مریخ خواستار یک طرح جدید با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

این آخرین روز از مریخ در برج جدی و عالی هم به نقد و بررسی مسائل از قدرت رهبری و کنترل است. چگونه شما را تحت تاثیر دیگران است ؟ چه شده است کار را برای شما? چگونه به خوبی شما قادر به هدایت اقدامات خود را و نگه داشتن در مسیر با اهداف خود را? مریخ به نفع تنظیمات برای برنامه ریزی و رویکرد است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). هر کس متفاوت عاطفی واقعیت است. شما گوش دادن تا زمانی که شما را در درک فرد دیگری. اگر شما کاملا نمی کنید وجود دارد شما در حال حاضر یک میلیون مایل و نزدیک به وضوح نسبت به افرادی که سعی تاکتیک های دیگر.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما نمی بینید که مردم به عنوان دشمنان حتی زمانی که آنها در واقع خود را در رقابت مانع حریف یا نه در سمت خود را به طور کلی. شما به دنبال راه هایی است که هر کس می تواند برنده و شما آنها را پیدا کنید.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما لازم نیست که به سازش که شما را به تناسب وضعیت. اما کمی انعطاف پذیر و استراتژیک نمی خواهد صدمه دیده است. که طرف از شما که بهترین جا برای حمایت از جریان چیست ؟

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). هر فرد ملاقات شما محدود خواهد شد در برخی از راه و شاید این یک راه است که شما می توانید پر کنید. مشکلات فقط شانس برای ارتباط با مردم است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). یکی از دلایل بسیاری از شما یک رهبر خوب است که شما نمی نیاز مردم به یک روش خاص به منظور به دست آوردن احترام خود را. به شما احترام آنها چگونه هستند و امیدواریم که برای بهترین و معمولا به نفع شما.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). در آن طول می کشد بلوغ برای مدیریت احساسات خود را. شما نمی خواهد بیان هر احساس است که می آید از طریق شما اگر شما آگاه باشید از آنچه که شما تمایل به یک فرآیند داخلی است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). البته شما مختلف در اطراف افراد متفاوت است. تنها کسی است که در یک مدار بسته شاید از خود و جذب و یا obliviousness خواهد بود همان اطراف هر فرد او را ملاقات می کند ،

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). دیگر انتظارات مردم خواهد بود فوق العاده قانع کننده است. برای جلوگیری از جاروب کردن و انجام شده همراه با آنها مکث به مطمئن شوید که آنها چه می خواهند راستا با شما که هستید و خواهید بود.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). عشق انرژی است که تغییرات چه آن را از طریق جریان و امروز عشق را تبدیل جریان جریان از طریق شما. بیشتر از محبت شما دوست داشتنی تر شما احساس می کنید.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). برخی می گویند که فساد قدرت. دیگران می گویند آن را فقط فساد فساد. راه برای پیدا کردن است که به برخی از قدرت و ببینید چه اتفاقی می افتد. شما دست گرفتن چنین فرصتی را امروز.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). خبر خوب این است که هیچ مانعی در مسیر خود را امروز. خبر بد این است نیز وجود دارد هیچ راه. آن را آسان تر برای قرار دادن در چکمه های پیاده روی از آن است که برای هموار کردن جهان است. بوت کردن.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). بنابراین شما انتخاب کرده اید یک هویت برای خود نیست که همیشه بازی یکی از شما در واقع زندگی می کنند. این آرمان درایو شما. فقط اجازه ندهید که آنها شما را از دوست داشتن خود در حال حاضر.

امروز تولد (29 مارس). معنی دار از لحظات حفظ این سال آینده و زمانی که شما حداقل انتظار آنها است. شما لغزش به جریان یک پروژه و پیشنهادات و انتقادات شما را واقعا نور شما و باعث شود شما به کمی تغییر مسیر خود را. فوق العاده شروع روابط عادی روزانه تنظیمات. شما خواهید بود یک رهبر مهم در یک گروه هر چند شما ممکن است ترجیح می دهند به سرب از درون رده های پایین تر. ژانویه به ارمغان می آورد یک شیوه زندگی ارتقا دهید. سرطان و برج جدی می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 20, 1, 44 و 38.

پیش بینی هفته پیش رو: هر کس کمی فریب خورده آن را به عنوان غیر ممکن است برای دریافت از طریق زندگی بدون ساخت نوعی از تقویت برآورد از اهمیت و قدرت در این طرح از همه چیز. ترفند این است به شکل از چه سطح از توهم شما در برخورد با خود و دیگران و سپس سعی کنید برای حفظ فاصله بین واقعی و خیالی قابلیت های درون یک محدوده مناسب. بررسی ما حرکت از چند هفته گذشته به خصوص در رابطه با خود ما-مفهوم جاه طلبی و outsized اهداف مطلوب خواهد شد فعالیت به عنوان مریخ حرکت از برج به برج دلو. اگر ما انتظارات و ارزیابی شده اند, خوش بینانه, ساده و بی تکلف و یا در غیر این صورت خاموش پایه وجود دارد بدون شرم در آن زمانی که ما یک حس شوخ طبعی است. با بلوغ و دیدگاه های مختلف ما می خنده به ما در مورد اشتباهات و misestimations و سپس برنامه های جدید که کمی واقع بینانه تر است.

دیگر کلید حرکت می کند در این هفته یک Venus transit از برج ثور که در آن الهه عشق است luxuriated به برج جوزا که در آن او باید مذاکره مجدد موقعیت خود را. روابط را منعکس ارتباطی با انرژی از این گذشت. افراد پر حرف است. دوستی های جدید و کسب و کار ترتیبات متولد شد. فقط آگاه باشید که آن را بسیار آسان برای overtalk بیش از حد. آیا فروش آن را هنگامی که آن را در حال حاضر به فروش می رسد.

افراد مشهور پروفایل: بازیگر و تهیه و علاقه مندان Amy Sedaris که دو کتاب نوشته شده است در مهمان نوازی و سرگرمی ستاره از لذتبخش اخلال “در خانه با Amy Sedaris,” یک Dadaist شاهکار تلویزیون است. سوزاننده برج حمل با استعداد غیر منتظره ای متنوع نمودار نجومی که ممکن است توضیح دهد که او توانایی و تمایل به بازی چنین طیف گسترده ای از کاراکتر ها است. او تا به بسیاری از نجوم انرژی را به منظور جلب از جمله جیوه در هنری و عاطفی انعطاف پذیر, برج حوت.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 04, 2020 16:32:48 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im