مارتی والش نام MIT مدرس Karilyn Crockett بوستون اولین رئیس سهام

بوستون اولین رئیس انصاف Karilyn Crockett است “درخشان مبتکر و تغییر ساز” خواهد شد که مبارزه با نابرابری نژادی در دولت شهرستان, شهردار مارتین والش گفت: اعلام قرار ملاقات خود را.

“برای بیش از حد طولانی Boston City Hall شده است یک عامل و نژاد پرستی و محرومیت و دوست صمیمی-gatekeeping از شهرستان رفاه و قدرت” گفت: Crockett یک درچستر بومی و فارغ التحصیل از بوستون مدارس دولتی.

“امروز یک یادآوری روز به رسمیت شناختن است که دردناک و پایدار حقیقت است. امروز نیز یک روز و … برای حرکت به سوی تغییر” او اضافه شده است.

Crockett منجر خواهد شد و این شهر جدید سهام و ورود به کابینه در سطح اتاق به کشف “تداخل نابرابری نژاد و قومیت و مهاجرت, زبان و جنسيت” والش گفت.

دانشگاه ییل تحصیل کرده MIT مدرس دارای چندین درجه دارای یک پس زمینه در برنامه ریزی شهری و یک والش دولت آلوم — جایی که او قبلا به عنوان مدیر سیاست های اقتصادی. Crockett کمک به ایجاد شهر اولین موجودی نیروی انسانی برنامه ای برای افزایش تنوع استخدام و والش میگوید: “برای درک ریشه نژادی و نابرابری و ابزار ما نیاز به شکستن آن را” در بوستون.

“او اعمال خواهد شد سهام لنز به مطمئن شوید که همه چیز در شهر ما دولت می کند این است که از بین بردن نژادپرستی نظاممند و ایجاد نمایشگاه فرصت برای همه Bostonians” والش گفت.

انتصاب می آید بر روی پاشنه از یک نامطلوب گزارش شهر زندگی/ویدا Urbana و MIT هشدار “موج جزر و مدی” اخراج یک بار از زمان همه گیر دوران مهلت قانونی به پایان می رسد — به احتمال زیاد در اواسط ماه اوت است.

زندگی شهرستان, مدیر اجرایی, لیزا اونز گفت: در طول یک وب سایت کنفرانس در روز دوشنبه که دادگاه مسکن است, پیش بینی 20,000 اخراج می تواند در زمینه هنگامی که این ممنوعیت آسانسور, اما هشدار داد تعداد واقعی بسیار بالاتر خواهد بود به عنوان مهاجر مستاجرها — از حقوق خود بی اطلاع هستند اغلب از cache خارج از روند قضایی.

“اطلاعات ما نشان می دهد که جوامع از رنگ هستند بیشتر در معرض خطر اخراج و سنگین اجاره و آن را بخشی از علت سابقه محروم بودن از مسکن و فرصت ها” والش گفت: روز دوشنبه خواستار مقننه به گسترش توقیف موقت.

بوستون در حال حاضر ارائه بیش از 8 میلیون دلار به مستاجرها در تلاش برای پایان می رسد دیدار. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر نیز گسترش اورژانس اجاره صندوق کمک اما والش گفت: کمک های بیشتر نیاز است.

دولت مظنونان حمله به دانشگاه مایک کانلی, D-کمبریج و کوین هونن D-بوستون قصد معرفی بسته های قانونی که تمدید مهلت قانونی و یخ اجاره برای یک سال. آن را نیز ارائه سلب حق اقامه دعوی حمایت به صاحبخانه.

والش قول داد به “نگاهی عمیق تر در داخل سیستم های ما برای ریشه کن کردن آپارتاید میراث بازسازی این سیستم و ایجاد امکانات عادلانه در اینجا در بوستون” با می دانستند سهام ،

“من به او گفت هر زمان … ما یک مانع یا یک مانع است که نیاز به پاره ما پاره کردن آن هم” والش می گوید از تعهد خود به همکاری با Crockett بر افزایش عدالت در بوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>