مارتی والش اردک سوال در مورد بوستون شهرداری های …

شهردار مارتین والش هنوز هم نمی گویند که آیا او در واقع در حال اجرا برای یک دوره سوم — حتی اگر او در حال حاضر تقریبا یک سال نزدیک تر شدن به انتخابات آینده از او بود که او اعلام کرد او در حال اجرا بود برای بار دوم.

والش وقتی پرسیده شد که روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که آیا او تا به حال برنامه ای برای اجرای مجدد انتخابات و دست هایش را demurred و گفت: “من به ساخت یک اطلاعیه در برخی از نقطه در آینده من مطمئن هستم.”

“سوال خوبی است” شهردار پس از آن اضافه شده است.

آن را در حال حاضر تحت یک سال و نیم تا نوامبر 2021 بوستون شهرداری کلی انتخابات و 14 ماه تا یک پتانسیل اولیه انتخابات سپتامبر آینده. در مقابل والش بود که اولین انتخاب برای یک دوره چهار ساله در سال 2013 اعلام کرد در ماه سپتامبر 2015 که او می تواند به عقب در انتخابات — بیش از دو سال قبل از نوامبر 2017 انتخابات عمومی.

که گفت: ناظران سیاسی انتظار نداریم که شهردار به ناگهان تعظیم کردن.

مایک مک کورمک سابق شهرستان عضو شورا گفت: punting در سوال این است که به احتمال زیاد والش به دنبال جلوگیری از ظاهر شدن بیش از حد سیاسی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“او لوکس گفت:” من قصد ندارم برای مقابله با کمپین — من چیزهای بزرگتر برای مقابله با,’ ” مک کورمک گفت, گفت: او معتقد است والش باقی مانده است در یک موقعیت قوی.

یکی چین و چروک می آیند اگر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن — که در حال حاضر منجر رئیس جمهور تهمت دو رقمی در بسیاری از نظرسنجی ها — برنده کاخ سفید در ماه نوامبر. بایدن و والش دوستانه و معاون سابق رئیس جمهور در صحبت شهردار دوم افتتاحیه رویداد در سال 2017 بنابراین وزوز مداوم در مورد یک پیروز بایدن به طور بالقوه آوردن والش به دولت او.

و آینده نگر مخالفان آهار تا شهرداری مسابقه. شهر نمایندگان میشل وو و آندریا کمپبل در نظر گرفته می شود بیشتر احتمال دارد — و به احتمال زیاد قوی — مخالفان ممکن است در برابر والش هر چند هر دو باقی می ماند و کم حرف در مورد جاه طلبی های خود را. هر دو باقی می ماند به طور منظم در اخبار به خصوص از اواخر سال به عنوان هر دو فشار برای تغییرات به اداره پلیس بوستون سه کشته در جریان اعتراضات حول محور.

زنان پیوست توسط سه نفر از نمایندگان 13 رای دادند در برابر شهردار بودجه سالانه در ماه گذشته و کمپبل فقط جمعه برداشت عناوین زمانی که او رهبری یک پیشنهاد برای ایجاد یک پلیس غیر نظامی بررسی هیئت مدیره.

والش محبوب باقی می ماند در بوستون و حفظ زیادی جنگ و قفسه سینه و سازمان بزرگ و گسترده دید اما او به طور بالقوه می تواند چهره با مشخصات بالا به چالش بکشد. والش — حتی پس از نیم میلیون دلار به بوستون تابآوری صندوق او ایجاد شده در طی این بیماری همه گیر — هنوز هم تا به حال بیش از 5.5 میلیون دلار در بانک در آغاز ماه است.

وو بالا در بزرگ رای گیرنده در شورای سال گذشته تا به حال فقط تحت $400,000 و کمپبل که منطقه شامل Mattapan و درچستر بود فقط بیش از $260,000 با توجه به دولت مالی مبارزات انتخاباتی ،

یا وو یا کمپبل که هر دو اجرا به چپ والش خواهد نشان دهنده یک تغییر از گارد در بوستون به عنوان زنان از رنگ در به طور فزاینده ای متنوع شهرستان که هرگز کسی جز یک مرد سفید به عنوان شهردار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de