مریخ و پلوتون اشاره به مشکل با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

برخی از مردم نمی بپرسید آنچه آنها نیاز دارند زیرا آنها بر این باورند آن را قرار می دهد و آنها را در یک موقعیت آسیب پذیر. آن را ندارد! آسیب پذیری نقطه تمام است. ما نمی تواند اتصال بدون آن. نشست سالانه مریخ و پلوتون را به ما عمیق تر مشکلات و همچنین به افرادی که به ما کمک می کند با آنها — اگر ما به اندازه کافی جسورانه به آسیب پذیر و بپرسید.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). طیف وسیعی از نتایج بالقوه گسترده است بنابراین وجود مقدار زیادی به نامشخص مورد — دلسردکننده به برخی نه به شما و نه امروز. شما با الهام از باز آینده.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). اگر شما نمی نیاز به تحسین از دیگران به احساس خوبی در مورد خودتان و شما متوجه خواهید شد که امروز پذیرش یک یا دو تعریف نیز ضرری ندارد.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما در حال روشن, رنگارنگ, بادبان امروز — نه موتور اما پارچه بالقوه. شما نیاز به آسمانی جریان برای پر کردن و حرکت رو به جلو است. یک تند باد خواهد بود خوب اگر یک باد صبا امروز انجام خواهد داد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). یک ایده در حال حاضر به شما می آیند در منفعل اشکال در pokes و پیشنهادات و اشاره. در حال حاضر آن را می آید به عنوان یک مزاحم و یک تابلوی نئون یک نهاد است که حاضر فراموشی و دیگر صبر کنید.

لئو (جولای 23-Aug. 22). مراقب باشید لبخند است که گسترش می یابد و هرگز می رسد ، نیست دنیا از لبخند احساس. بهترین لبخند شروع به در و چشم به دهان است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). گذشته است تا کنون کاملا با بیش از? همه چیز را که شما امروز انجام خواهد ساخت بر روی آن. حتی بخش هایی که مدت طولانی است که فراموش شده و یا دوری و یا بازنویسی بخشی از این زمین است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما در حال ساخت تلاش بسیار دشوار. شما رو شگفت انگیز شبکه به شیر به. همه شما می دانید که می تواند یک شرکت conspirator اگر شما می خواهید آنها را به. اگر شما می خواهید کمک کند و سپس اجازه دهید مردم می دانند.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). هنگامی که شما ببینید مردم انجام آنچه شما فکر می کنم شما باید انجام آن را به جنبش در آوردن تا احساسی دم است که می تواند سمی باشد به خورش ، حرکت به سرعت به چگونه شما می توانید این چیزها اتفاق می افتد برای خودتان.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). که علاقه مند و کنجکاو شما قرار می دهد در دولت مطلوب برای ایجاد اتصالات. که بسیار جذب شما قرار می دهد در کمتر از حد مطلوب دولت آن را به عنوان آمپر تا سیستم عصبی و سیخ قضاوت.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). تکانشگری را به شکل منحنی یادگیری خود را امروز. حتی گاهی اوقات شما نمی فهمم چرا شما چیزی را انجام دهد اما یک دلیل وجود دارد. اگر شما می خواهید به تغییر شما می توانید پیدا کردن دلایل مختلف رفتارهای بیش از حد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). اگر منتقدان نشان می دهد که تفاوت را نمی کند چرا که آنها مانند کار خود و یا نه اما از آنجا که مشروعیت و انتشار آن به هم بزنید. هم بزنید فقط آنچه مورد نیاز است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). در نظر بگیرید که آیا شما در این تیم که بهترین برای شما و یا اگر این است که حتی بازی مناسب است. به برنده هر قوانین دیگر از آنهایی است که متناسب با ارزش خود را می تواند تنها یک پیروزی توخالی.

امروز تولد (مارس 22). هر کس می بیند چقدر سخت شما کار می کنند و چه صادقانه شما. شما کسب احترام و پشتیبانی عالی رتبه در سلسله مراتب گروهی که مکمل شما در بسیاری از سطوح. این دوره پر رونق است همچنین خوب برای داخلی خود روابط و محیط زیست است. وجود احساس امنیت است که غالب این سال است. سرطان و عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 10, 3, 33, 18 و 40.

پیش بینی هفته پیش رو: این مجسمه در موزه را ثابت نگاه است که دیدن دنیا را فقط به عنوان آن را به آنها می آید. برای صدها یا حتی هزاران سال خود را سنگ چشم شاهد تغییرات نور و مردم در حال عبور و توقف در این قرن در حال مرگ و سپیده همه از یک سرد نوار دید. این است که هر چند هر یک مجسمه نقطه ثابت است که از آن جهان حول محور.

شما از سوی دیگر همیشه در حال توسعه و در حال تحول موجودی که می تواند مانع شدن مفصل گردنده و سفر به چراغ های مختلف و مخلوط را به محیط های دیگر باید به طور مداوم تنظیم برای متن. چگونه یک شناور آزاد موجود خود را حفظ بلبرینگ از طریق همیشه در حال تغییر محیط زیست ؟ آنچه که در بالاست که اجازه می دهد تا برای تعادل و درک ؟ اگر شما در حال حرکت است و جهان در حال حرکت است ثابت ؟

برخی از پیدا کردن ثابت در خانواده و اصل و نسب. برخی از ثبات در یک معنا از فرهنگ و یا یک ارزش اخلاقی یا سیستم آنها را با خود حمل به هر کجا که بروند. کسانی که با یک روحانی بالاست ممکن است دریابید که آنها قادر به می دانم که و که آنها در هر محیط و یا بعد.

این برج حمل ماه هفته پژواک کیهانی فریاد “من هستم” از طریق فضا است. از آن خواهد شد به عنوان اینکه کل هفته ساخته شده است به شما آموزش فقط به آنچه “من” به معنی.

افراد مشهور پروفایل: که ریس ویترسپون است آتشین برج حمل می باید به عنوان جای تعجب ندارد. او نقش برک آوت در سال 1996 indie آمار “آزادراه” معرفی شد جهان پرشور و پیچیده هنرمند و هر نقش از تیز شده است نقطه. یک نمودار پس از وضع حمل از آتش و آب علائم نشان می دهد فوق العاده و سرکش شهود و رانندگی. تا بعد, تلویزیون, سریال “کوچک آتش در همه جا.”

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 26, 2020 22:18:57 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de