توده. مالی داد: در میان بیماری همه گیر کوروناویروس دنبال نیوجرسی منجر اجازه می دهد دسترسی به سواحل

به کشورهای دیگر حرکت به سمت به طور کامل بازگشایی سواحل با روز یادبود رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر احساس گرما به دنبال کت و شلوار در زمان به صورت غیر رسمی شروع از تابستان است.

“ماساچوست ساکنان و صاحبان کسب و کار و کارگران خود را نیاز اقتصادی و روانی رهایی باز سواحل ارائه” گفت: پل Craney سخنگوی ماساچوست مالی داد یک غیر انتفاعی و غیر حزبی است که به ترویج رفاه اجتماعی.

Craney با اشاره به فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اجرایی به منظور اجازه می دهد برای خود دولت سواحل — که شبیه به ماساچوست’ در جمعیت, تجارت و گردشگری — به افتتاح مارس 22.

مورفی منظور خواهد شد اجازه می دهد تا ساحل, استفاده, ارائه, افراد, اقامت شش فوت از هم جدا. سفارش محدود نمی پارکینگ و اجازه می دهد تا شهرداری این قدرت برای تصمیم گیری در مورد کنترل جمعیت. ماسک را نمی توان مورد نیاز در سواحل اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که اجتماعی فاصله را نمی توان دنبال کرد. دستشویی های عمومی باز خواهد شد و کسب و کار که در خدمت مواد غذایی خواهد بود قادر به ارائه takeout به beachgoers.

“در خارج از نیویورک و نیوجرسی است رنج می برد بیشتر از هر دولت در برخورد با COVID-19,” Craney گفت. اما “نیوجرسی سواحل و خود را در ساحلی در کسب و کار لذت می برد توسط بسیاری از ساکنان تابستان و بسیاری از گردشگران از آمار مناطق شهری مانند نیویورک و فیلادلفیا است.”

در ماساچوست دولت ساحلی, ساحل, مناطق پارکینگ شده اند به طور موقت بسته و از آوریل 3. اما دولت-مدیریت سواحل باید باز مانده منفعل فعالیت های تفریحی که شامل تنها گذرا جنبش مانند پیاده روی و یا آهسته دویدن و به صورت انفرادی ساحل ماهیگیری. نشسته حمام آفتاب و ثابت فعالیت های تفریحی شده اند ممنوع دولت در سواحل است. و ورزشی و فعالیت های تفریحی است که مردم را به تماس جسمی نیز ممنوع شده است.

“گروه های کاری در دولت, در کنسرت با بازگشایی هیئت مشاوران در حال برنامه ریزی برای گام های بعدی در تست و ردیابی, حمل و نقل, مراقبت از کودک, و, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, در میان دیگران” گفت: سخنگوی اجرایی اداره مسکن و توسعه اقتصادی است. “این صفحه را به توصیه های خاص به فرماندار مطابق با دستورالعمل های بهداشتی.”

بازگشایی هیئت مشاوران برنامه ریزی شده است برای ارائه کامل آن در گزارش بیکر در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im