بهتر شما احساس می کنید. و به عنوان شما اجرا برنامه های خود را, شما متوجه خواهید شد که به شما الهام بخش. گذشته خود و زندگی حرفه ای خود را ادغام مفید و پر سود راه. عقرب و حوت می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 2, 18, 44 و 6.

APOTROPAIC نمادها: نذار BONCUGU: بازدید از بازار در استانبول و فقط در مورد همه جا شما نگاه کنید — ویندوز نشانه چادر تغییر و گردنبند و حلقه کلید — وجود خواهد داشت یک چشم خیره در شما. این چیزی است که ترکیه تماس بگیرید “نذار Boncugu” حرز است که هدف آن به دفع کردن “چشم زخم” از طمع و حسادت. عربی “nazar” که ترجمه را به چیزی مانند نظارت, نظر, توجه و یا یک مفهوم مشابه نشان دهنده یک طراحی است که در میان معروف ترین و به راحتی قابل تشخیص جهانی نمادها. تقریبا در هر مذهب و فرهنگ وجود دارد نماد چشم نگاهی به چشم های خود را در مخالفت با به رسمیت شناختن و یا شاید چیزی شبیه عشق.

به طوری که چشم نشان داده شده است در نظر Boncugu? خوب وجود دارد و شواهد آن را می توان یک نسخه از چشم ازیریس و یا مربوط به مصر خدا هوراس. سه یا چهار هزار سال پیش این محبوب پانتئون موج داستان مرگ و تولد دوباره است. ازیریس کشته شد توسط برادرش برش به قطعات کاشته شده و پس از آن به نحوی بود احیا توسط الهه ایسیس. همانطور که می توان انتظار یک داستان است که هزاران سال وجود دارد نسخه های بسیاری از زندگی و زمان از این خدمه هر چند مطابق تم خیرخواه قصد خدایی چشم تماشای بیش از حقانیت زندگی دنیوی است. ممکن است زمینیها هرگز کاملا به تنهایی.

افراد مشهور پروفایل: آریل زمستان بازی های برگزار شده است باهوش ترین عضو Dunphy خانواده برای بیش از یک دهه و اعتبارات اقدام در حفظ و آینده را برای “خانواده مدرن” ، زمستان به دنیا آمد هنگامی که خورشید و ماه و مشتری و اورانوس بودند همه در فکری هوا برج دلو. عطارد و ونوس در برج جدی نشان می دهد تیزهوشی رقیب او قابل توجهی بازیگری استعداد.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 02, 2020 12:35:05 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im