مریخ ارائه چالش به مراقبت از خود توسط تعطیلات Mathis

hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

نگه داشتن قدرت مهم است. جزئی ظهور می رسد عمده موانع برای کسانی که احساس قدرتمند است. هیچ چیز وجود دارد به خصوص مرموز در مورد ماندن قوی اگر چه شما ممکن است شگفت زده چگونه چند اصول است. و آب و خواب و تغذیه کلیدی هستند. مریخ را به چالش بکشد و حتی کسانی که. عقب براند.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). احساس اشتیاق و اشتیاق برای احساس — این عناصر انسانی در پشت معنی دار موفقیت های روز. شما در مواظب برای این کار در خود و دیگران در هر کجا که شما بروید.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). قبل از ساخت یک انتخاب مطمئن شوید که صف از گزینه های است که در واقع بهترین شما می توانید انجام دهید. “به طور مداوم انتخاب کمتر از دو evils است که هنوز هم انتخاب بد است.” — جری گارسیا

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). تفاوت بین به چالش کشیدن خود و وادار کردن چیزهایی که می تواند ظریف است. وجود دارد بدون نیاز به گرفتن وجود دارد سریع تر و یا نشان می دهد تا قوی تر است. هر چیزی که احساس می کند تحت فشار قرار دادند که احتمالا اشتباه است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). پس چیزی که شما عشق می شود, محبوب شما باید دسترسی کمتر به آن است. در حال حاضر آن را بسیار فوق العاده برای عشق چیزی است که دیگران نمی دریافت نشده است. این اجازه می دهد تا به شما این شانس را به جریان قدردانی به آن را آشکارا و بدون رقابت است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما مشغول به کار سخت و وسوسه خواهد شد به بازی فقط به عنوان سخت است. شاید “سخت” است که به کمک مهم است. چه می توانید انجام دهید هر دو را به کار و بازی کمی آسان تر در خودتان ؟

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). خود عشق است نه یک حباب است که زمانی که پاپ آن را بویش بر تیز واقعیت است. عشق خود را ساخته شده است سخت تر مسائل دوام الاستیک نیست هر جای دیگر در جهان است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). آن اتفاق می افتد بسیار به ندرت اما این یکی از آن زمان است. واقعا شما بهتر خواهد بود اگر شما از دست دادن خود را معمول دیپلماسی و چیزی خاموش قفسه سینه خود را. حقیقت صحبت می کنند.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). گرفتن از یک جای گیر خواهد بود در مورد همین مهم نیست که چه نوع از “گیر” است. Jiggle تنه و به نوبه خود. حرکت می کند تا زمانی که چیزی در مورد تغییرات وضعیت. تکان دادن تا زمانی که شما آزاد هستید.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). هنگامی که شما باید به کار کمی سخت تر و دقیق تر و خلاقانه تر از دیگران است. وجود خواهد داشت یک راه برای به تاخیر عکس های بزرگ و قدرتمند در حق خود.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). هر کس ندارد به دانستن آنچه که شما خوب هستید. اگر شما می دانید که به اندازه کافی. اعتماد به نفس شما احساس خواهد آمد از طریق در وضعیت خود و وجود خود را بدون کلمه لازم است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). وجود دارد شما بروید به فکر که شما ممکن است شده اند که تبدیل نمی شود. آن را تنها مفید پرواز فانتزی اگر این تغییرات روند تفکر خود را برای نوبت بعدی. در غیر این صورت بهترین سیاست است: هیچ تاسف.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما بیش از آنها انتظار داشتند. شما را بیش از شما انتظار داشتند. چیزهایی که فقط اتفاق می افتد در حال حاضر و آن را در همه ،

امروز تولد (Feb. 21). این یک سال از اکتشاف و شما خواهید دید بسیاری از چیزهایی که شما هرگز قبل از. روح ماجراجویی خواهد بود خود را از نور هدایت. یک کلید نقطه شروع خواهد بود که لحظه ای شما را گسترش دست به کسی خارج از دایره خود را. جایزه شما ممکن است به خوبی به دست آورده و شما سرمایه گذاری مجدد در ماه جولای. دلو و عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 4, 3, 22, 10 و 46.

آخر هفته پیش بینی عشق: ARIES: حلقه های خود مشغول به کار هستند. شما می توانید که به بانک و یا به هر کجا که شما می خواهید به آن را در این آخر هفته. برج ثور: شما باید در هماهنگی با موسیقی ارتباط و قدرت برای تغییر ایستگاه هنگامی که شما نیاز به. برج جوزا: برخی از افراد فقط یک حس بود که به خوبی با آنها. گوش دادن و یادگیری از دلال یا دلاله ازدواج. سرطان: قابل گفتگو برگزار خواهد شد. “چه” مسائل کوچک; “چگونه” اهمیت زیادی است. لئو: شور و شوق خود را خواهد نواز و خود را عدم شور و شوق به طوری که در آن شور و هیجان است. برج سنبله: شما باید همه چیز شما نیاز دارید و بیشتر. برج میزان: قدرت خود را از شهود خواهد بود به خصوص قوی است که با تمرکز بر یک دوست. عقرب: احساسی داری را به خوبی خدمت می کنند. نگه داشتن کارت های نزدیک به جلیقه. قوس: شما هرگز پشیمانی شیرین ارتباط شما با کسی که شما هرگز شناخته شده اگر شما تا به حال عصب به می گویند: “سلام.” برج جدی: شما در حال حاضر به واگذاری کنترل و یا آن را به عقب. این انعطاف پذیری است که منجر به جالب بازی. دلو: شما در حال پیدا کردن راه خود را. هر کس است. خودتان اجازه می دهد حاشیه خطا. برج حوت: خیلی خوب خواهد آمد از صحبت کردن با غریبه ها.

زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته: برج دلو و حوت است زودیاک همسایگان به عنوان راحت به عنوان کسی که در همان بلوک. که به می گویند که آنها نمی باید تفاوت های خود را. برج حوت می خواهد دلو به نمایشی و حفاری عمیق تر برای کسانی که عمیق احساسات. دلو را تشویق می کند به برج حوت به سمت آرمان فکری و معقول است. این است که تعطیلات آخر هفته خود را به رها کردن تفاوت ها و سقوط در عشق است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 23, 2020 09:45:42 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر