مریخ به نفع فناوری از تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

مریخ پیمایی به دلو با دستور کار انجام برخی از خوب در جهان است. مورد علاقه معنی خواهد بود تکنولوژیکی. نوآوران انواع زده خواهد شد با رادیکال ایده ها را امتحان کنید و از شن و منابع به دنبال از طریق و تا جهان است کمی تغییر آنچه که آنها تولید کرده ایم.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). امروز بهتر است برای دریافت مشاوره از درون خود است. اجازه ندهید که هر کسی تشخیص مشکل شما به شما بگویم که چگونه شما احساس می کنید باید یا حتی پیشنهاد بعدی خود را خوب حرکت می کند. شما بهترین قاضی هستند از شما.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). هیچ نقص مانع یا دلیل شما را عقب نگه داشتن. شما فقط نیاز به یادگیری چند ترفندهای کوچک برای دریافت خود را به عادات که جلو شما unthinkingly رو به جلو است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). اولین گام برای برنده شدن در یک محیط است که به انتخاب محیط شما واقعا علاقه مند در. هیجان زده در مورد رفتن یا رفتن به جایی که شما نمی خواهد که به شور و شوق خود را.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). ورزشکاران انتظار نمی رود که به بازی در هر موقعیت و شما نباید انتظار این را از خودتان و یا. بازی به نقاط قوت خود را. شما لازم نیست که به هر نقطه در این بازی. فقط کمک به ایجاد چند.

لئو (جولای 23-Aug. 22). اگر شما به حدس می زنم که آیا این پیام را زمین مناسب خلق و خوی منتقل خواهد شد نقطه ساخته خواهد شد شما احتمالا در مسیر صحیح است. این آنهایی که نمی سوال خود را که به احتمال زیاد به از دست علامت.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). مردم شما می توانید خنده را با آنها گنجینه های از روز خود را. و اگر شما اتفاق می افتد به کسی است که ساخت این خنده اتفاق می افتد, شما احساس می کنید به شدت انجام می شود.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). گاهی اوقات شما احساس می کنید مانند شما هیچ کنترلی بر احساسات خود و گاهی اوقات احساسات خود را احساس می کنید مثل آنها هیچ کنترل بیش از شما. اما امروز شما و احساسات خود را در همان صفحه.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما احساس می کنید مانند نگه داشتن برخی از دیدگاه های خود را به خودتان. “کسانی که قادر به دیدن فراتر از سایه ها و دروغ از فرهنگ خود را هرگز درک شود چه رسد به اعتقاد توده.” — افلاطون

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما کشیده می شود به تمرکز بر روی آن با نیازهای بزرگتر از خود, و این خواهد شد به طور غیر منتظره ای روشن شما. خود را به عنوان چاه شفقت عمیق تر خود را vibes بالا بردن بالاتر.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). کینه و احساسات بد تنها تر دست و پا گیر به عنوان زمان می گذرد. در روح روشن کردن شما اجازه دهید به برخی از چمدان های قدیمی که کند شما را.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). چه یک نفر تماس آموزش و پرورش دیگر, تماس, تبلیغات, تبلیغات اجبار و تعصب. شما قبول هیچ چیز در ارزش اسمی به عنوان تقریبا همه چیز است که به صورت یک کل بدن در پشت آن.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). هدف شما این است برای رسیدن به هر فرد است. آن را برای رسیدن به حق مردم است. حق مردم مثل شما بلافاصله و بدون قانع کننده باشد. اگر شما احساس نمی کند و پذیرش حرکت می کند.

امروز تولد (30 مارس). این یک سال از غیر طبیعی و فوق العاده اتصالات. دوستی قدیمی را تجدید شود و مردم احساس خواهد شد دوستان قدیمی. تحول در جبهه داخلی اتفاق می افتد که شما سرمایه گذاری زمان و پول و خلاقیت و قلب خود را به خانه و بازگشت به راه تر از شما قرار داده است. یک جایزه بزرگ می آید در ماه جولای. برج حمل و برج جوزا می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 20, 45, 4 و 16.

نجوم پرسش: “من یک تکه و چند روابط داشته اند یک الگوی آشنا. من یک مورخ لئو که کرده شد با من پس از جلسه اول ما و بعد از ما تاریخ اول او بلافاصله از من خواست به ارتکاب. من بعد از پیدا کردن او هنوز هم حسرت به دوست دختر سابق خود را, بنابراین من آن را شکست اما او ادامه داد: به دنبال من به مدت دو سال. من پس از آن مورخ برج ثور شد که بسیار به جذب من بعد از اولین گفتگوی ما بود و بسیار مداوم در درخواست من. پس از یک سال و نیم از آشنایی من آموخته است که همسر خود را در روند طلاق او و او یک کودک است. هر دو این مردان مسن جذاب و بسیار با سواد. این الگو همیشه متوقف می شود ؟ یا من به مقصد به روابط مانند این برای همیشه لطفا برای؟”

چه بی رحمانه دشمن سرنوشت را باید به ما محکوم به تکرار همان الگوهای برای همیشه لطفا برای! در حال حاضر که شما متوجه الگوی عزیز حوت, آن را تا به شما به دنبال یک نوع متفاوت از مرد! من که مردانی که باید یک برج حوت در عرض چند ساعت از ملاقات با او احتمالا نمی گرفتن او به طور جدی به عنوان او را در اعماق روح نیاز دارد.

افراد مشهور پروفایل: درخشان Norah Jones نمونه طراوت برج حمل. او شناخته شده است به آواز خواندن آهنگ های قدیمی و به آنها طراوت و چالاکی خود را به آنها را معاصر بازدید. جونز متولد شد و در زیر برج ثور ماه که قوانین صداها و جیوه, زهره و مریخ در برج حوت علامت هنرمندان و همدلی است. جونز در حال حاضر آوردن موسیقی خود را به جهان با او دوست طرقه استیپلز.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 04, 2020 16:33:19 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de