مارتی والش, William ناخالص محکوم کردن خشونت آمیز هفته در بوستون

شهردار مارتین والش و کمیسر پلیس ویلیام ناخالص محکوم اخیر موجی از خشونت در بوستون که منجر به هفت مورد مرگ و میر با این شهر بالا پلیس گفت: “ما هرگز به خطر اندازد ایمنی از جوامع ما” ادامه نبرد بیش از بودجه پلیس.

“وقتی که شما شنیدن a 15-year-old boy از دست دادن زندگی خود را از آن بازدید به خانه حتی سخت تر چگونه بی معنی این اعمال خشونت و این اثرات واقعا” والش گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه اضافه کرد بعد از “خشونت هرگز پذیرفته می شود به صورت عادی در بوستون. ما نمی توانیم استراحت تا زمانی که ما از بین بردن آن در شهرستان ما است.”

شده اند وجود دارد هفت قتل طی هفته گذشته — پنج تیراندازی و دارویی و نقدی ناخالص دانست و گفت: از ایشان تشکر جامعه به صورت پله به کمک پلیس را بازداشت.

“از هفت قتل دو نفر بودند بلافاصله حل شد از آنجا که جامعه یک جامعه است که گفت: ما تا به حال به اندازه کافی از یک جامعه است که گفت: عمر 15 ساله پسر باید گرفته نمی شود” ناخالص گفت: در اشاره به Xhavier Rico, که به ضرب گلوله کشته شد در جولای 2. “این نوع از کار تیمی است که ما نیاز به رفتن به جلو است.”

خشونت های اخیر بازی های برگزار شده است در برابر پس زمینه از ادامه تماس برای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” — فعالان ” فشار به reallocate بودجه از اجرای قانون به سمت خدمات اجتماعی و به عنوان برخی از نمایندگان شهرستان همچنان به دنبال کنترل بیشتر پلیس در بودجه.

پرسید: اگر این خشونت ممکن است ادعا در برابر برش از پلیس بودجه والش گفت: “من فکر می کنم آن را می سازد خوب استدلال” اضافه کردن “Defunding نیست جواب کاملا صادقانه به اداره پلیس. آن را در مورد اصلاح.”

هر دو مردان گفت: وجود دارد “کار را به انجام” برای پیدا کردن که در آن به قطع $12 میلیون والش متعهد را از وزارت 60 میلیون دلار اضافه بودجه ناخالص استناد اخیر هزینه های از جمله نزدیک به 3 میلیون دلار برای coronavirus-هزینه های مربوط و بیش از 3 میلیون دلار برای پلیس تظاهرات.

“این کار انجام شد و در حفاظت از شهر. اما می تواند ما را در کاهش در جاهای دیگر ؟ البته” ناخالص گفت او امیدوار است پول قرار داده می شود نسبت به برنامه هایی برای “افزایش ما جامعه محور است که یکی از مدل های بالا در کشور” و “از بین بردن پلیس بوستون از پوشیدن بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از کلاه.”

“ما هرگز به خطر اندازد ایمنی از جوامع ما” ناخالص گفت. “اگر ما نیاز به افسران وجود ما وجود دارد خواهد بود و ما را بیان چرا که اضافه هزینه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im