توده. آموزش و پرورش هیئت مدیره منتشر دقیق COVID پروتکل های بالقوه دانشجو, کارکنان قرار گرفتن در معرض

دقیق پروتکل در مورد چه باید بکنید اگر یک دانشجو یا عضو هیات تست مثبت برای coronavirus علامتی در مدرسه و یا اگر وجود دارد شیوع مشخص شد توسط ماساچوست وزارت ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش است.

“حتی به عنوان ما هوشیار باقی می ماند و بهداشت عمومی معیارهای در ماساچوست مثبت باقی می ماند خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در مدرسه صفر خواهد بود” می خواند 19-صفحه: مجموعه ای از دستورالعمل ارسال شده در اواخر هفته گذشته.

پروتکل ارائه مراحل دقیق در مورد آنچه انجام در 10 حالات مختلف که شامل علامتی کارکنان و دانش آموزان در مدرسه در اتوبوس و یا در خانه و با شیوع بیماری در مدرسه و یا منطقه و پتانسیل مدرسه بسته شدن و یا یک ایالت بازگشایی گرديد.

گام به گام پروتکل نیز شکسته ابتدایی مدرسه سطح است که اغلب تکیه بر نشانه تشخیص اطلاع تماس نزدیک نگه داشتن کودکان بیمار و یا کارکنان خانه و از راه دور آموزش گزینه های در آماده است.

جاناتان Haines, بوستون معلمان عضو اتحادیه و پرستار مدرسه در McKinley مدرسه ابتدایی گفت: پروتکل ها بسیار روشن و دقیق اما واقع بینانه نیست وقتی که می آید به اجرا و منابع است.

“وجود دارد هیچ نوع غربالگری پیش پروتکل و یا وجود یک فرض سفید ثروتمند جوامع که در آن وجود دارد دسترسی آسان به مراقبت های بهداشتی و جایی که خانواده ها باید گزینه های آسان برای نگه داشتن بچه ها خود را صفحه اصلی” گفت: Haines.

در بسیاری از حالات ذکر شده در دستورالعمل, دانش آموزان و کارکنان اغلب خواسته به ماندن در خانه حتی اگر علامتی فرد آزمایش منفی و یا یک فرد در معرض ویروس و علامتی اما تست منفی است.

اگر یک دانشجو یا عضو هیات تست مثبت برای coronavirus پروتکل می گویند که آنها باید در خانه بمانند نظارت بر علائم اطلاع مدرسه و تماس نزدیک و با توجه به وضعیت خاص مناطق در مدرسه ممکن است بسته کردن تمیز و ارتباطات ارسال خواهد شد برای خانواده.

BTU جمهور جسیکا تنگ در بیانیه ای گفت: “ما هنوز بسیاری از نگرانی در مورد امکانات و هوا و کیفیت و زمان مورد نیاز برای همه سلامت و پروتکل های ایمنی به در محل قرار داده و قبل از شروع سال تحصیلی.”

به عنوان شروع سال تحصیلی اینچ نزدیک مناطق باید از ارائه اولیه بازگشایی طرح به DESE دارای ژوئیه 31, به گفته یک سخنگوی.

که خلاصه را شامل می شود که مدل این منطقه قصد دارد برای استفاده است که می تواند در فرد و ترکیبی و یا از راه دور.

توسط Aug. 10 محلات باید نهایی طرح خود را ارسال آنها را به DESE و انتشار آنها را علنا به جامعه با توجه به بیابا سخنگوی.

هینز گفت: “این نوع تفکر باید انجام شده است در ماه مارس” و اضافه میکند: “واقعا وجود دارد نه بسیاری از ورودی از افرادی که در واقع به پیاده سازی این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net