مارتی والش می فرستد تولد درخواست coronavirus کمک های مالی به عنوان موارد افزایش

شهردار مارتین والش مورد استفاده خود را در 53 روز تولد به ارسال یک درخواست برای کمک به یک صندوق برای کمک به افراد مبتلا به کوروناویروس.

شهرستان مقامات بهداشتی جمعه اعلام کرد که 3,138 مردم در بوستون باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 44 فوت کرده اند. که از 2,812 آزمون مثبت و 34 مرده روز قبل از.

بوستون عمومی کمیسیون بهداشت گفت: 380 نفر بهبود یافته اند از این ویروس تا از 325 روز قبل.

والش کمپین ارسال یک ایمیل به جمعه از حامیان دیرین خود دختر Lorrie هیگینز همه گفتن این شهردار 53 تولد — و خواستار آنها را به یک صندوق در این شهرستان راه اندازی به کانال پول به محلی سازمان های غیر انتفاعی.

“بیش از 70 درصد از اهدا کنندگان شده اند تحت $100; بنابراین در این سال اگر شما توانایی تراشه در $53 و یا هر آنچه که شما می تواند افتخار از مارتی را در 53 روز تولد!” ایمیل متحده است.

دوم-مدت شهردار که در سال 2014 و زندگی با هیگینز در درچستر تبدیل 53 روز جمعه.

والش اعلام کرد که ایجاد بوستون تابآوری صندوق سه هفته پیش با یک هدف اوليه از افزایش 20 میلیون دلار است. آن ها پس از پیشی گرفته است که با توجه به شهرستان است و در حال حاضر بیش از 23 میلیون دلار.

پول می رود به سازمان های محلی است که تمرکز بر ارائه مواد غذایی برای بوستون کودکان و سالمندان گرفتن تکنولوژی برای شهرستان را دانش آموزان به مدرسه در منطقه تلاش برای انجام کلاس های از راه دور و به کمک اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

مقامات بهداشت انتظار می رود این بیماری به اوج خود در بوستون و در سراسر کشور در هفته آینده. COVID-19 اغلب باعث تب و سرفه و می تواند منجر به مسائل تنفسی که گاهی شدید است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند — که اغلب خفیف و یا حتی بدون علائم — اما آن می تواند باعث عوارض خطرناک در افراد مسن و افراد با شرایط از پیش موجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im